Короткі стрижки для тонкого волосся фото. Hairland.ru

23.09.2015

Короткі стрижки для тонкого волосся

Додав admin Травень 11th, 2011

Багато дівчата переживають з-за того, що у них тонкі волосся. Однак, це не така вже велика проблема. У більшості західних дівчат волосся мають саме таку структуру. Причин цьому багато, чималу роль відіграє і клімат. Однак невеликий недолік потрібно перетворити на гідність. Коротка стрижка для тонкого волосся допоможе вам представити волосся у вигідному світлі. Головне — правильний догляд за волоссям.

Короткі стрижки для тонкого волосся

Деякі правила догляду за тонким волоссям.

1. Зробіть стильну коротку стрижку, яка підкреслить ваші достоїнства і приховає невеликі недоліки.

2. Бажано після того, як ви зробили гарну стрижку, зробити стрижку гарячими ножицями. Цей метод стрижки зараз дуже популярний. Він запечатує кінчик волосини. Всі поживні речовини, що надходять в волосся, будуть зберігатися в ньому. Також ви зможете зменшити несприятливий дію зовнішнього середовища на ваші волосся.

3. Використовуйте спеціально підібрані шампуні, маски для волосся. Використовуйте шампунь і бальзам для збільшення обсягу. З масок вас варто звернути увагу на ті, що складаються з натуральних компонентів. Наприклад, глина — дуже цінний продукт, що допомагає поліпшити стан волосся. Багато використовують спеціальні маски на основі касторової олії. Воно коштує недорого і продається в будь-якій аптеці. Для зміцнення волосся — це те, що потрібно.

4. Не використовуйте гелі для волосся та інші важкі засоби фіксації зачіски. Кращим варіантом для вас стануть легкі муси.

5. Ще одна порада — не робіть такі процедури, як хімічна завивка. Багато вибирають саме цей спосіб для додання обсягу волоссю, але він їм дуже шкодить. Вам більше підійде укладання за допомогою бігуді. Можете використовувати старі бабусині методи завивки на шматочки стрічки. Вони не заподіють шкоди волоссю, до того ж на них зручно спати. Для короткого волосся такий спосіб завивки цілком підійде.

6. Якщо ви хочете зробити забарвлення, то використовуйте хорошу безаміачну фарбу для волосся. Використовуйте такі методи фарбування як колорування або мелірування. Візуально ці методи забарвлення надають волоссю об’єм. Ще один факт — теплі відтінки візуально збільшують об’єм волосся, а холодні, навпаки, його знижують. Тому оптимальні відтінки волосся для вас — золотистий, медовий, пшеничний, карамельний.

Поради при виборі короткої стрижки для тонкого волосся.

Короткі стрижки

1. Не вибирайте надміру коротку стрижку. Волосся будуть прилягати до голови, і ви не зможете укласти їх об’ємно. Можливий ефект просвічують волосся. Це особливо стосується дівчат з темними і рідкісними тонкими волоссям.

2. Оптимальною для вас довжиною буде довжина зразкове до мочки вуха. З такою довжиною волосся можна зробити гарну об’ємну зачіску. При цьому волосся не будуть важкими. Важкі подовжені волосся під своєю вагою втрачають обсяг, а це при тонких волоссі неприпустимо.

3. Для вас відповідними варіантами стрижок будуть багатошарові зачіски. Вони виглядають чудово на тонких волоссі і надають зачісці об’єм. Також вам підійдуть стрижки з рівним зрізом.

4. Вибирайте довгу густу чубок для створення візуального ефекту обсягу. Можливо, ви виберете густу косу чубок. Ще один важливий факт — чубчик допомагає скоректувати форму обличчя при короткій стрижці. Пряма довга чолка рекомендується при витягнутому особі, щоб вкоротити його візуально. Коса ж чубчик підійде власницям круглого обличчя.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Багато дівчата переживають з-за того, що у них тонкі волосся. Однак, це не така вже велика проблема. У більшості західних дівчат волосся мають саме таку структуру. Причин цьому багато, чималу роль відіграє і клімат. Однак невеликий недолік потрібно перетворити на гідність. Коротка стрижка для тонкого волосся допоможе вам представити волосся у вигідному світлі. Короткі стрижки для тонкого волосся фото,для короткого волосся,стрижка,тонкі волосся

Джерело: Короткі стрижки для тонкого волосся фото | Hairland.uk

Також ви можете прочитати