Красиві зачіски на короткі волосся. Відео уроки

03.06.2015

Красиві зачіски на короткі волосся | Відео уроки


Якщо ви думаєте, що коротка стрижка обмежується однією-двома укладками, ви думаєте невірно. Красиві зачіски на короткі волосся підійдуть тим жінкам і дівчатам, які віддають перевагу діловий стиль, але при цьому люблять кожен раз виглядати по-новому.

Красиві зачіски на короткі волосся із чубчиком

За основу ми візьмемо дві поширені короткі стрижки і розглянемо, які можна зробити гарні зачіски на короткі волосся з цих стрижок. Отже, перша зачіска — коротка з довгим криючим волосом. У такій стрижці чубчик, бічні пасма, і потилицю ретельно филируются і це робить її досить об’ємною. На основі даної стрижки можна зробити п’ять укладок.


Укладка на кожен день досить проста: зробіть низький бічний проділ, підкрути кінці електрощипцями і укладіть, розправляючи волосся пальцями, зафіксуйте зачіску лаком. Наступна укладання буде виконана за допомогою папільоток, накрутіть на них пасма, потім безладно розподіліть отримані кучері, кучері близько особи виділіть воском. Зачіска в діловому стилі виконується так: вимийте волосся, просушіть їх феном, витягаючи під час сушіння пасма щіткою. Потім розітріть в долонях формує віск і нанесіть його на волосся. Обробляючи воском пасма, піднімайте їх біля коріння, потім злегка взъерошьте волосся пальцями і визначте середній проділ.

На основі цієї стрижки виходять дуже красиві зачіски на короткі волосся в стилі ретро. Щоб створити таку зачіску нанесіть на волосся гель, ретельно розчешіть їх назад, волосся в потиличній частині можна злегка начесать, а кінчики волосся підігніть за допомогою фена або щипців назовні. В цьому ж стилі можна зробити вечірню укладку. Розділіть волосся на бічний проділ, з більш широкої частини волосся сформуйте з допомогою електрощипців локон і зафіксуйте його спреєм або лаком для волосся, все решта волосся гладко зачешіть назад, при необхідності пригладив їх гелем.

Красиві зачіски на коротке ділову стрижку


Переходимо до укладок на основі другої короткої стрижки. Ця стрижка підійде як для ділової леді, так і для жінок віддають перевагу спортивному стилю. Волосся в цій стрижці зрізаються филировано, потилицю остригается коротко, а чубчик залишається довгою, трохи нижче лінії брів. При такій стрижці ви також можете зробити п’ять різних укладок. Перша легка зачіска підійде для щоденних укладок. Розділіть волосся на бічний проділ, потім розітріть на долоні моделюючий гель і нанесіть його на чубок з внутрішньої сторони, таким чином, щоб злегка її оттопырить. Кінчики волосся чілки розділіть на невеликі пасма.

На основі цієї стрижки можна зробити гарні зачіски на короткі волосся для ділової зустрічі. Якщо під час сушіння волосся феном розподіляти волосся то вздовж, то впоперек, вийде пишна зачіска, коли волосся висохне, біля коріння розберіть їх на пасма і сприсніте лаком. Якщо ви хочете зробити більш цікавий варіант укладання, завийте волосся на тонку плойку, пальцями розподіліть локони, виділіть локони близько особи воском і закріпіть зачіску спреєм.

Романтична зачіска для короткого волосся


Якщо у вас намічається романтична зустріч, спробуйте зробити таку укладку: підсушіть волосся феном, піднімаючи їх пальцями біля коренів. Потім зробіть нерівний проділ, а чубок з обох сторін завийте плойкою, і кінчики загніть всередину. Чубок з одного боку закріпіть красивою шпилькою-зажимом зі стразами. Якщо намічається вечірка з друзями, зробіть укладку в стилі диско: розділіть волосся на прямий проділ, випрямити їх праскою і зробіть прямими і жорсткими з допомогою моделюючого гелю, начешіте волосся на потилиці, наостанок збризніть зачіску лаком з блискітками.

Варіант гарної зачіски на короткі волосся подивіться на відео:

© Автор: Ірина Васильєва

Короткий опис статті: красиві стрижки Якщо ви думаєте, що коротка стрижка обмежується однією-двома укладками, ви думаєте невірно.

Джерело: Красиві зачіски на короткі волосся | Відео уроки

Також ви можете прочитати