Короткі стрижки для тонкого волосся (ФОТО)

15.09.2015

Тонке волосся – комплексне вирішення проблеми!!!

Часті укладання, фарбування і довготривалі процедури роблять нашу шевелюру все більш тонкою. Враховуючи, що генетично густота волосся закладена в окремих випадках для слов’янських жінок, стає очевидним, що ця ситуація є актуальною для більшості з нас. Враховуючи, що будь-якій жінці хочеться виглядати так, ніби вона зійшла з фото обкладинки модного, варто сказати, що ключ до розв’язання цієї проблеми лежить у грамотному і комплексному підході.

Догляд – основа зовнішнього вигляду

 

Скільки б маркетологи косметичної продукції не спокушали вас рекламними брошурами з фото і красивими флакончиками, рівними рядами стоять на полицях супермаркетів, слід зрозуміти, що жоден із засобів не здатне істотно змінити товщину нашого виду. Єдине, що в наших силах – не погіршувати ситуацію.

Процедури салонів

Послуга ламінування волосся вкрай популярна останнім часом. Це цілком зрозуміло: після покриття кутикули волоска найтоншої плівкою білкового складу, волосся потовщується, стає більш міцним і блискучим, перетин, сухість і пористість шевелюру перестають бути актуальними до тих пір, поки плівка не вымоется. Зрозуміло, у цієї процедури є безліч позитивних сторін, але не варто забувати, що збільшення маси волосся може призвести до їх випадання, а неякісний склад або некомпетентний майстер і зовсім здатні зіпсувати вашу копицю.

Стрижки

Кращий і, що важливо, безпечний спосіб зробити тонку шевелюру більш густий – стрижка. По-перше, регулярне рівняння саме по собі робить пасма візуально більш густими, і цим нюансом можна скористатися. Якщо ви збираєтеся на важливу зустріч або вечірку, укоротіть гриву на половину сантиметра, і ваші волосся буде виглядати так ефектно і доглянуто, що укладання будуть вам просто не потрібні.

догляд за тонким волоссям

Говорячи про модельних стрижках, пальму першості, безсумнівно, варто віддати коротким каскаду. Ця стрижка, заснована на прийомі укорочення окремих пасом по всій довжині, надає волоссю легкість, завдяки чому вони виглядають більш об’ємними і гущі. Зрозуміло, виконуватися стрижка повинна рукою досвідченого перукаря, щоб кінці всіх вкорочених пасм акуратно загиналися всередину, а не стовбурчилися так, ніби їх зріз – справа трагічного випадку, а не продуманої зачіски.

Найбільш розумно буде розглянути і інші короткі стрижки для тонкого волосся. Невелика довжина позбавить вас від необхідності постійно укладати зачіску, що суттєво підвищить якість самих пасом. І, якщо витончення було викликано неправильним доглядом, то ваш колишній обсяг і густота досить швидко до вас і повернуться. Піксі, каре – ось ті параметри, на які варто звернути увагу.

догляд за тонким волоссям

Укладка

Немає нічого простіше, ніж створити ілюзію густих шикарних волосся – погляньте на фото будь-якого модного показу, і ви зможете переконатися в тому, що стилісти здатні створити спритними руками будь-які чудеса перевтілення. Однак, не варто забувати, що часті укладання псують волосся, тому намагайтеся мінімізувати шкоду – замість гарячого фена використовуйте бігуді на липучках, щоб додати коріння обсяг. Замість грубого начісування – використовуйте стайлінг-пудру. І, найважливіше – ніколи не перестарайтеся з укладальними засобами. Обсягу на тонких волоссі можна досягти лише малих кількістю мусів, пінок, лаком і емульсій. В іншому випадку, пасма просто повиснуть під вагою цих коштів.

Знайдені секрети пишних і густого волосся!

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Короткі стрижки для тонкого волосся — робимо шевелюру більш густий. Поради професійних перукарів по догляду за тонкими волоссям при стрижках та укладках. коротка стрижка тонкі волосся фото укладання

Джерело: Короткі стрижки для тонкого волосся (фото)

Також ви можете прочитати