Красиві стрижки середньої довжини на тонкі, кучеряве, хвилясте, кучеряве волосся

02.08.2015

Стрижки на середні волосся – компроміс краси і практичності

У всі часи довге доглянуте волосся вважалися справжнім багатством і природним прикрасою жінки. Словосполучення «російська красуня» однозначно асоціюється з розкішною русявою косою. І все ж варто визнати, що дозволити собі таку розкіш може не кожна представниця прекрасної підлоги:

 • по-перше. густими від природи волоссям природа обдарувала далеко не всіх жінок
 • по-друге. довге волосся вимагають ретельного догляду, а значить часу, якого у наш стрімкий вік катастрофічно не вистачає
 • в-третіх. повсякденні для укладання довгого волосся досить одноманітні, а створення зачісок – складний та трудомісткий процес

  Саме тому багато сучасні жінки вибирають стрижки на середні волосся. Прийнято вважати, що в середній стрижці волосся у верхній кордоні доходять до підборіддя, а в нижній – до лінії плечей. Така довжина дозволяє розкрити всю красу натурального волосся, надає масу можливостей для візуальної корекції зовнішності і створення різноманітних укладок. Завдяки величезній кількості варіацій, середні стрижки підходять для жінок різного віку, різних комплекцій, для домогосподарок і ділових жінок і по праву вважаються універсальними.


  Волосся втратили життєву силу, стали тьмяними і погано ростуть? Пивні дріжджі для волосся допоможуть повернути волоссю здоров’я і чудовий вигляд.

  В яких випадках допоможе маска для волосся з медом? Найбільш ефективні маски для застосування в домашніх умовах знаходяться тут .

  Якщо колір волосся після фарбування не відповідає вашим очікуванням, інформація про те, як змити фарбу з волосся. стане справжньою знахідкою.

  Стрижки для тонкого волосся середньої довжини

  Власницям тонких і слабких волосся краще всього зупинити свій вибір на шаруватої стрижці. Волосся, зрізані сходинками, створюють ефект додаткового об’єму, який можна підсилити за допомогою мелірування. Каскадні стрижки на середні волосся просто укладати, оскільки вони відмінно виглядають як на прямих, так і на кучерявих волоссі. Для сушки досить висушити волосся феном і укласти кінчики волосся за допомогою гелю або воску для волосся.

  Короткий опис статті: красиві стрижки У всі часи довге доглянуте волосся вважалися справжнім багатством і природним прикрасою Красиві стрижки середньої довжини на тонкі, кучеряве, хвилясте, кучеряве волосся

  Джерело: Красиві стрижки середньої довжини на тонкі, кучеряве, хвилясте, кучеряве волосся

 • Також ви можете прочитати