Красиві стрижки для довгих тонких і прямих волосся з чубком і без чубка на кожен день

28.09.2015

Стрижки для довгого волосся – шикарна, але примхлива краса

Стрижки для довгого волосся з року в рік залишаються на піку популярності. І це не випадково. Мало того що довге волосся красиві самі по собі, вони відкривають найширші можливості для створення нових різноманітних зачісок і укладок. Використовуючи сучасні доглядають і стайлінгові кошти, жінка з довгими локонами може щодня змінювати зачіску, постаючи в новому образі. Довге волосся більше подобаються чоловікам, оскільки така жінка традиційно вважається більш жіночною і романтичною.

Неодмінною умовою довгих стрижок є стан волосся. Довге волосся можуть виглядати шикарно, якщо вони здорові і доглянуті, і жахливо, якщо являють собою тьмяні, злиплі пасма або скуйовджені, пересушені локони з «разметеленными» кінцями. Третього, на жаль, не дано. Саме тому стрижки для довгого волосся вимагають ретельного постійного догляду і щоденних кропітких укладок, адже тільки для того щоб висушити довге волосся потрібно набагато більше часу і старанності.

Базових стрижок для довгого волосся не багато. Волосся можна підрізати методом прямого зрізу, виконати градуювання пасм, підстригти сходами або так званим методом каскадної стрижки. Подальше різноманітність створюють деталі та способи укладання.

Стрижки для довгого волосся без чубчика


Хочете кожен день бути новою і чарівною? Читайте, як зробити прості зачіски на кожен день. Знадобиться не більше 10 хвилин, результат – шикарний зовнішній вигляд.

Вибираємо кращі маски для волосся з майонезу. Безліч рецептів для вирішення різних проблем з волоссям.

Які зачіски з чубчиками самі модні в цьому сезоні дізнайтеся по цьому посиланню .

Довга стрижка без чубчика ідеально підходить жінкам і дівчатам з правильними рисами обличчя. Різноманітність надає прямий або фігурний проділ, який можна зробити збоку або посередині. Можна начесать волосся і укласти тому зовсім без проділу.

Безперечний хіт – локони: природні, скульптурні хвилі, круті спіральні завитки. Для створення таких укладок використовуються фени, бігуді, щипці, щітки-брашінгі, спеціальні форми. Однак вдаватися до термічної укладанні дуже часто не варто, щоб уникнути пошкодження волосся.

Натуральну текстуру локонів можна підкреслити текстурирующими засобами. Виділені кінчики і окремі пасма особливо ефектно виглядають на градуйованому волоссі і ступінчастих стрижках.

Стрижки для довгого волосся із чубчиком

Чубчик – деталь, яка докорінно змінює вигляд, є родзинкою стрижки для довгого волосся. Останнім часом особливою популярністю користуються густі прямі чубчики. Не зачіпаючи основну довжину волосся, прямий чубчик акцентує увагу на очах, губах або вилицях. Коротка чубчик значно вище брів допомагає створити молодий, юний, відкритий спосіб, довжиною до брів – вважається класичною, підходить більшості жінок, що закриває брови, що звисає на очі чубчик – ідеальний засіб додати погляду млосність і загадковість. Пряма чубчик виконується методом тупого зрізу, може бути абсолютно прямий, закругленої з боків або косою.

Прямі чубчики прекрасно поєднуються і з гладкими і з кучерявим волоссям. Причому, чим яскравіше контраст, тим сміливіше і більш екстравагантні стрижка.

Ще одна перевага чубчика – можливість коригувати зовнішність. З її допомогою професійний майстер легко підкреслить достоїнства і приховає недоліки. За допомогою чубка легко коригується овал обличчя, ховається надто високий лоб, відволікається увага від широких скул, не надто скульптурного носа, важке підборіддя і т. д.

Крім іншого, форму чубчика можна часто змінювати, не змінюючи довгим волоссям кожні кілька місяців приміряти на себе новий образ.

Стрижки для довгих тонких волосся

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся Стрижки для довгого волосся з року в рік залишаються на піку популярності. І це не випадково. Мало того що довге волосся красиві самі по собі, вони відкривають найширші можливості для створення нових різноманітних зачісок і укладок. Стрижки для довгого волосся без чубчика, Стрижки для довгого волосся із чубчиком, Стрижки для довгих тонких волосся, Стрижки для довгого прямого волосся

Джерело: Красиві стрижки для довгих тонких і прямих волосся з чубком і без чубка на кожен день

Також ви можете прочитати