Короткі стрижки фото. Світ стрижок і зачісок

16.07.2015

Короткі стрижки

Якщо ви подивитеся на всі фото коротких жіночих стрижок на нашому сайті, то ви побачите, що в більшості випадків використовуються каре або боб. В іншому ж, кожна зачіска на кожній окремій фотографії — абсолютно унікальна, починаючи від кольору волосся, закінчуючи довжиною волосся і формою чубчика. Також на фото коротких стрижок можна зустріти різні види зачісок, починаючи від модних зачісок з скуйовдженим волоссям, закінчуючи акуратно укладеними строгими і елегантними зачісками. Ну і звичайно ж не можна не відзначити сверхмодные фото креативних коротких стрижок незвичайних форм і забарвлень. адже з кожним роком такі зачіски набирають все більшу популярність.

Одне з головних переваг коротких стрижок полягає в їх зручності і простоті. Адже не у кожної дівчини є час на догляд за довгим волоссям. Багато жінок витрачають на роботу, навчання та інші принади життя майже весь свій час, при цьому зовсім забувають про свій імідж і красі. Що стосується тенденцій моди то тут все відмінно, тому що з кожним роком короткі стрижки стають все більш модними і стильними .

Одне з головних переваг коротких стрижок полягає в їх зручності і простоті. Адже не у кожної дівчини є час на догляд за довгим волоссям. Багато жінок витрачають на роботу, навчання та інші принади життя майже весь свій час, при цьому зовсім забувають про свій імідж і красі. Що стосується тенденцій моди то тут все відмінно, адже навіть за всім цим фото стрижок на короткі волосся видно, що вони з кожним роком короткі стрижки стають все більш модними і стильними .

Що таке коротка жіноча стрижка? Що хоче сказати жінка, що вибирає цей стиль? Вона впевнена в собі, вона красива, вона незалежна і вільна, і їй, за великим рахунком, все одно, що подумають оточуючі. Тільки сміливі натури готові настільки радикально змінити свій імідж! Подивившись всі ці фото можна зробити висновок, що коротка стрижка робить будь-яку жінку та дівчину шалено милою і зворушливою. Про практичність і зручність таких зачісок говорити не доводиться.

Короткі жіночі стрижки вперше з’явилися ще в минулому столітті. а саме в 1909 році. Зважилася На експеримент зірка французького кінематографу Єва Лавальєр. Перукаря, який зробив актрисі коротку стрижку, надихнула сама Жанна Д’ Арк. І ось, час тріумфу жіночих коротких стрижок почалося!

Короткі жіночі модельні стрижки вже ніколи не вийдуть з моди. Це вже точно і всі фото коротких стрижок, які ви бачите будуть «рулити» її довгий час. Тому сміливо позбавляйтеся від «кайданів» у вигляді довгих волосся і пробуйте свій новий образ. Якщо ви дозріли для короткої стрижки, вона зробить вас чарівною.

Залишається один момент – правильно підібрати коротку стрижку. Стилісти радять відштовхуватися від свого типу особи та її форми. Овал – ідеальна форма для будь-якої стрижки. Для короткого волосся це правило теж діє. Різниця лише в тому, що для овального обличчя підійде будь-яка коротка стрижка, а для інших форм потрібно трохи видозмінити зачіску.


Так, кругле обличчя можна візуально подовжити, якщо надати зачісці об’єму зверху. Витягнуте обличчя «виправить» пишна стрижка або завивка. Не забувайте про чубок. Подивіться на всі ці фото коротких стрижок, адже скільки варіантів можна придумати, якщо стрижка добре поєднується з чубом! Проявляйте фантазію.

Багато хто сумнівається, бажаючи підстригтися, але, не знаючи як. Дівчата думають, що коротка стрижка – це один вид укладання і повсякденний нудний образ. Ні і ще раз ні! Стрижку на коротке волосся можна завити, «збити», причесати на проділ, надати недбалий модний вигляд за допомогою мусу, укласти хвилями, випрямити кожну пасмо, мелировать або тонувати волосся. Ось вам, як мінімум, сім різних варіантів, а значить, ви щодня зможете виглядати свіжо і по-новому!

Короткі стрижки фото | Світ стрижок і зачісок

Також ви можете прочитати