Креативні і асиметричні стрижки для жінок і чоловіків

14.10.2015

Креативні стрижки завжди в моді


(немає рейтингу)


Loading.

Якщо відображення в дзеркалі перестає радувати, то пора щось змінити в своєму образі. Комусь доведеться схуднути або сходити в спортзал, щоб досягти бажаного ідеалу, а багатьом буде достатньо змінити колір волосся та зачіску для відновлення гармонії у своїй душі. Причому, наскільки кардинальними будуть зміни, вирішувати тільки вам. Можна освіжити голову класичної стрижкою, ідеально підібраного до форми обличчя. А може бути, вас зацікавлять креативні стрижки з різноманітністю форм і кольорів.

Особливо вас порадує результат, якщо підключити до процесу перетворення ще і забарвлення. Звичайно ж, створення такої зачіски потрібно довірити перукаря – майстру своєї справи. Складність, багатоплановість таких зачісок вимагає знань і навичок у цій галузі роботи. Можливо, варто відвідати салон, який спеціалізується саме на креативних стрижках.

Що це таке?

Це слово ми часто чуємо від модних перукарів і стилістів. Але, у кожної жінки своє уявлення про креатив, допустимих рамках різноманітності в зачісці. Найчастіше епітетом «креативно» називають будь-яку форму на голові, яка хоч чимось-то відрізняється від класики жанру. І таку назву має право на існування. Справа в тому, що навіть серед професіоналів немає точного визначення креативної стрижки, яке дозволило би розділити поняття і закінчити суперечки.

Справді, креативні стрижки – це оригінальні форми волосся, які характеризуються асиметричністю, непропорційністю, нестандартністю. Такий варіант зачіски дуже сміливий, що запам’ятовується, виділяє з натовпу. Ваш імідж повинен узгоджуватися зі стрижкою. Нехай вона буде яскравим доповненням до загального образу.

Не важливо, яка у вас довжина волосся. Стрижку в модному стилі можна зробити на будь-якому варіанті довжини. Багато зачіски ультрамодного напрямку взагалі припускають відсутність волосся на деяких ділянках голови.

Нехай такі екземпляри підійдуть далеко не всім модницям і модникам. Найчастіше саме такі моделі вибирають для себе люди, що відносять себе до сучасних субкультур. Давайте розберемося в видах креативних стрижок, на думку професіоналів.

Види креативних стрижок

Корифеї модного стилістики класифікують такий вид стрижок по техніці роботи, яка була застосована майстром.

Ось тільки деякі популярні жанри технік створення креативної зачіски:

  • Пойнтинг – стрижка з филировкой сухого волосся, що комбінує в собі різні выстриги.
  • Пойнткат – моделювання довгих локонів филировкой, званої «точковий зріз».
  • disconnected connection – асиметричні філірувані форми, що надають волоссю неймовірний об’єм.

У створенні загального способу також використовується художня забарвлення з мелірування, колорированием пасм. Кольори застосовуються найяскравіші, як варіант, отруйних відтінків або хижі принти. Повсюдно майстри перукарського мистецтва застосовують техніку багатошарової стрижки. Вибираючи для себе модель зачіски, не забудьте, що креативні стрижки бувають зручні і подіумні. Причому останній варіант вимагає більших зусиль для підтримки початкової форми. Якщо креативну стрижку робив професіонал, то її форма зберегтися надовго і не зажадає додаткових ускладнень у догляді.

На арені сучасної моди зараз з’являються самі неймовірні форми, обсяги зачісок. В більшості своїй, креативні стрижки об’єднують пасма різної довжини, сміливі варіанти забарвлення, чубчики на будь-який смак. На шевелюрі поголені ділянки сусідять з немислимими об’ємними елементами. Майстри перукарського мистецтва можуть створити на голові цілий шедевр – картину з волосся.

Креативна стрижка повинна відповідати образу життя свого власника. Так, наприклад службовці офісу зможуть собі дозволити тільки невелику гру з довжиною пасм і елементами забарвлення. Люди творчих професій вважатимуть таку форму, яка буде носибельним для їх способу життя і не викликає розбіжностей з загальним стилем. І тільки моделі для подіумів і модних журналів мають можливість спробувати самі сміливі й неймовірні креативні стрижки для своєї роботи.

незалежно від вибору форми та виду зачіски, не варто забувати про те, що укладання має бути невимушеною, волосся – доглянутими, здоровими, блискучими. Для того, щоб креативна стрижка виглядала гармонійно, варто підбирати її під повсякденний стиль одягу і доповнювати модними аксесуарами.

Короткий опис статті: креативні стрижки Жіночі поради на кожен день

Джерело: Креативні і асиметричні стрижки для жінок і чоловіків

Також ви можете прочитати