Кращі стрижки для темношкірих чоловіків . Фото чоловіків і хлопців. Найкрасивіші

20.02.2017

Кращі стрижки для темношкірих чоловіків

На сьогоднішній день існує декілька сотень варіантів чоловічих стрижок, вибираючи серед яких необхідний індивідуальний підхід, з орієнтиром на власний смак і модні тенденції. Стрижки з однаковою назвою можуть мати цілий ряд варіацій, так як перукарі враховують індивідуальні зовнішні риси клієнта, його форму голови, статура і так далі. Представниками помітною і незвичайної зовнішності є люди, що народилися з темною шкірою. Їх волосся багато в’ються, стирчать і якщо їх не стригти, то виростаючи, вони можуть утворювати величезну кулю навколо голови, нагадуючи собою повітряний кульбаба. До речі, саме такий кульбаба вважається однією з найбільш модних зачісок для такого типу волосся і носить назву Афро.

Афро — це об’ємна пишна зачіска, яка була особливо модною в 1970-ті роки переважно серед афроамериканців. Вона створюється при ретельному розчісуванні волосся з особливою в’ється структурою, що дозволяє волоссю збільшувати обсяг, при цьому створюючи округлу форму за типом кулі, німба, або круглого хмари. Формується зачіска за допомогою гелю, крему або інших фіксаторів, які дозволяють волоссю зберігати форму. На честь цієї зачіски навіть був названий стиль в музиці, засновником якого вважається виконавець ТоТо. Така зачіска добре підійде для веселих вечірок, дискотек, клубного відпочинку, але буде виглядати занадто зухвало для офіційних ділових зустрічей. Для повсякденного носіння більше підійде короткий crop. При такій стрижці волосся будуть виглядати акуратними і слухняними протягом всього дня. Вона вигідно виділяє риси обличчя і дозволяє відчувати себе впевнено в будь-яких обставин.

Кращі стрижки для темношкірих чоловіків . Фото чоловіків і хлопців. Найкрасивіші

Короткий опис статті: назви стрижок для чоловіків На сьогоднішній день існує декілька сотень варіантів чоловічих стрижок Новини,Новини моди

Джерело: Кращі стрижки для темношкірих чоловіків | Фото чоловіків і хлопців. Найкрасивіші і сексуальні чоловіки

Також ви можете прочитати