Короткі чоловічі стрижки. Жіночі зачіски та стрижки, догляд за волоссям, краса і мода

04.09.2015

Короткі стрижки чоловічі

Завжди приємно спостерігати доглянутого чоловіка, особливо якщо це проявляється не тільки в яскравій, модному одязі і дорогих аксесуарах, але і в зовнішності як такої. Приємна стрижка здатна прекрасно доповнити і підкреслити будь-який чоловічий образ і вигідно виділити її власника з натовпу. Але, приходячи в перукарський салон, не кожен чоловік може сказати відразу, як би він хотів постригтися. Та й взагалі, сильна сторона людства в більшості своїй не дуже педантична в цих питаннях — стандартні короткі «їжачки» стали класикою жанру і вже давно не приваблюють уваги.

А адже різноманітність чоловічих стрижок дозволяє час від часу експериментувати зі зміною способу, не зупиняючись на одному варіанті. Що пропонують перукарі тим чоловікам, які не бояться змін у зовнішності? Давно не секрет, що гарна зачіска здатна ідеально підкреслити виразність очей, посмішку, доповнити повсякденний образ, додати шарму і навіть «скосити» кілька років. Залишилося тільки вибрати ту саму ідеальну стрижку, яка і візьме на себе всі ці якості.

Любителям коротких стрижок

Парадоксально, але асортимент коротких стрижок не так вже й малий! І цілком нормально, що в списку переваг у переважної більшості «сильнополых» на першому місці стоять саме короткі стрижки. Не нами придумано стереотип, що довге волосся повинні носити жінки, а ось ознака мужності та брутальності — волосся коротке. Ламати стереотипи ми сьогодні не будемо, це зроблено ще до нас — дівчата зі стрижками «під хлопчика» і довговолосі рокери і байкери вже нікого не дивують і не викликають здивування. А ми займемося сьогодні тим, що ознайомимо наших годувальників і здобувачів з різноманітністю стрижок на короткі волосся.

Перед походом до перукарні…

Як і у випадках з підбором жіночої стрижки, тут також важливо врахувати індивідуальні особливості особи і статури. Наприклад, особа може мати квадратну, так і округлу форму. І, в залежності від вдало або невдало підібраного стрижки, особа або набуває більш досконалу, природну і привабливу форму, або спотворюється ще більше, звертаючи увагу на всі недоліки і підкреслюючи і без того явні комплекси.

Перукаря все одно, як вас постригти — яку зачіску ви виберете, таку вам і забезпечать. А от питання — чи піде вона вам? Мало хто наважиться сказати, що «така стрижка буде Вам не до лиця, давайте спробуємо іншу..», саме тому перед тим, як влаштуватися в затишному кріслі перед дзеркалом і повністю довіритися майстру своєї справи, подивіться хоча б в інтернеті, які стрижки до якого типу і форми обличчя підходять, а яких слід у вашому випадку уникати. Врахуйте і структуру волосся. Деякі варіанти будуть абсолютно дико виглядати на густих волоссі, а деякі абсолютно не створені для рідких.

найпопулярніші і затребувані…

Навіть якщо перебрати найвідоміші і популярні з усіх чоловічих стрижок на короткі волосся, вибір залишається досить значним. Перерахуємо лише деякі з них:

Стрижка «Бокс»

Геніальне стає класикою, а класика завжди залишається в моді. Стрижка «Бокс» міцно влаштувалася в іміджі кожного другого-третього чоловіка. Універсальна, практична і, разом з тим, стильна, вона не вимагає сакральних знань і силу-силенну часу при укладанні. Зате виглядає карколомно, незважаючи на простоту. «Бокс» має успіх серед чоловіків всіх віків і професій. І навіть загальна популярність не заважає цій стрижці залишатися по-своєму особливою та цікавою.

«Military»

Стиль «Military» пізнаваний по виголеним скронь. Поекспериментувати з такою стрижкою навряд чи вдасться, якщо, звичайно, ви не шанувальник неформального іміджу. »Military» — відмінний вибір для тих, чия робота не дозволяє приділяти багато часу догляду за своєю шевелюрою.

Особливо добре виглядає на здорових, кремезних молодих чоловіків, надаючи ще більше брутальності і серйозності. Також одна з найбільш поширених класичних чоловічих стрижок.

Стрижка «Напівбокс»

Для тих, хто хотів би надати своїй зовнішності трохи харизми і грайливості, «Напівбокс» стане одним з найбільш вдалих рішень. Якщо для «Боксу» залишають довжину волосся не більше 4-х см, то тут волосся будуть в 2 рази довшою — до 8 див. Основний обсяг припадає на верхню частину голови, з боків і на потилиці волосся стрижуться коротко.

«Напівбокс» дозволяє експериментувати з укладанням, змінюючи місце проділу, напрямок волосся і загальну структуру зачіски — волосся можуть бути як скуйовдженим, так і пригладженими. Тут вже залежить від того, куди ви збираєтеся на ділову зустріч або в компанії друзів. Або ж просто від настрою.

«Канадка»

Незважаючи на об’ємну структуру, «Канадка» також відноситься до чоловічих стрижок для короткого волосся. Обсяг створюється нагорі, і довжина волосся плавно перетікає від довгих у верхній частині до більш коротким з боків і на потилиці. Саме плавний перехід і став тією фішкою «Канадки», що відрізняє її від «Полубокса», що характеризується більш різкою динамікою.

Спортивний стиль

Стрижки в спортивному стилі раніше були популярними переважно серед спортсменів — звідси і назва. Але з часом їх почали приміряти на себе і чоловіка, далекі від подібного способу життя. А все завдяки зручності і акуратності. Разом з популяризацією спортивних стрижок стала змінюватися і їх структура — непостійна довжина волосся, отращенная і навіть подовжена чубчик. Мінливий дух часу стер суворі кордони, і тепер такий стиль однаково активно затребуваний як в спортивному середовищі, так і в повсякденному житті, в якій завжди знаходиться місце для фізкультури.

Діловий стиль

Для того, щоб підкреслити значущий соціальний статус чоловіка, добре підійде стрижка в діловому стилі. Волосся стрижуться рівномірно коротко. Як правило, залишають чубок середньої довжини, яка потім укладається на один бік. А тепер уявіть собі бізнесмена в діловому костюмі і приміряйте на нього таку стрижку — ідеальний образ, чи не правда?

А-ля Елвіс Преслі!

Не залишаються без уваги і прості стрижки, коли волосся рівномірно і коротко голяться машинкою. Тут часто експериментують з довжиною чубчика або довжиною волосся в самому низу потилиці. Особливо сміливі чоловіки вирішуються на цікавий візерунок з волосся, який також вирізається з допомогою машинки, або роблять собі асиметричну стрижку. Відповідно, чим складніша структура стрижки, тим більше потрібно буде приділяти часу на укладку та догляд за волоссям. А так як чоловіки не завжди вважають укладання якимось важливим і обов’язковим процесом, в більшості своїй вони воліють короткі, практичні, рівномірні стрижки, наважуючись хіба що на відрощування невеликий чубчик. Саме тому короткі чоловічі стрижки завжди і незмінно будуть користуватися гарним попитом.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Завжди приємно спостерігати доглянутого чоловіка, особливо якщо це проявляється не тільки в яскравій, модному одязі і дорогих аксесуарах, але і в зовнішності як Короткі,чоловічі,Стрижки,Чоловічі стрижки

Джерело: Короткі стрижки чоловічі | Жіночі зачіски та стрижки, догляд за волоссям, краса і мода

Також ви можете прочитати