Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

10.05.2018

Кращі короткі стрижки 2017 року

Кожній жінці необхідно виглядати чарівно. Протягом всього свого життя представниці прекрасної статі намагаються зберегти свою красу і молодість. Тому жінки за 50 намагаються виглядати сучасно і молодіжно. Ні для кого не секрет що, деякі зачіски можуть омолодити жінку на 15 років. Але для того, щоб підібрати вірну стрижку потрібно поставитися до цього з усією серйозністю.

Як підібрати зачіску за типом волосся і обличчя?

Перше, що необхідно враховувати при виборі зачіски &# 8212; це тип волосся і форма особи. Коли волосся швидко лисніють, тоді підійде стрижка недовга з локонами, що не щільно прилягають до голови. Завдяки такому не хитрому способу, волосся перестануть швидко бруднитися, а зачіска завжди буде чарівною.

Власниці, які мають сухе волосся вільні у виборі зачісок, оскільки волоссю не потрібно часте миття і укладання.

Хорошим виходом для жіночої статі з тонкими волоссям будуть об’ємні зачіски. Дуже симпатично виглядатиме пряма чубчик зі злегка профільованими або «порваними» краями.

Це важливо! Для сoзданія необхідного обсягу використовуються специфічні перукарні методи, але точно не начісування.

Представницям, у яких волосся з народження густі і шовковисте, не потрібно використовувати обсяг. Стрижка може бути середньої довжини.

А ось власницям з кучерявим волоссям доводиться найпростіше. Єдиним правилом є те, що майстер враховує напрямок росту волосся, для того, щоб жінці не доводилося щоразу укладати їх в потрібну сторону. Однак, короткі кучеряве волосся повнять особа і карикатурно виглядають в поєднанні з щільною фігурою.

Про те, якими бувають короткі стрижки

Короткі стрижки завжди виглядають вишукано і елегантно. Жінка з такою зачіскою виглядає дуже жіночною і чарівною. І, оскільки волосся у жінок за 50 схильні до розшарування і дуже тендітні, варто відмовитися від додаткових укладок. Розглянемо кілька варіантів коротких стрижок для жінок за 50.

Ця стрижка виходить на передові позиції. Особливістю її є те, що під час укладання не варто особливо морочитися: трохи наїжачити волосся і скропити лаком. Суттю «Каскаду» є недбалі волосся, але при цьому привертають до себе увагу.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Безперечно, з кожним роком популярність цієї стрижки зростає. Але ніхто не говорив, що вони популярні лише у молодих жінок.

У 2017 році серед усіх видів каре виділяються 3:

1. ультракоротких. Довжина такої зачіски приблизно на рівні мочок вух.

2. «Подовження у особи». Як правило, у потилиці волосся коротке, а на-віч подовжуються. У профілі це буде виглядати як гострий кут.

3. «Градуйовані пасма». Кінчики волосся підстригають у вигляді сходинок, за допомогою цього створюється додатковий обсяг.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Для нього підійдуть і прямі, і хвилясте волосся. Основна характеристика &# 8212; коротке волосся ззаду і подовжені спереду. З такою зачіскою можна багато експериментувати, укладаючи волосся то на один бік, то в інший. У будь-якому випадку вона буде виглядати тільки краще.

У модних стилістів і для них є види:

1. Різке подовження;

2. Текстура. Для створення такого ефекту кінчики волосся призводять в вид драбинки, а потім трохи филируют;

3. Асиметрія. Стилісти залишають посередині кількох пасом;

4. Поголений потилицю. Найбільше підійде для шанувальників коротких стрижок. Волосся ззаду стають дуже об’ємними, оскільки вони обрізаються практично під нуль.

Зачіски в такому стилі виглядають дуже ефектно і, безсумнівно, молодят будь-яку жінку.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Але існує ще один вид коротких зачісок під назвою «Пікс». Вважається, що це найпопулярніший варіант у жінок старше 50. Головна її особливість &# 8212; коротка потилична і скронева частини. Обсяг створюється за допомогою пасм різної довжини, а також негустий чубчиком, яка вистрижена півколом. «Пікс» зробить ваші очі більш виразними і великими, підкреслить контур губ, і вони будуть виглядати більш повними. Також така зачіска приховає деякі вади, наприклад: складки, грубість і незграбність особи.

Це важливо! Жінки у яких широкі вилиці і кругле, повне обличчя повинні нехтувати такою стрижкою. Як варіант, залишити трохи локон з боків, які приховають повноту особи.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Для екстравагантних леді існує ще один модний тренд. Така стрижка передбачає, що віскі повністю збриваються. Залишається тільки густа частина волосся на потилиці. Укладається він різними способами може бути направлений на бік, а може і вгору. На голові жіночої статі така зачіска виглядає більш елегантною і жіночною. При цьому вона зберігає агресивність і деяку зухвалість.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Модна асиметрія

Такий вид підійде для будь-якої форми обличчя. Суть її в тому, що з одного боку волосся коротке, а з іншого &# 8212; довгі. Асиметричні стрижки найкраще допомагають проявити свою індивідуальність. В руках хорошого майстра така зачіска підкреслить всі достоїнства особи і сховає недоліки. Особливістю її є багатошаровість.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Прототипом є «пацанська» недбала зачіска. Пасма в ній хаотично розкидані по шиї і плечах. Дуже добре підходить до всіх типів особи. З такою укладанням можна створити будь-який образ: жіночний або грубий, спортивний. Чубчик може бути підстрижена набік або навскіс. Майстри виконують таку стрижку на середніх локонах.

Це важливо! При круглих обрисах особи локони варто випускати вперед. Завдяки таким нехитрим діям особа знайде прямі лінії.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

під хлопчика

Така стрижка полюбилася всім: і дівчатам молодого віку, і дорослим жінкам. Вона б’є рекорди за всіма критеріями:

Багато хто боїться, що вибравши таку стрижку, вони позбавляться свого шарму. А боятися цього не варто, оскільки волосся можуть відрости. Для особливо сміливих можна підстригти їх абсолютно під нуль. Такий варіант припаде до смаку жінкам бунтаркам. Можна буде підкреслити красиві очі і риси обличчя. Стрижка в стилі «Їжачок» не менше популярна серед жінок старшого віку. Волосся в цій стрижці короткі, більше схожі на стиль «Ірокез», але набагато коротше.

Зачіску «Гарсон» можна назвати точно чоловічий. Однак, вона робить жінку дуже тендітною і беззахисною. Ідеальним варіантом такої стрижки буде стиль їжачка.

Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Кому підійдуть короткі стрижки?

На жаль, не всім жінкам підходять коротке волосся. Жінкам з повною фігурою прилизане зачіски заборонені. Через них вони будуть виглядати ще більш повними. Однак, можна спробувати стиль «Пікс» або «Гаврош». З м’якими і рідкісними пасмами невеликі зачіски будуть виглядати вкрай безглуздо. Круглий або квадратний кричав особи вимагає особливого ставлення. Тому слід звернутися до знає стиліста. При виборі короткої стрижки, потрібно бути вкрай обережним. Якщо є зайва підборіддя або повні щоки, недовгу стрижку доведеться підбирати дуже грамотно.

На закінчення хочеться сказати, що який би жінка не була молодою або вже в похилому віці, вона завжди зможе вибрати собі відмінну зачіску. Вона завжди зможе виглядати надзвичайно і чарівно, адже жінка в будь-якому віці повинна привертати увагу оточуючих.

Короткий опис статті: Стрижки за 50 2017, стрижки за 50 2017

Джерело: Короткі стрижки 2017 роки для жінок після 50 років

Також ви можете прочитати