Красиві зачіски

13.05.2015

Гарна зачіска – завершення нашого образу.

Періодично нам хочеться змінити свою зачіску або колір волосся.

Як правило, це пов’язано з якоюсь подією в житті, зі зміною ситуації або навіть світосприйняттям.

І справді, кардинально змінивши стрижку, ми змінюємо весь свій образ, іноді – стиль. Не дарма кажуть: хочеш щось змінити в житті, зроби нову красиву зачіску або поекспериментуй з новим кольором.

Модними кольорами залишаються всі відтінки блонда: від перлового і нордичного, до пісочного, натуральний русявий колір, колір кориці, червоного дерева, колір «баклажан», всі відтінки шоколаду і яскраві кольори осені.

Красиві зачіски для короткого волосся.

Вважається, що короткі стрижки дозволяють виглядати молодше, а зачіски з волосся середньої довжини і, тим більше, довгих – жіночно.

Красиві зачіски з короткого волосся можна вважати універсальними, вони підходять не тільки під спортивний стиль, і це визначає їх популярність. За коротким волоссям легше доглядати, застосовувати маски, вони більш ретельно фарбуються, якщо ви робите забарвлення самостійно, відростають швидше, частіше можна змінювати стрижки і зачіски.

Модні зачіски для волосся середньої довжини — стилі «боб», «сессон», «карі».

Для волосся середньої довжини модними залишаються зачіски в стилі «боб» і «каре». Техніка виконання цих красивих зачісок – каскадность, градуированность і филирование кінчиків пасм. Виконати такі складні зачіски можуть тільки стилісти — професіонали.

Застосування цих технік стрижки дозволяє на більш тривалий час зберегти охайність зачіски і форму стрижки. А це зараз є актуальним – нам потрібні стрижки, які дозволяють легко і швидко укласти волосся в зачіску. Якісно виконана стрижка вимагають оновлення тільки раз на півтора-два місяці.

Наприклад, так популярна в 80-х роках вже минулого століття (як звучить!), стрижка «сессон», техніка виконання якої вперше була винайдена і застосована стилістом Відалом Сассуном, введена в моду чарівною і талановитої зіркою французької естради, Мірей Матьє, дуже жіночна і стильно. Але потребує високої майстерності стиліста, густих і доглянутого волосся, ретельного догляду і щоденної укладки.

Сучасні стрижки в стилі «боб» — це, практично, більш сучасна версія класичної стрижки «сессон», в яких зберігається основна форма і техніка стрижки під певним нахилом, але допускається симетрія і різного виду чубчика.

Техніка каскадного і градуированности, дозволяє надати додатковий обсяг волоссю за рахунок того, що верхні пасма залишаються трохи коротше інших. Чим коротше волосся, тим менше вони неважкі під власною вагою, тим пишніше виглядає зачіска.

Филирование кінчиків волосся спочатку надає їм злегка «відрослий» вигляд, тому професійно виконана зачіска більш тривалий час зберігає свою форму.

Красиві зачіски з довгих волосся.

Такі модні зачіски вимагають підвищеної уваги, більш ретельного догляду, їх важче укладати самостійно. Але довге волосся завжди вважалися прикрасою прекрасної половини людства. Тому те, що довге волосся вимагають до себе підвищеної уваги, компенсується тим, що будь-яка зачіска з шовковистих, струменистих локонів підкреслює жіночність їх щасливої власниці.

Вечірні зачіски з довгих волосся.

Для вечірніх зачісок довге волосся укладаються, за допомогою складної техніки виконання, кільцями, хвилями, косами, і фіксуються красивими шпильками. Чи струменіють каскадом м’яких локонів.

Залишаються модними святкові красиві зачіски з довгих волосся, покладених на потилиці важким вузлом з кілець.

Декоративні квіти, підібрані зі смаком, допоможуть не тільки зафіксувати складну весільну зачіску з довгого волосся, але і завершити її.

В моді залишається стиль ретро і жіночність, підкреслена м’якими хвилями і півкільцями, створеними щипцями і зафіксованими спреєм і лаком.

Як вибрати зачіску під тип особи.

Якщо у вас обличчя загостреної форми або невеликими рисами обличчя, то вам більше підійде вибір коротких стрижок, створюють об’єм. Це допоможе візуально вирівняти пропорції.

Для обличчя круглої або квадратної форми, більше підійдуть каскадні стрижки волосся середньої довжини. Пасма, укладені за напрямом скул і підборіддя, візуально зроблять обличчя вже.

Для овального типу обличчя підійдуть практично будь-які стрижки і модні, красиві зачіски, які можна індивідуально підібрати самостійно за допомогою програм, поширених в інтернеті, або довіритися професійним думку стиліста.

На ріст волосся впливають багато факторів: екологія, незбалансоване харчування, стреси, прийом лікарських препаратів. Щоб прискорити ріст волосся, можна застосовувати стимулюючі маски, які поліпшать стан шкіри голови і живлення волосяних цибулин. Рецепти домашніх масок. Читати далі .

Одним з ефективних засобів для зміцнення волосся, прискорення їх росту, для густоти волосся, шовковистості і блиску, є настої лікарських трав. Читати далі.

Короткий опис статті: красиві стрижки Періодично нам хочеться щось змінити. Найпростіше — зробити нову красиву зачіску. Фото модних зачісок для волосся різної довжини. красиві зачіски,красиві зачіски для короткиз волосся, красиві зачіски з довгих волосся, зачіски для волосся середньої довжини

Джерело: Красиві зачіски

Також ви можете прочитати