Короткі стрижки фото, збірка

01.09.2015

Короткі стрижки фото

Сьогодні настільки популярними стали короткі стрижки за рахунок їх зручності. Адже вони не вимагають додаткового, іноді зводить з розуму, догляду. Достатньо всього лише раз в місяць коригувати їх довжину у професіоналів. А адже модними короткі волосся так могли і ніколи не стати, якщо б у свій час відомий модельєр і просто стильна жінка Коко Шанель не обрізала волосся, після невдалої завивки. Тому її по праву можна вважати законодавцем моди на короткі зачіски.

Чим викликана шалена популярність коротких стрижок?

Стильні та манливі короткі стрижки дарують жінці свободу вибору, можливість змінюватися і самовиражатися, розкутість і природність, простоту і красу. Перевагою коротких волосся є різноманітність варіацій зачісок і різноманітність образів від холодної красуні до пустотливою кокетки, від спортивної леді до елегантної мадам, від суворої бізнесвумен до таємничої покорительки чоловічих сердець.

Як підібрати коротку стрижку за формою обличчя?

Недовгі локони чудово підкреслюють природну красу, обрамляючи обличчя. Важливим достоїнством стрижок, виконаних на коротких пасмах, є можливість підбору під форму голови, а також можливість змоделювати форму черепа, зробивши її більш привабливою і гармонійною.

Власницям овальної форми обличчя пощастило більше за всіх. Їм підійдуть будь-які варіанти стрижок – від самої екстремальної до класичної. Зовсім коротка стрижка, в народі носить назву «під хлопчика» додасть шарму, чарівності, витонченості і витонченості її власниці.

Круглолицим дівчатам рекомендується вибирати стрижки з об’ємною верхівкою, сходить до мінімуму з боків. Це візуально подовжить обличчя, завдяки чому образ буде виглядати більш гармонійно. Також красти зайве і наближати обличчя до овальної форми буде стрижка з звисаючими пасмами до підборіддя.

Для дівчат з витягнутою формою обличчя коротка стрижка – це не данина моді, а просто необхідність. Їм підійде будь-яка зачіска, але головним акцентом повинна стати чубчик, що робить обличчя візуально пропорційне.

Для особи, що нагадує за формою грушу, ідеалом стане стрижка в стилі короткого «боба» з більш об’ємною верхівкою, що дозволить візуально згладити різницю між нижньою і верхньою частинами голови.

Дівчат з личками у формі серця можна прикрасити стрижкою до підборіддя і чубчиком, зачесанной на бік.

Власницям трикутної форми обличчя не варто віддавати перевагу пишним і високим маківці. Для них ідеально підійде боб або каре, або зовсім короткі зачіски з ефектом «прилизаних» волосся.

Дуже популярна у всі часи і серед жінок різного віку стрижка «каре» протипоказана власницям кучерявого волосся. Це пов’язано з тим, що неслухняні пасма не дозволять домогтися ідеальності зачіски ніколи.

Нове – це добре забуте старе, чи не так?

Це твердження доводить нам така розкішна і популярна на піку шістдесятих стрижка в стилі «шапочка». Її головною перевагою є те, що вона виконується на волоссі будь-якої довжини, але більш ефектно виглядає все ж на коротких локонах. Однак, як і всяка будь-яка стрижка «шапочка» вимагає регулярного коригування. Нерівномірно відрослі пасма додадуть образу замість задуманої витонченості – неохайність, і створять загальне враження недоглянутості. Але для створення ідеального образу з ноткою гламурності локони повинні бути абсолютно гладкими і підстриженими з геометричною чіткістю ліній.

Існує кілька варіацій виконання даної стрижки: класичний і асиметричний.

Як ви самі розумієте, класика – це те, що завжди було, є і буде в моді. Найголовнішим в класичному виконанні шапочки є чіткість ліній і досконалість форм. Класика – це вибір рішучих дам і справжніх витончених леді.

Асиметричне виконання стрижки припускає наявність декількох варіантів.

Асиметрична «шапочка» буває:

  • з абсолютно різною довжиною локонів, які недбало обрамляють обидві сторони особи;
  • геометрично нерівномірною;
  • подвійний – одна частина шапочки доходить до верхнього краю вуха, а друга доходить до його кінчика. Більш ефектно даний варіант буде виглядати в двоколірному виконанні.

Асиметрична «шапочка» дозволяє створювати нові креативні варіації, а також дає можливість коригування форми особи.

Дана стрижка більше підійде жінкам, які не можуть похвалитися природного густотою волосся. Стрижка «шапочка» просто дарує такий необхідний додатковий об’єм! Вона ідеальна для власниць більш витончених рис обличчя, а ось круглолицим дівчатам краще нехтувати цією зачіскою незалежно від типу волосся.

Гарсон прикрашає крихкість

Стрижка гарсон користується особливою популярністю серед більш тонких, витончених дівчат. За рахунок своєї короткости пустощів вона надає своїм власницям сміливості, нотку кокетливості, частку романтичності і елемент таємничості. Її популярність пов’язана з досить простим, не вимагає додаткових зусиль і тимчасових витрат, доглядом та стильністю. Головною відмінністю стрижки в стилі «гарсон» від інших зачіски на короткі волосся є проріджування волосся на чубчику, скронях і потилиці за допомогою ножиць для филировки. Це робиться для того, щоб пасма, акуратно підкреслювали контури голови, при цьому щільно прилягаючи до неї.

Цей вид зачіски цікавий також тим, що всі модифікації і трансформації, якими за весь час піддавали гарсон стилісти, пов’язані тільки з чубком і різними видами укладання.

Сьогодні розрізняють наступні варіації даної стрижки:

  • гарсон, виконаний на коротких волоссі і покладений хвилями за допомогою спеціального укладочного гелю. Ця варіація ідеально підійде сучасним бізнес-леді;
  • скуйовджений гарсон за допомогою укладочного воску додасть образу екстравагантності поряд зі зворушенням;
  • гарсон з прямий або косий, густої або рідкої, асиметричною чубчиком можна цілком перетворити буденний образ. А нестандартні варіації виконання чубчика можуть вдало скорегувати форму обличчя і акцентувати увагу на перевагах.

Ще однією перевагою стрижки «гарсон» є відсутність вікових обмежень. Він ідеально підійде молоденьким дівчатам і додасть їх образу стильності та елегантності, а жінкам більш старшого віку він додасть пікантності і кокетливості.

Даний вид стрижок варто уникати жінкам, які мають квадратну форму особи. Круглолицим також краще утриматися від вибору цієї зачіски. Гарсон чудово підкреслить всі достоїнства жінок з овальною формою обличчя. А зробити стрижку ще більш стильною і ультрамодного можна за допомогою двоколірного фарбування, мелірування або колорування. Також пощастило і власницям вузької форми особи. Стрижка гарсон з косою чубчиком додасть вузькому особі пропорційної гармонійності.

Фото

Короткий опис статті: короткі стрижки фото Сьогодні настільки популярними стали короткі стрижки за рахунок їх зручності. Адже вони не вимагають додаткового, іноді зводить з розуму, догляду. Достатньо всього 2014,2015,Короткі Стрижки,фото,Стрижки на коротке волосся,Стрижки фото

Джерело: Короткі стрижки фото, збірка — більше 50 прикладів | Жіночі зачіски та стрижки, догляд за волоссям, краса і мода

Також ви можете прочитати