Короткі чоловічі стрижки фото. Hairland.ru

31.07.2015

Чоловічі стрижки короткі

Додав admin Червень 30th, 2011

найпопулярнішими у чоловіків вже давно стали короткі стрижки. Сьогодні багато молодих людей стежать за собою не менше, ніж дівчата. Чоловіки хочуть виглядати красиво.

Короткі чоловічі стрижки

Короткі чоловічі стрижки досить різноманітні, головне, підібрати підходящу саме вам стрижку. Коротка чоловіча стрижка повинна підкреслювати красиві риси обличчя, приховати деякі недоліки. З допомогою чубка, подовжених пасм, фасону стрижки будь-який чоловік може скорегувати форму обличчя.

Класичні стрижки підходять кожному чоловікові. Укладання класичних стрижок зазвичай не займає багато часу, до того ж з такою зачіскою чоловік може піти на будь-яке торжество.

Є стрижки спортивного варіанту, вони також підходять багатьом, але зазвичай вони відрізняються дуже короткою довжиною, і тому підійдуть не для кожної форми особи. Креативні стрижки з асиметрією, косою чубчиком, в яких частина волосся сбрита, частина залишена підійдуть яскравим екстравагантним чоловікам, найчастіше досить молодим. Багато хто не люблять привертати зайву увагу до своєї зовнішності, або їх робота не дозволяє робити занадто експресивні і незвичайні образи. Для вас підійдуть класичні стрижки з цікавими елементами. Наприклад, виберіть стрижку з видовженими пасмами на потилиці, для класичного стилю ви можете укладати волосся набік, для більш креативною укладання ви можете робити начісування тому або навіть зробити укладку, що нагадує ірокез.

Варіанти коротких чоловічих стрижок.

Чоловіча стрижка «наголо». Такий варіант стрижки вибирають деякі чоловіки, найчастіше це молоді спортсмени, яким дуже личить така зачіска, хоча і вони найчастіше все ж залишають хоча б кілька міліметрів волосся. Дорослі чоловіки, які вже почали лисіти, також, іноді вибирають такий варіант стрижки. Деяким чоловікам це дійсно йде. Варто не забувати, що стрижка повинна виконуватися тільки на черепі правильної форми, в іншому випадку ви підкреслите всі недоліки своєї голови.

Коротка стрижка «їжачок». Ця коротка стрижка дуже поширена в чоловічому середовищі. Вона підходить тим молодим людям, кут росту волосся яких досить високий. Стрижка їжачок робиться від декількох міліметрів. Цікава текстура стрижки, нагадує їжачок, досягається шляхом филировки волосся. Стрижка овальної форми підходить багатьом чоловікам. Вона дуже поширена, адже на її укладання часу зовсім не потрібно. Хочете, щоб зачіска виглядала більш цікаво, тоді просто проведіть рукою по волоссю, на яку слід нанести пінку. Ця стрижка поширена у багатьох чоловіків, причому вона підходить для будь-якого віку – від самого молодшого до зрілого. Якщо їжачок у вас більш довгий, то його можна дуже цікаво укласти. Таку зачіску зазвичай роблять стильні молоді люди. За допомогою гелю окремі пасма волосся виділяються, що робить коротку стрижку їжачок більш виразною, креативним і незвичайним.

Стрижка «бобрик». Коротка чоловіча стрижка бобрик не є такою поширеною, як їжачок. Бобрик трохи нагадує стрижку їжачок, але кут стрижки між скронями і тім’ям округлений не так сильно. До речі, великий плюс останньої стрижки в тому, що довге волосся з області тімені укладаються тому, закриваючи потилицю. Для чоловіків, які почали лисіти, така стрижка прекрасно підійде, адже волоссям буде ховатися полысевшая частину голови. До речі, дуже популярні варіанти укладання таких стрижок у стилі ретро, коли волосся укладаються гелем тому, що попередньо вони начісуються. Цей варіант укладання виглядає дуже стильно і прекрасно підійде для вечірки.

Креативні варіанти чоловічих коротких стрижок. Неймовірно популярні сьогодні стрижки з асиметричними пасмами. Градуйовані стрижки з подовженою, покладеної набік чубом виглядають стильно. Класичний варіант стрижки короткий боб виглядає приголомшливо. Коротка пряма чубчик до брів підкреслить красу стрижки, представить у вигідному світлі овал обличчя. Цікаво буде виглядати і коса коротка чубчик з короткою асиметричної стрижкою або класичним бобом.

короткі Чоловічі стрижки дуже різноманітні. Будь-який чоловік підбере для себе зачіску, яка підійде йому за стилем, підкреслить риси його обличчя.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Короткі чоловічі стрижки досить різноманітні, головне, підібрати підходящу саме вам стрижку. Коротка чоловіча стрижка повинна підкреслювати красиві риси обличчя, приховати деякі недоліки. З допомогою чубка, подовжених пасм, фасону стрижки будь-який чоловік може скорегувати форму обличчя. короткі чоловічі стрижки фото,чоловічі зачіски

Джерело: короткі Чоловічі стрижки фото | Hairland.uk

Також ви можете прочитати