Короткі стрижки 2015 фото

30.08.2015

Короткі стрижки 2015 фото


Як відомо кожна стрижка підбирається окремій людині індивідуально. Багато дівчат і жінки віддають перевагу короткій зачісці не тільки через те, що вона максимально підходить до форми голови, а й тому, що така зачіска дуже універсальна. Коротко стрижене волосся легко укладати, за ними не складно доглядати і просто мити, кінчики не січеться, навіть якщо волосся слабкі й тонкі. До того ж вона підійде до всіх типів волосся.

Якщо ви хочете в новому сезоні виглядати бездоганно, ловити на собі здивовані погляди перехожих і приймати безліч компліментів, вам просто необхідно бути в курсі новітніх тенденцій. Для цього ми зібрали кращі короткі стрижки 2015 фото. І ви можете не тільки спостерігати за змінами моди, але і слідувати за нею.

По-перше, популярністю будуть користуватися зачіски не тільки з чубчиком, а й без неї. Хоча чубчик і буде залишатися головним елементом стрижки. Але разом з цим велика увага приділятиметься її формі, що може бути градуйована, або ж коса), яка буде поєднуватися об’ємними волоссям на маківці (дивись нижче фото модних коротких стрижок). Це додасть голові дуже цікаву і чарівну форму, до того ж створить ілюзію того, що волосся довше ніж насправді.

По-друге, ми можемо з упевненістю стверджувати, що дуже короткі стрижки, модні в минулому сезоні повністю здали свої позиції. Ультракороткі зачіски, не те що не модні, вони стали ознакою поганого смаку. Так що незалежно від того жіночна це стрижка або класична, сувора, головне не дуже коротка.

Таке, чим особливі короткі стрижки 2015 року, — асиметричність. Це дає можливість експериментувати з вашими волоссям, як тільки дозволить фантазія. І повірте, витрачені вами зусилля не будуть марними. Такі стрижки дуже добре піддаються трансформації, і підходять до різних стилів одягу.

Стилісти в цьому році вирішили не обмежувати себе яким-про одним стилем, вони змішали докупи класику і модерн, авангард і ретро. Так що, є де розігнатися. А ви вже визначся з зачіскою на новий сезон? Немає. Тоді дивіться нові супермодні короткі стрижки на фото, від кращих стилістів тільки на нашому сайті.

Короткий опис статті: модні короткі стрижки Для цього ми зібрали кращі короткі стрижки 2015 фото. І ви можете не тільки спостерігати за змінами моди, але і слідувати за нею. короткі стрижки фото 2015 року

Джерело: Короткі стрижки 2015 фото

Також ви можете прочитати