Короткі стрижки 2014 фото для всіх типів особи

15.08.2015

Брутальність і жіночність коротких стрижок

Якщо раніше короткі волосся вважалися чоловічим стилем, то сьогодні дівчата теж мають право на таку стрижку. Більш того, зачіски користуються величезною популярністю. Перукарі намагаються придумати все нові і нові варіанти, які припадуть до смаку прекрасній половині людства. Моделей коротких стрижок для жінок набагато більше, ніж різновидів для чоловіків. Останні покази продемонстрували, що коротке волосся залишаються в моді і в цьому сезоні. Які бувають стрижки, кому вони підуть, і як зробити правильний вибір? Наша стаття дасть відповіді на всі питання.

Популярність жіночих коротких стрижок
Короткі жіночі стрижки: всі варіантиЗ усіх моделей на яких показані модні короткі стрижки, можна створити унікальні варіації. Вибір зачіски залежить від типу обличчя і волосся дівчини.

Підбираємо зачіску
Кругле обличчя

Якщо ви є володаркою плавних рис обличчя, невисокого лоба і дрібного підборіддя, то вам може піти будь-яка укладка, яка візуально подовжує обличчя. Інакше щоки будуть виглядати занадто повними. Наприклад, хорошим варіантом стане довгий боб. Якщо прядки стосуються скул, риси обличчя стануть більш виразними. Круглолицим дівчатам підуть короткі стрижки з чубчиком, але тільки якщо ця чубчик буде асиметричною. Занадто густа і рівна чолка зробить обличчя ще більш круглим. Зверніть особливу увагу на те, що короткі стрижки для круглого особи не повинні містити горизонтальні лінії ні в якому разі.


Квадратне обличчя
Трикутне обличчя
Овальне обличчя
Повне обличчя
Кучеряве волосся

Тут мова піде не про жінок, які періодично користуються плойкою, а про кучерявого баришнях, які є власницями кучерявого волосся з народження. Природно, що вони можуть щодня випрямляти локони, але це псує волосся і займає надто багато часу. Тому ідеальні короткі стрижки для кучерявого волосся – це каре, боб або каскад. Можна зробити чубок, створити жіночний образ або ретро-стиль. Головне в таких зачісках – не виглядати кульбабою.Недоліки жіночих стрижок на короткі волосся

Сьогодні модні стрижки на коротке волосся підкорили світ. Сучасні жінки прагнуть показати свою незалежність, але при цьому зберегти крихкість і жіночність. Різноманітність зачісок дозволяє кожному зробити свій індивідуальний вибір. Знайти варіант для себе нескладно, варто тільки поглянути на фото коротких жіночих стрижок. Кожна жінка зможе підібрати зачіску, яка точно їй підійде.

Короткий опис статті: короткі стрижки фото Великий вибір коротких жіночих стрижок на різні волосся і типи особи з фотографіями та коментарями.

Джерело: Короткі стрижки 2014 фото для всіх типів особи

Також ви можете прочитати