Короткі жіночі стрижки

02.08.2015

Короткі жіночі стрижки


Короткі стрижки давно і грунтовно зайняли своє місце не тільки чоловічий, але і в жіночій моді. Якщо раніше короткі стрижки були прерогативою в основному чоловіків, то з початку вісімнадцятого століття почали з’являтися і короткі жіночі стрижки.

Основоположником жіночої моди на короткі стрижки вважається неповторна і смілива Коко Шанель, яка однією з перших ввела в моду самі короткі жіночі стрижки, наслідуючи в цьому чоловікам і таким чином доводячи свою незалежність.

За розповідями, велика мадемуазель просто опалила частину своїх волосся, коли робила їх завивку, і тому вирішила зробити собі коротку стрижку. Незабаром всі дами підхопили таку дуже дивну для тих часів моду, намагаючись наслідувати модниці.

Також, під час одного з показів мод в 1908 році всі моделі вийшли на подіум з дуже короткими стрижками, що також дало поштовх цьому стилю стрижки. Після цього основною проблемою всіх перукарів став індивідуальний підбір оптимальної довжини і форми зачіски для кожного типу особи клієнта, так як невелика довжина і чіткі лінії стрижки підходила тільки клієнткам з ідеальними класичними рисами обличчя і підкреслювали всі наявні недоліки. Ця проблема вирішилася завдяки винаходу филировочных ножиць, які допомагали майстрам надавати стрижці легкість і невимушеність і в теж час згладити чіткі лінії, надати стрижці пишність.

Але, безумовно, свою саму широку популярність короткі стрижки придбали завдяки стилю моделі Твіггі і перукаря Бачив Сэссун, який створив саму знамениту модельну стрижку, яку пізніше стали називати його ім’ям і стилем «твіггі». У цій стрижці основний акцент надавався макіяж очей дівчини, які було видно з-під зачіски.

Звичайно, з часів Коко Шанель і середини шістдесятих років багато в моді на зачіски змінилося, але і по даний момент найбільш короткі жіночі стрижки шалено популярні. Зараз можна вільно експериментувати зі стилем і довгої зачіски, підбирати найбільш оптимальні засоби для укладання волосся, які можуть надати стрижці будь – який ефект-від дзеркальної гладкості до неслухняною, буйної копиці волосся на голові. Досить часто коротко стрижуть волосся при посічених кінцях і великої втрати волосся, що допомагає зменшити навантаження на волосяні цибулини і дає шанс шевелюрі просто оновитися.

При виборі короткої стрижки варто враховувати свої індивідуальні особливості рис обличчя – наприклад, для створення ідеального овалу обличчя круглолицим жінкам при стрижці необхідно надати волоссю пишності на потилиці, що візуально витягне овал обличчя, також така стрижка підійде дівчатам, які мають форму обличчя у вигляді серця. Для дівчат з витягнутою формою обличчя ідеально підходять короткі стрижки з великими кучерявими пасмами з боків та густою чілкою, що візуально укорочує особа з боків і «зрізає» його зверху. Ну а дівчатам з ідеальними, класичними рисами і овальним обличчям підходять практично всі самі короткі жіночі стрижки – від стрижки «під хлопчика» до елегантного «боба».

На користь короткої стрижки можна підібрати багато аргументів, але все-таки перед стрижкою варто проконсультуватися з професіоналами в цій справі – стилістами і перукарями. Також існують спеціальні комп’ютерні програми, які допоможуть сформувати ідеальну стрижку саме для Вашого індивідуального типу особи та інші особливості, підібрати оптимальну довжину стрижки, її пишність, найбільш оптимальний спосіб укладання і приховати всі недоліки і підкреслити достоїнства.

Короткий опис статті: короткі жіночі стрижки Хто ввів у моду самі короткі жіночі стрижки і як вони виглядали Короткі жіночі стрижки читати на сайті allWomens

Джерело: Короткі жіночі стрижки — allWomens

Також ви можете прочитати