Короткі стрижки. Модні стрижки. Зачіски і стрижки

01.10.2015

Короткі стрижки


Короткі стрижки завжди приголомшливо поєднувалися з овальною формою обличчя, тому якщо ви володарка круглої форми обличчя то перед тим як робити стрижку спочатку перегорніть всілякі галереї з короткими стрижками. Щоб зробити остаточний вибір ви обов’язково повинні побачити як та чи інша стрижка буде виглядати на вас. Ви будете вражені, як багато коротких стрижок існує. Там безліч варіантів комбінування з ассиммитричными чубчиками і розпатланим ефектом. Або просто можна зробити ефект мокрого волосся.

Дуже короткі зачіски чудово виділяють очі. Це особливо підходить для тих у кого витягнуте овальне обличчя. Короткі стрижки безумовно дуже актуальні і експериментувати можна з ними як завгодно, і з допомогою засобів для укладання волосся. Тому вони є відмінним вибором для ділової жінки. У будь-який момент вона може або просто укласти волосся, щоб виглядати офіційно, або зробити укладку до вечірнього прийому, благо індустрія засобів для догляду та укладки волосся працює чудово.

Короткі жіночі стрижки

Для вибору же правильного кольору волосся завжди розглядаємо ваш тон шкіри і ваші особисті переваги. Щоб створити найбільш сучасний вид короткій стрижці необхідно намагатися тримати кінчики чіткими і рівними або спробувати робити м’які завитки всередину.

Не думайте, що ваша коротка стрижка завжди повинна виглядати однаково, ви можете укласти волосся на одну сторону, можете додати об’єм за допомогою засобів укладання ви можете змінювати свій образ так часто як ви того захочете.

Існує нескінченна безліч укладок коротких стрижок. Можна застосувати таку тактику: укласти спеціальним бальзамом з ефектом мокрого волосся, кожне пасмо. При цьому, якщо укласти шарами, то така укладання буде виглядати особливо стильно.

Якщо у вас тонке волосся, то коротка стрижка з филировкой решт буде ідеальним варіантом, плюс до всього вона зробить вас молодшими і додасть зовнішності більш спортивний і діловий вигляд. Короткі стрижки так само дуже стильно виглядають в комбінації з тонованими або милированными волоссям. Якщо додати деяким пасмам попереду і з боків більш світлий відтінок то візуально волосся стануть виглядати більш густими. Збільшити обсяг можна за допомогою мусу і фена. Безумовно, така укладання зробить тонкі і не густе волосся більш пишними.

Якщо у вас обличчя більш кругле або квадратне то наявність чубчика зробить його ще більш пухким, тому вам слід відмовитися від неї. Нижче пропонуємо галерею з короткими стрижками де ви обов’язково підберете ту зачіску, яка підходить саме вам.

Короткий опис статті: короткі стрижки Короткі жіночі стрижки. Поради стилістів і фотографії зачісок. Короткі жіночі стрижки. Поради стилістів і фотографії зачісок.

Джерело: Короткі стрижки | Модні стрижки | Зачіски і стрижки

Також ви можете прочитати