Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців

20.02.2017

Гарна стрижка – запорука успіху!

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців

Чоловіча стрижка — важлива складова іміджу, адже перше враження залежить від зовнішнього вигляду. Грамотно підібраний правильно зроблена зачіска здатна приховати дрібні недоліки, а також зробити свого власника стильним і сучасним, що, безсумнівно, зробить чоловіка привабливим в очах оточуючих.

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців
Класичні чоловічі зачіски

Такий варіант стрижки підходить практично для всіх чоловіків незалежно від соціального статусу та віку. Тому такі зачіски називаються класичними, що ніколи не вийдуть з моди. А для чоловіків, які цінують простоту і стабільність ця стрижка просто знахідка! В цій категорії кожен може вибрати собі відповідну варіацію:

 • Теніс — одна з самих зручних, але в той же час мужніх зачісок. До безперечних достоїнств стрижки відносяться акуратність і строгість ліній. Крім того, вона передбачає досить короткі волосся, що підійде для чоловіків, любить спорт.
 • Бокс — відноситься до досить консервативним варіантів стрижки. Як і попередня зачіска розрахована на коротку шевелюру, що дуже зручно як взимку під шапкою, так і в літню спеку.
 • Напівбокс — чоловіча стрижка приваблива своєю універсальністю. Підходить для хлопчиків, які прагнуть виглядати стильно і для чоловіків, які обирають солідні елегантні стрижки. Свою популярність зачіска набула ще в 90-е, але з тих пір не поспішає здавати позиції.
 • Канадка — ще одна стрижка, відрізняється вишуканістю і стильністю. Свою назву отримала завдяки канадським спортсменам, привезшим зачіску в СРСР в 70-х роках минулого століття.
 • Британка — відрізняється неповторною елегантною мужністю. Відмінний вибір для чоловіків з середньої довжини волоссям. На сьогоднішній день одна з найпопулярніших зачісок.

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців
Стрижки для чоловіків з коротким волоссям

Багато сучасні чоловіки віддають перевагу короткому волоссю. Їх можна зрозуміти — це не вимагає багато часу на миття та укладання, до того ж можна вибрати чимало різновидів стрижки, яка підкреслить чоловічі брутальність і силу.

 • Майданчик — займає окремо місце серед коротких зачісок. Вона здатна привернути увагу до свого власника, не позбавляючи його строгості і мужності. Відмінна риса — горизонтальна майданчик з волосся. Саме вона красується на голові Арнольда Шварценеггера.
 • Томбо — ця чоловіча стрижка являє собою вдосконалений боб. Зачіска проста, але це не заважає їй виглядати стильно та актуально. Крім того, модифікації дозволяють використовувати асиметрію або чубок будь-якої довжини. Стиль просто створений для романтичних, але в теж час впевнених у собі чоловіків.
 • Мілітарі — ультракороткая стрижка, характеризується впевненістю і брутальністю. Для чоловіків, що віддають перевагу її бажано наявність добре розвиненої мускулатури. Крихким хлопцям наврядчи буде з нею комфортно.

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців
Модельні чоловічі зачіски

Стрижки для сміливих цікавих чоловіків, які люблять і вміють доглядати за собою. Нехай подібні зачіски вимагають додаткового часу на укладку, але зате з ними ви гарантовано привернете до себе увагу протилежної статі.

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців

 • Боб — стрижка багато років вважалася жіночою. Але такі знаменитості, як Джаред Лето і Зак Ефрон переконали громадськість в зворотному. Така зачіска додасть навіть самому звичайному хлопцеві французького шарму і загадковості.
 • Андеркат — чоловіча зачіска з довгою шевелюрою на маківці і тім’я, але коротко стриженим потилицею. Відмітна особливість — відсутність плавного переходу між волоссям різної довжини.
 • Вибриті віскі — остромодная чоловіча стрижка, підкреслює індивідуальність. Різкі лінії, різноманіття інтерпретацій укладання, можливість проявляти фантазію у виборі візерунка для скронь зробили стрижку привабливою для чоловіків різних вікових категорій.

Секрети правильного вибору стрижки

Навіть найкраща зачіска може зіпсувати враження, якщо вона не підходить своєму власникові. Вибір стрижки починається з визначення форми обличчя (якщо виникли труднощі, просто обведіть контур у дзеркалі):

 1. Овальна форма — дозволяє спорудити будь-яку вподобану зачіску, так як вважається ідеальною. Довжина волосся теж нічим не обмежена.
 2. Кругле обличчя — вимагає візуального звуження, що можна зробити за допомогою стрижки укороченою по сторонам і довгою нагорі. Непогано виглядає у цьому випадку асиметрія, так як додає необхідної незграбності.
 3. Квадрат — єдиним протипоказанням для власників таких рис є прямий проділ. Інші стрижки будуть дуже до лиця.
 4. Трикутна форма — зупиніть вибір на коротких зачісках або варіантах з чубком. Постарайтеся не занадто вкорочувати віскі. А також відрощувати занадто довгу шевелюру,особливо якщо вона пряма.

Красиві чоловічі стрижки різноманіття варіантів для стильних хлопців
Крім того, обов’язково враховуйте:

 • структуру локонів — наприклад, тонкі волосся досить примхливі і не підійдуть для деяких стрижок (теж правило стосується і кучерявого чоловіків);
 • складність зачіски — якщо не готові щоранку жертвувати годиною сну заради укладання, то не вибирайте занадто мудрі чоловічі стрижки;
 • майстерність перукаря — зважившись на модельну зачіску, довірте себе професіоналу. Експерименти можуть закінчитися плачевно для вашої шевелюри.

Пам’ятайте, чоловіча зачіска здатна багато сказати про свого власника — з її допомогою ви в першу чергу проявляєте своє я. Регулярно відвідуючи майстра і доглядаючи за волоссям, ви кожен день будете виглядати чудово!

Короткий опис статті: чоловічі стрижки Найбільш затребувані красиві чоловічі стрижки. Різновиди сучасних зачісок для чоловіків. Види стрижок за назвами для чоловіків. Як вибрати відповідну стрижку? красиві чоловічі стрижки чоловік для

Джерело: Красиві чоловічі стрижки – різноманіття варіантів для стильних хлопців

Також ви можете прочитати