Короткі жіночі стрижки 2013. Діана Жіночий інтернет-журнал

20.09.2015

Короткі жіночі стрижки 2013


14 травня, 2013
Катя — Адмін

Короткі жіночі стрижки завжди були актуальними і модними, коротка стрижка надає стильності та зухвалості, свободи та легкості. Сезон 2013 представляє прості, але в той же час шикарні варіанти коротких стрижок. Коротка стрижка завжди додає жінці сміливості в образі, але не дивлячись на це нинішня мода пропонує дуже жіночні стрижки. Коротка жіноча стрижка зробить свою володарку в стильну і чарівну леді. Завдяки коротких стрижок можна почувати себе комфортно і на відпочинку, і на роботі, і на вечірці. Стрижка дає масу привілеїв і можливостей експериментувати.

Стрижка каре завжди лідирувала серед коротких жіночих зачісок. У сезоні 2013 стрижка — каре також залишилася як найбільш популярна і затребувана. А це і не секрет, адже саме стрижка-каре підходить практично всім жінкам. А ще з такою зачіскою легко робити укладку, вона дуже зручна і в той же час елегантна. Стрижку –каре можна носити як з чубчиком, так і без неї. Саме ця зачіска підійде для прямого волосся, але і володіючи кучерявим волоссям теж можна використовувати стрижку — каре з чубчиком. Дуже модно, красиво і спокусливо виглядають, хвилясті на кінцях волосся, і рівна прикоренева частина з чубком. Популярна також у сезоні 2013 стрижка – каре зі скошеною чубчиком або зовсім без неї. Такий суворий варіант зачіски є одним з тенденцій моди 2013. А ось креативної зачіскою сезону 2013 буде супер коротке каре. Такий спосіб представили стилісти, дизайнери, як новітню тенденцію моди. Актуальні та зачіски з тонкими нависаючими пасмами волосся поверх чіткої лінії стрижки. Професійні стилісти допоможуть і навчать правильно укладати таку коротку стрижку, якщо вона припала до душі.


Стрижка боб, як і каре також бере перші позиції серед коротких стрижок сезону 2013. А зупинка на її виборі знаменитостей, робить стрижку боб ще більш популярною. Зі стрижкою боб можна експериментувати безліч варіантів. Така універсальна стрижка підійде як для молодої дівчини, так і жінці середніх років. Догляд за такою короткою зачіскою нікого не утруднить, а зовнішній вигляд буде стильним і доглянутим. Основний тренд сезону 2013 – це стрижка боб – каре і подовжений боб. Дуже красиво ця зачіска виглядає на товстих волоссі, які мають обсяг. Стрижка боб з чіткими контурами є піком моди сезону 2013. Будь-яка жінка з такою стильною зачіскою буде відчувати себе бездоганною фатальною красунею. А ось боб з м’якими контурами більше сподобається прихильникам романтичного стилю. Розпатлане волосся зі стрижкою боб є хітом сезону. Асиметрія у коротких стрижках – ще один тренд моди нинішнього сезону. Така асиметрична стрижка додасть оригінальності і загадковості своєї господині.

І звичайно в сезоні 2013 залишаються модними короткі жіночі стрижки каскад. Каскадні стрижки універсальні в укладанні, а також підходять для всіх типів волосся. Вони можуть бути виконані як до лінії підборіддя, так і зовсім коротко.

Удачі й краси вам! До зустрічей на сторінках жіночого інтернет журналу «Діана».

Я дико вибачаюсь, але спасибі можна сказати нижче в коментарях…

Короткий опис статті: жіночі стрижки Здравствуйте шановні читачі жіночого інтернет журналу «Діана»!!!.Короткі жіночі стрижки завжди були актуальними і модними, коротка стрижка надає стильності та зухвалості, свободи та легкості. Сезон 2013 представляє прості, але в той же час ши… коротка стрижка, короткі жіночі стрижки

Джерело: Короткі жіночі стрижки 2013 | Діана – Жіночий інтернет-журнал

Також ви можете прочитати