красиві стрижки

24.05.2015

красиві стрижки


Красиві стрижки вдосконалюють образ. Всі люди хочуть показати себе тільки з кращого боку, а, отже, постійно змінюють свою зовнішність за допомогою модного гарної зачіски або одягу. Зараз у нашому сучасному світі не проблема зробити красиву стрижку, у всіх салонах краси здатні запропонувати щось чарівне і оригінальне. Майстру в рідкісних випадках не виходить створити унікальну зачіску і зробити як хоче клієнт.

є Багато різних красивих варіантів стрижок для конкретної довжини волосся. Можна створити щось цікаве під кожної людини за формою, стилем, кольором стрижки, для цього використовують досвід професіонала чи сучасну комп’ютерну техніку. Перший спосіб підходить більш ризикованим людям, а другий спосіб краще завжди, тому що відразу ж дозволяє побачити варіант пропонованої стрижки.

Мистецтво перукарської справи завжди відрізняється невизначеністю і непостоянностью. Завжди можна зробити з волоссям що хочеться і добитися відмінних результатів. У разі, коли варіант вибраної стрижки не підійшов, через якийсь час помилку можна усунути і створити іншу зачіску. Може статися чудо якщо правильно підібрати гарну стрижку: недоліки зовнішності сховаються, людина підкреслить достоїнства, зміниться форма голови і обличчя в разі необхідності.

Людині завжди надають екстравагантність і індивідуальність красиві стрижки. спілкування приємно з тією людиною, у якого добре доглянута голова. Конкретну зачіску підбирають до типу обличчя, різновидів яких не багато до щастя.

Всього існує п’ять типів, а отже перукарем легше визначитися при виборі стрижки.

Варіанти, яка зачіска до якого типу обличчя підійде.

Ідеальна форма обличчя – це овал. Для цієї форми обличчя підходить будь-яка стрижка. з чілкою або без, з проділом в різні сторони, симетричні і асиметричні. Більшість стрижок, тому підбирають так, щоб будь-яка особа було наближене до овального.

Для трикутної форми обличчя характерні широкі вилиці і вузьке підборіддя. Стрижка буде красивим, якщо дуже широка частина розташована буде до лінії мочок вух або середини вух. Необхідно щоб чубчик була косою до брів або довгій прямій, і сконцентровані локони за допомогою начісування на маківці. Коротка чубчик або гладкі зачесане набік волосся підкреслюють вилиці, і отже така стрижка небажана для даної форми особи.

При квадратної форми обличчя людини, з важкою нижньою щелепою і великим лобом, необхідно зробити красиву стрижку з косим проділом, асиметричними хвилястими контурами та напіввідкритими вухами. Довга густа чубчик не буде в цьому випадку доречною.

Для прямокутної форми обличчя характерні високий лоб і дуже довгий підборіддя. Такого типу обличчя добре підходить густа довга чолка, закриті вуха, а хвилясте волосся будуть виглядати взагалі ідеально. Даній формі особи не підійдуть вертикальні лінії, так як вони подовжують обличчя.

І, останній тип особи – це кругле обличчя, у якого дуже широкі вилиці. Найкраще рішення для даної форми особи – коса чолка і проділ такого ж виду. Зачіска тим самим змінює свій силует і ніби від вух вгору розширюється, необхідна з’являється асиметрія. Гладкі пряме волосся і прямий проділ абсолютно не підходить до цього типу обличчя.

Коли підбирають красиву стрижку, можуть зустрітися і інші дефекти у особи: довгий або маленький ніс, дуже довга або коротка шия, залисини, плоский потилицю та ін Але якщо вдало підібрати зачіску всі ці недоліки витіснятися і створять індивідуальний образ. Існує багато різних варіантів для створення красивих зачісок, при цьому особа грає головну роль, так як саме на обличчя орієнтується при підборі ідеальної стрижки.

Короткий опис статті: красиві стрижки красиві стрижки красиві стрижки

Джерело: красиві стрижки

Також ви можете прочитати