Короткі зачіски

14.06.2016

Короткі зачіски

Раніше існувала помилкова думка, що тільки представники сильної половини людства можуть носити короткі зачіски. «Чоловічі» стрижки все ж прорвалися у світ жінок. Вони займають почесні перші місця серед багатьох знаменитостей.

Серед таких стрижок вже кілька років поспіль не здає своїх провідних позицій «каре на ніжці». У далеких дев’яностих зачіска мала шалену популярність, а сьогодні на її основі розроблено декілька варіацій інших стрижок, основою яких є мало завиті волосся, красиво розпатлане в творчому безладді.

Якщо є бажання повністю змінити свій зовнішній вигляд, тоді сміливо замовляйте перукаря зачіску під назвою «рок-шик». В ній крізь рвані пасма можна розгледіти стиль нового, молодого і безмуного покоління.

Часто жінки воліють короткі зачіски, тому що це добре економить час і засоби для укладання. Це і справді так, але лише якщо зачіска дуже проста у виконанні.

Головним достоїнством коротких волосся є їх здатність зробити обличчя набагато молодше. Короткі зачіски асоціюються з юністю, а це також піднімає настрій! Сміливо відмовляйтеся від довгого волосся, якщо хочете виглядати свіжо і молодо!

Сьогоднішнє різноманітність варіантів стрижок на короткий волосся дозволяє будь-якій людині показати свою індивідуальність. «Чоловічі» короткі зачіски надають авангард і неповторну родзинку вашому образу.

Вибираючи короткі зачіски, необхідно пам’ятати, що вони вимагають особливого догляду — волосся повинні швидко і легко укладатися, тому вам просто необхідний повний арсенал спеціальних засобів для догляду за волоссям і укладкки. Знадобляться також моделюючі засоби.

Будь-який варіант таких стрижок робить жінку чарівною. Якщо вам набридли довгі локони і ви вирішили змінити їх на креативну зачіску, варто звернути увагу на варіанти, запропоновані нижче.

Короткі зачіски з волоссям, зачесаним гладко:

Всі голлівудські зірки довгий час воліли саме цей варіант. Такі стрижки відмінно виділяють очі, тому, для того, щоб відмінно виглядати, не обов’язково роками відрощувати довге волосся. Сьогодні відомі стилісти хочуть знову зануритися в минуле і зробити гладкі короткі стрижки трендом всіх часів.

У моду повертаються забуті стрижки далеких вісімдесятих. Якщо такий образ доповнити різноманітними прикрасами і аксесуарами в тому ж стилі, то це додасть зачісці і зовнішності в цілому завершений вигляд. Власниці таких стрижок завжди притягують погляди.

Стрижки боб. Це давно відома класика перукарського мистецтва. Елегантний стиль їх зовсім не змінився з плином часу. Боб робиться і на гладких, прямих волоссі, і на кучерявих. В залежності від структури волосся і форми волосся підбирається оптимальний варіант. Еслиот природи волосся у вас в’ються, то вам всього лише необхідна маленьккая корекція форми стрижки і обсягу. На гладких волоссі боб виглядає також чудово. Ефект зачіски посилює укладання чубчика за допомогою лаку сильної фіксації. Волосся можна красиво зав’язати стрічкою, — так зачіска приобрет неповторний шик. Аристократиченую і в той же час зухвалу зачіску можна отримати в результаті просушування волосся феном строго в горизонтальному положенні.

Стрижка «ельф». Ця зачіска гідно вважається однією з найпопулярніших. Можливість видозміни структури волосся є найголовнішою причиною її популярності. Таку стрижку навіть можна використовувати в якості весільної зачіски, просто підкріпивши її відповідними аксесуарами: стрічкою, красивим гребенем або шарфом. Для будь-яких урочистих випадків вона є оптимальним варіантом.

Короткий опис статті: короткі зачіски Короткі стрижки почесно займають почесні перші місця серед знаменитостей. Серед них вже кілька років поспіль не здає своїх провідних позицій «каре на ніжці». У далеких дев’яностих зачіска мала шалену популярність, а сьогодні на її основі розроблено декілька варіацій інших стрижок з доповненнями. короткі зачіски короткі зачіски чоловічі короткі чоловічі зачіски

Джерело: Короткі зачіски

Також ви можете прочитати