Короткі стрижки фото. Про волоссі

25.09.2015

Короткі стрижки фото

В даному варіанті короткої стрижки дуже цікаво обіграна чубчик. Завдяки такому прийому досить чіткі геометричні лінії виглядають витончено і лагідно.

Незважаючи на те, що я завжди була володаркою довгого волосся, мені в голову частенько закрадалася божевільна ідея зробити ультракоротку стрижку. Але поки моєї рішучості вистачає тільки на те, щоб мріяти, пропоную подивитися прекрасні фото на цю тему!

Позитивні сторони коротких стрижок

насправді, їх не так мало, як здається на перший погляд. По-перше, короткі волосся дуже швидко сохнуть. Я, як власниця довгою шевелюрою, завжди журюся тим, що висушити мої волосся — ціла завдання, а псувати їх гарячим повітрям фена не завжди хочеться.

По-друге, викласти короткі волосся досить просто. Для тих, хто працює, це дуже великий плюс, адже вранці можна поспати на півгодини довше.

В-третіх, незаперечна перевага під час фарбування. Я вже не кажу про економію самого барвника: на довге волосся іноді доводиться купувати дві пачки.

А в разі, якщо колір виявився не зовсім вдалим, то пройде зовсім мало часу, як можна буде зістригти наслідки невдалої фарбування.

Але крім переваг, короткі стрижки володіють і недоліками. Давайте розберемося, якими ж?

Недоліки

Звичайно, безглуздо сперечатися про смаки, адже комусь подобається довге волосся, а комусь короткі. Більше того, все в світі відносно, тому не можна радикально звинувачувати короткі стрижки в тому, що вони позбавляють свою господиню жіночності.

Але все ж, саме довге волосся завжди вважалися основним жіночою гідністю, адже короткі і в моду увійшли завдяки прагненням прекрасної половини людства до рівноправності і незалежності.

Короткі волосся потребують постійних відвідування перукарні, щоб виглядати гідно.

Такий варіант стрижок йде далеко не всім. Мені зустрічалося не так багато жінок, кого дійсно вони прикрашали.

Проте, якщо звернутися до грамотного майстру, який викликає довіру, він без праці допоможе підібрати саме ту зачіску, яка буде вас прикрашати, враховуючи тип особи та інші особливості.

найголовніше — не варто боятися змін. Раптом стильна коротка стрижка — саме те, чого вам так завжди не вистачало?

Короткий опис статті: короткі стрижки фото

Джерело: Короткі стрижки фото / Про волосся

Також ви можете прочитати