Короткі чоловічі стрижки фото

02.06.2015

Короткі чоловічі стрижки фото

Короткі стрижки чоловічі. як на фото, ніколи не вийдуть з моди. Їх основні достоїнства — простота виконання, практичність, легкість догляду. Коротке волосся не вимагають підвищеної уваги, їм не потрібно (за рідкісним винятком) велика кількість засобів для укладки, які так не любить наша голова.

Гідністю їх у тому, що коротка довжина – найкращий вихід для проблемних волосся. Багато відновлюючі процедури краще робити на короткі волосся, так як поверхня голови дихає, так і самого препарату на довге волосся йде набагато більше.

Тим, хто має здоровими сильними волоссям, можна вибрати безліч зачісок. Самими простими є такі короткі чоловічі стрижки як кандка, пліч, напівбокс і т. д. як на фото. Укладання в зачісках з чекою, зачесанной набік, може бути зроблена з великою кількістю гелю або мусу і без оного.

Модні зачіски для молоді відрізняються новими елементами. Креативності можна домогтися шляхом перетворення чубчика або вибривання потилиці. На потилиці за допомогою бритви або машинки для стрижки робляться лінії, кола і цілі композиції. Малюнок повністю залежить від фантазії майстра і побажання клієнта.

Що стосується чілок, то останніми модними віяннями будуть рвані і асиметричні чубчика. Такі короткі чоловічі стрижки як на фото характерні виключно для молодого покоління, яких не хвилюють заборони і догми поведінки. Серед способів самовираження молоді не останнє місце займає і фарбування волосся. Фарбування волосся для коротких стрижок стосується в основному чілок, причому відтінок підбирається близьким до основного кольору волосся.

Люди старшого покоління вибирають прості короткі чоловічі стрижки без вишуканості. Їх задовольняє практичність і простота догляду. Такої ж думки дотримуються і молоді мами, замовляючи для своїх малолітніх чад подібні зачіски.

Поряд з безліччю плюсів короткі стрижки чоловічі володіють одним істотним недоліком. Вам не підійде коротка стрижка, якщо у вас проблеми з вухами, є шрами на черепі, занадто висока та тонка шия витягнута черепна коробка. Високий лоб частково компенсується асиметричної довгою чубчиком, а круглим черепом підійдуть стрижки напівбокс або поні.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Короткі чоловічі стрижки фото Короткі чоловічі стрижки фото

Джерело: Короткі чоловічі стрижки фото

Також ви можете прочитати