Короткі стрижки 2013

06.06.2016

Короткі стрижки 2013

У далекому минулому короткі стрижки для жінок не були поширені і навіть перебували під забороною, зважаючи непристойними і неприпустимими в суспільстві. Але з плином часу короткі волосся та зачіски для них стали входити в моду. І ось вже сьогодні навряд чи когось здивуєш хлоп’ячої стрижкою у юної дівчини або «їжачком» у жінки у віці.

Щоб не відставати від тенденцій коротких стрижок 2013 року, спробуємо розібратися в тому, що модно зараз.

Модні стрижки 2013

Каре по праву очолює список найбільш популярних стрижок практично кожен рік. І 2013 рік не став виключенням, пропонуючи каре в якості одного з самих популярних і модних зачісок. Адже вона дійсно універсальна: сучасна стрижка каре має безліч варіацій виконання, підходить будь-якого віку і будь-якого типу волосся.

В цьому сезоні відомі стилісти пропонують безліч оригінальних ідей короткої стрижки каре. Головне – не боятися експериментувати, адже навіть незначні зміни в звичному образі нададуть вам певний шарм і вишуканість. Каре – досить практична стрижка, дуже зручна і нескладна в укладанні. Але особливо виграшно елегантне каре з чіткими овальними і прямокутними лініями все-таки буде виглядати на прямих волоссі.

Чубчик 2013

Модним штрихом каре 2013 року є стильна густа чубчик, як правило, косо стрижена. Довжина такий чубчик може бути різною: як вище брів, так і повністю закриває їх. Особливо чарівно і романтично чубчик виглядає і у власниць кучерявого і хвилястого волосся.

Популярною в цьому сезоні залишається і коротка стрижка каре без чубчика. Причому, вона відмінно виглядає як на абсолютно прямих волоссі, так і на волоссі з трохи підкрученими кінчиками. Ідеально ж випрямлені кінці волосся додадуть свіжий акцент вашій стрижці і більш чіткий, правильний образ.

Одним словом, найбільш актуальними і модними в цьому сезоні є короткі стрижки, які об’єднують у собі всі можливі асиметричні і графічні переходи і пропонують найрізноманітніші варіанти чілок і обсягів.

Креативне каре 2013

Як вже стало зрозуміло, що в 2013 році пропонуються різні варіанти короткого каре, але найбільш затребуваними залишаються моделі, які передбачають кілька шарів. Щоб підкреслити шарувату структуру такої стрижки при укладанні, ви можете використовувати натуральну текстуру волосся або скористатися допомогою спеціальних моделюючих засобів. Головне в цьому сезоні – зберегти природність образу і його легкість.

Якщо ж ви бажаєте виглядати модно і з шиком, то обов’язково зробіть подовжені бічні пасма і укладання з ефектом легкої взлохмаченности». Такий образ додасть вам невимушеності і легкого вуличного шику.

Креативний образ можна створити з допомогою екстравагантних коротких стрижок зі злегка нависають на лоб і віскі тонкими пасмами, що є особливо модним в 2013 році. Розфарбуйте ці пасма в найулюбленіші кольори — і ваш образ придбає ультрамодний екстравагантний вигляд.

Стрижка боб – тренд 2013

Якщо ви є прихильницею стрижки боб і бажаєте внести нотку свіжості у свій вигляд, то сезон 2013 пропонує вам різноманітні рішення.

З допомогою стрижки короткий боб, яка закінчується на рівні вух, а також злегка подовженою моделі, ви легко зможете перевтілитися з елегантною леді у фатальну красуню.

Якщо ж ви прихильниця більш романтичного стилю, то вам більше підійде м’який, текстурований боб, часом доповнений тонкими бічними пасмами.

«Сірою» боб або боб-каре в стилі гранж – ще одні знахідки цього сезону. Такі незвичайні стрижки підійдуть тим дівчатам, які бажають звернути на себе увагу і завжди виглядати модно і креативно, не боячись здивованих поглядів оточуючих.

Багато сучасні жінки звикли цінувати свій час і бездоганну зовнішність, тому коротка стрижка – це їх вибір. Будьте стильними та модними в цьому сезоні, тим більше що волосся мають відмінну властивість відростати.

Короткий опис статті: короткі стрижки 2013

Джерело: Короткі стрижки 2013

Також ви можете прочитати