Короткі модельні жіночі стрижки на 2015 рік з фото і відео

09.10.2015

Короткі модельні жіночі стрижки на 2015 рік з фото і відео

Жіноча модельна стрижка

Чим модельна стрижка відрізняється від звичайної?


Це не просто акуратно підстрижене волосся, а пророблена до дріб’язків силуетне рішення, строго вивірений фасон і характерні риси.

Кожна жіноча модельна стрижка – результат роботи талановитого майстра, а в більшості з них є конкретні автори. Індустрія краси не любить стандартів, і найкращі моделі, що пройшли відбір часом набувають нові риси.

Короткі жіночі модельні стрижки

Найбільш цікавий спектр таких зачісок розрахований на короткі волосся. Красиві силуетні рішення не тільки ефектно підносять зовнішність, але і тонко підкреслюють індивідуальність. Так, як це роблять короткі жіночі модельні стрижки каре. З прямою або асиметричною чубчиком, з акуратним рівним контуром або выстриженным прядками нижнім зрізом – варіантів виконання такої зачіски безліч.


З них можна, буквально, як пазл зібрати власний і дуже особистий фасон. Але характерні риси такої зачіски залишаються незмінними: це об’ємне оформлення, «коротка» довжина, відкриває і красиво підкреслює шию.

Таке поєднання стає відмінною «рамкою» для особи, виділяючи, насамперед, очі. Стилісти вважають цю можливість каре розставляти правильні акценти в образі унікальною.


До появи моделі під назвою «каре» історики моди вважають причетною Коко Шанель. А ось не менш ефектна зачіска «піксі» з’явилася завдяки англійським стилістам.

На відміну від каре, яке відмінно виглядає на густих волоссі, «піксі» ідеально перетворює волосся фактури. Акуратна «шапочка» смуг, згідно з правилами стрижки, оформляється градуйованими або филированными пасмами.

Такі як на фото жіночі модельні стрижки – відмінний вибір для тих, хто цінує власний стиль:Пікс бездоганно поєднується з усіма актуальними фасонами чолок. Дуже красиво виглядають як прямі і довгі – нижче лінії брів, так і асиметричні, що спадало на обличчя.

Назви жіночих модельних стрижок-2015

Кожен сезон вносить свої корективи в фасони зачісок. В трендах на модельні жіночі стрижки в 2015 основним напрямком стала індивідуальність.

Провокаційні зачіски з недбалими укладками відходять у минуле. А класичні фасони постають в абсолютно нових стилістичних рішеннях.

Назви жіночих модельних стрижок, актуальних у цьому сезоні, не підносять сюрпризів. Каре, пікс, боб … Кращі варіанти вже придумані і перевірені часом.

Але характерною рисою сезонних трендів стали витончені силуети, що підкреслюють витонченість особи і красу волосся.

На, безумовно, актуальних зачісок – каре і піксі – це нововведення позначилося поверненням в моду чітких контурів і м’яких жіночною укладання.

Вона, до речі, легка у виконанні, оскільки закладається ще на етапі створення самої стрижки. Багаторівнева і текстурована техніка дозволяє творити справжні дива.

Серед фаворитів цього сезону особливе місце займає боб. Він прекрасно відповідає критеріям трендів і дивує різноманітністю варіантів виконання. Сьогодні найбільш актуальні його асиметричні версії – саме вони надають образу жіночності і навіть образу загадковості.


Але при цьому дозволяють відмінно моделювати зовнішність. Боб-каре і боб «на ніжці» з найрізноманітнішими чубчиками створюють дуже стильні і актуальні силуети.

Вони відмінно виглядають на волоссі будь-якої густоти, а точно підібрана довжина зачіски і фасон чубчика в кожному окремому випадку дозволяють зробити дійсно унікальний варіант. Як саме?

Подивіться на фото жіночих модельних стрижок — 2015:


Коротка жіноча стрижка модельна: фото і відео

В тренди цього року повернулися ультракороткі фасони. Стилісти стверджують, що короткі зачіски, такі як «гарсон» краще інших відкривають обличчя і додають зовнішності в цілому ніжності і навіть беззахисності. На таку гру зі своїм іміджем вирішуються тільки дуже впевнені в собі дівчини, але ризик в цьому випадку виправданий.


Короткі зачіски в цьому сезоні відрізняє м’якість силуетів і гладкість укладання. Цей ефект обов’язково варто посилити активним і продуманим макіяжем, з акцентом на очі. Такі образи набирають популярність завдяки небувалому зростанню стилів «нова класика» і вінтаж.

Як створюється гарна жіноча модельна стрижка — дивіться на відео:

І не вірте тому, хто каже, що вони легкі у виконанні. Дуже коротку зачіску можна довірити тільки досвідченому і перевіреного майстра.


З усіх варіантів «гарсона» найбільш стильно буде виглядати варіант з довгими пасмами на макушечной зоні і ефектною чубчиком. Вона може бути як прямий, так і асиметричною.

Такі як на фото короткі модельні стрижки задають тон модного сезону:

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото Опис і назву коротких жіночих модельних стрижок на 2015 рік з фото і відео | Жіночий журнал «Дев’ять ліній життя»

Джерело:
Короткі модельні жіночі стрижки на 2015 рік з фото і відео

Також ви можете прочитати