Красиві обємні стрижки

23.05.2015

Красиві об’ємні стрижки

Ось уже кілька десятиліть об’ємні стрижки залишаються на піку популярності серед жінок різної вікової категорії і це не випадково, адже правильно виконана об’ємна стрижка здатна прикрасити, зробити стильною, модною і неповторною будь-яку жінку.

Будь-які, навіть самі рідкісні і тонкі, волосся при правильно виконаній об’ємної стрижці візуально набувають додатковий обсяг. Залишається лише правильно укласти її і ви завжди будете виглядати жіночно, елегантно і природно.

Об’ємні стрижки — фото.

Серед найпопулярніших об’ємних стрижок, відомих усьому, на першому місці стоїть, звичайно ж, стрижка каскад на довге волосся. а також стрижка каскад на волосся середньої довжини або короткі. Така стрижка, набуває додатковий обсяг завдяки своїй шаруватості і градуйованим кінчиків. Її навіть немає необхідності особливо ретельно укладати, все, що необхідно нанести на чисті вологі волосся — це трохи пінки або мусу для укладки волосся і висушити їх за допомогою фена. Сушити можна, піднімаючи і накручуючи окремі пасма на об’ємну круглу гребінець або просто роздуваючи волосся в різні сторони по напрямку від коренів до кінчиків.

Також дуже популярною об’ємної стрижкою є стрижка драбинка на довге волосся. а також волосся середньої довжини. Таку стрижку добре укладати за допомогою великих бігуді або плойки. Щоб зачіска виглядала об’ємніший, додатково волосся можна трохи подчесать біля коріння і закріпити лаком для волосся сильної фіксації.

Короткі об’ємні стрижки представляє градуированное і текстуроване каре, яке часто доповнюють різноманітні чубчика, детальніше про них ви можете прочитати в одній з наших статей тут. Стрижка каре сама по собі вважається об’ємної стрижкою, а каре з рваними багатошаровими пасмами, набуває ще більше обсягу. Укладати таку зачіску можна по-різному, робити гладкою і об’ємною, злегка хвилястою або сильно кучерявою в залежності від ваших побажань і типу волосся.

Щоб будь-яка об’ємна стрижка добре укладалася і довго тримала обсяг, необхідно правильно доглядати за волоссям. Зокрема використовувати для миття голови професійні шампуні, бальзами і ополіскувачі, надають волоссю об’єм. Також раз на тиждень слід робити спеціальні косметичні або домашні маски для додання обсягу волоссю, ну і не забувати про загальному догляді, адже тільки здорові доглянуті волосся можуть виглядати бездоганно.

Короткий опис статті: красиві стрижки Ось уже кілька десятиліть об’ємні стрижки залишаються на піку популярності серед жінок різної вікової категорії і це не випадково, адже правильно виконана об’ємна стрижка здатна Об’ємні стрижки, об’ємні стрижки фото, короткі об’ємні стрижки

Джерело: Красиві об’ємні стрижки

Також ви можете прочитати