Красиві стрижки для середніх волосся фото

30.06.2015

Pricheski-na-srednie-volosy.ru
Красиві стрижки для середніх волосся

Більшість сучасних дівчат віддає перевагу саме середню довжину волосся. Адже за ними нескладно доглядати і їх укладання не вимагає великої кількості часу. Існує величезна різноманітність красивих стрижок для середніх волосся. Будь-яка дівчина може підібрати стрижку, відповідну її формі особи, її стилю, способу життя.

Популярні стрижки для середніх волосся.

Каскадні стрижки для середніх волосся

Каскадні стрижки для середніх волосся. Каскад — один з найпопулярніших варіантів стрижки для середніх волосся. З минулого століття і по нинішній день ця стрижка є однією з найбільш затребуваних. Безсумнівно, вона виглядає дуже стильно і красиво. Існують різні варіанти каскаду. Можливо, вас зацікавить рвана стрижка по всій довжині, а може, вам буде цікавий варіант з каскадом лише на кінчиках волосся. До такої зачіски підійдуть різні варіанти чубчика, як пряма, так і асиметрична.

Безсумнівним достоїнством цієї стрижки каскад для середніх волосся є те, що вона підійде до будь-якій формі обличчя.

Для створення вечірнього образу можна завити волосся. Для найбільш сучасного та стильного образу досить підкрутити кінчики всередину.

Стрижки каре

Каре. Дуже красивою зачіскою для середніх волосся є каре. Якщо вірити легендам, то ще в Стародавньому Єгипті ця зачіска була неймовірно популярною. Саме за такої зачіски, царицю Клеопатру вважали однією з найпривабливіших жінок. На сьогоднішній день існує багато варіацій такої стрижки для середніх волосся. Неймовірно популярним знову стає класичне каре, в якому волосся стрижуться по одній лінії, і неодмінною умовою є пряма чубчик до брів. Також, популярні різні варіації стрижки: каре з видовженими передніми пасмами, градуированное каре, каре «на ніжці» і подовжене каре до плечей. За бажанням ви можете вибрати коротке або довге каре.

Існують різні варіанти чілок, придатних для такої зачіски. Дуже стильно виглядає асиметрична чубчик. Також, в салоні вам підберуть довжину чубчика більш всього відповідну вашому типу особи: вона може бути короткою, довгою, а можливо, вас влаштує зачіска боб без чубчика.

Стрижка «каре» краще всього підійде дівчатам з прямими або злегка кучерявими волоссям.

Щоб зачіска виглядала більш об’ємно, досить накрутити волосся на бігуді або папільотку. Також, протягом дня за допомогою засобів для укладання, плойок, фена ви можете змінювати свій образ від повсякденного до вечірнього. З каре простіше простого швидко змінити свій образ.

Якщо вам подобаються зачіски в стилі ретро, ви можете накрутити волосся на щипці.

Для створення більш гламурного образу, вам достатньо скористатися праскою і випрямити волосся. Кожен варіант укладання потрібно закріпити лаком для кращої фіксації.

Стрижки боб

Стрижка боб. Дуже неймовірно красивою і модною стрижкою для середніх волосся є «боб». Така зачіска стає все більш і більш популярною. Вона підходить для яскравих стильних молодих дівчат, а також для елегантних незалежних жінок, які знають собі ціну. Існують різні варіанти цієї зачіски. Волосся можуть бути однієї довжини або з видовженими передніми пасмами. Можливо варіанти з чубком і без неї.

Для різноманітності такої зачіски ви можете зробити прямий, косий або зигзагоподібний проділи.

Завдяки цій стрижки на середні волосся, ви можете створити найрізноманітніші образи. Для цього вам можуть знадобитися бігуді, щипці, праска, засоби для укладання.

Зробивши начісування і уклавши волосся високо, ви створите вишуканий і елегантний образ.

Короткий опис статті: красиві стрижки Більшість сучасних дівчат віддає перевагу саме середню довжину волосся. Адже за ними нескладно доглядати і їх укладання не вимагає великої кількості часу. Існує величезна різноманітність красивих стрижок для середніх волосся. красиві стрижки для середніх волосся,боб,каре,каскад,паж,сессон

Джерело: Красиві стрижки для середніх волосся фото

Також ви можете прочитати