Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладок, здоровя і спорт

20.02.2017

Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладок

Подробиці Переглядів: 62

Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладок

Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладок, здоровя і спорт
Рубрики: Для чоловіків. Стиль Образ Волосся | Теги: зачіски | 23.09.2015

Чим далі в сучасність,ті м більше чоловікам доводиться доглядати за собою. З цієї точки зору короткі чоловічі стрижки — найкраще вкладення в свій імідж. Тим більше, що їх не так багато, щоб можна було заплутатися.

Бобрик

Звичайно, короткі чоловічі зачіски 2016 просто не могли обійтися без «вічного» варіанту — бобрик. Незмінна популярність цього стилю полягає в його гнучкості і, разом з тим, повною невибагливості.

Секрет вдалого бобрик — в коротких скронях і потилиці та більш довгою (на 1,5-3 см) центральної частини. Правда, володарі витягнутого овалу обличчя, швидше, виграють від більш довгих скронь.

Що стосується чубчика, то тут особливих рекомендацій немає. Ви можете вибрати зовсім коротку, ледь помітну треба чолом, а можете залишити пасма довшим, і тоді їх буде легко укладати набік.

Як укладати?

На сухі або злегка вологе волосся. Цікавий ефект забезпечать як матові воски, так і помада з блискучим покриттям.

2. Британка

Чоловічі стрижки на коротке волосся важко уявити собі без британки. Спробуйте пригадати, скільки популярних героїв в кіно (тільки за останній рік!) з’являлися на екрані з чимось подібним.

ця Зачіска може бути як скромною, так і досить епатажної. Фішка тут в довжині і обсязі, і знає перукар обов’язково про це обізнаний. Укорочені віскі і потилицю в поєднанні з пишним верхи дадуть злегка драматичний ефект, який відрізняє чоловічі зачіски короткі 2016. Правда, верхівку доведеться підстригти трохи коротше, щоб стрижка «заробила» в повному обсязі. Як і в першому випадку, власникам довгого обличчя краще відпускати віскі достовірніше.

Як укладати?

Використовувати кошти, які піднімають пасма від коренів і надають укладанні текстуру.

3. Природний безлад

Всі короткі чоловічі стрижки 2016, фото яких ви тут побачите, можуть так чи інакше потрапити в цю категорію. Справа в тому, що природність — самий потужний тренд року.

Головне — зберігати текстуру. З нею будь-які чоловічі зачіски 2016 на коротке волосся (абсолютно не важливо — хвилясте або ні) набувають обсяг і особливий характер. Кращого результату можна домогтися, якщо попросити майстра підкреслити природний напрям зростання.

Як укладати?

Якщо мета — полегшити широкий лоб, то варто підняти волосся, для чого скористайтеся засобом для прикореневого об’єму. Додатково можна спробувати матуючі стайлери, такі як Kevin Murphy Rough Rider або American Crew Fibre. Підкреслити нижню щелепу і лінію губ можна за допомогою низької укладання з ефектом мокрого волосся, для чого укладіть вологі пасма вбік і вперед за допомогою фена, а потім зафіксуйте стайлером.

4. Висока канадка

Мова йде не про дівчину з Торонто зріст від 180 см, а про варіант укладання, яка ріднить модні короткі чоловічі зачіски 2016. Справа в тому, що канадка близька і до британці, і до текстурної стрижці, і трохи до стилю «помпадур».

Люблять цю зачіску за акцент на очі і свіжий оригінальний образ. Якщо хочеться чогось більш бунтарського, попросіть майстра зберегти довжину по всьому верху. Якщо ж ви побоюєтеся, що шеф не зрозуміє ваш новий імідж, злегка вкоротити маківку, зробивши канадку більш врівноваженою.

Як укладати?

Як і інші короткі чоловічі стрижки 2016, фото яких ми зібрали вище, канадка «любить» природність. Тому мінімум стайлера. Передні пасма зачісували догори і назад. Тонкі втомлені волосся будуть вдячні за засіб, що дає прикореневій обсяг.

5. Бічний проділ

Здатний перетворити всі чоловічі зачіски на короткі волосся. Фото показують десятки варіантів цієї укладання. Щоб виглядати не гірше хлопців з глянцю, потрібно попередньо зрозуміти — де вздовж вашої голови пролягає природна лінія бокового проділу. Для цього зачесываем сухі чисті пасма тому і дивимося, звідки вони починають розсипатися. Якщо з третього разу все ще незрозуміло, поговоріть зі своїм перукарем. Він же може зробити легкий каскад, завдяки якому зачіска стане виглядати об’ємнішим.

Як укладати?

Тепер ви не тільки бачили чоловічі стрижки 2016 на короткі волосся з фото, але і дізналися, як укладати стрижку. Правда, не поспішайте купувати большщой флакон засобу до того, як переконаєтеся, що цей стайлер ідеально вам підходить.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі короткі 2016

Джерело: Короткі чоловічі стрижки 2016: фото модних укладок — здоров’я і спорт

Також ви можете прочитати