Короткі чоловічі стрижки 2015: бобрик. Style Notes

30.08.2015

Короткі чоловічі стрижки 2015: бобрик

В ті моменти, коли потрібно добре виглядати при мінімумі зусиль, у стрижки бобрик просто немає конкуренток. Втім, ті, хто вважають, що коротка чоловіча стрижка машинкою – для тих, у кого немає фантазії, дуже помиляються. Гнучкості бобрику не займати.

Почнемо з матчастини. Що таке стрижка бобрик? Це коли потилицю і віскі — короткі, а верх – трохи довше. Класика припускає, що контраст між областями невеликий, але помітний. Якщо ви чули, що в модні чоловічі стрижки(короткі, 2015 , зрозуміло) записали «теніс», не женіться за змінами – це всього лише друга назва бобрик.

Що щодо довжини? Власникам об’ємних волосся рекомендується текстурний варіант, при якому перукар приділяє велику увагу кінчикам. У випадку з тонкими волоссям варто звернути увагу на рівну стрижку з плоским верхом, «під майданчик».

Чим більше довжина волосся, тим ширше простір для творчості. Рівні, гладко зачесане вперед пасма (для буднів) і встрепанная текстурована зачіска (для вихідних) цілком можуть існувати на одній голові. Власне, модні короткі чоловічі стрижки 2015 якраз і мають на увазі, що вам не доведеться бігти в перукарню кожен раз, коли захочеться поміняти імідж.

Модні короткі стрижки: чоловічі стилі

Короткі чоловічі стрижки 2015 спростовують класику: чим більше контраст, тим краще. Звідси мода на ультракороткі або вибриті віскі і короткий потилицю.

Стрижка бобрик – чоловіча паличка-виручало чка: вона добре виглядає з будь-яким овалом особи. Можливо, за це її люблять зірки. Чого варто тільки Джордж Клуні з його акуратним привабливим чином.

Важливий момент: чоловічі стрижки на коротке волосся мають свої особливості. Коротка майданчик зверху округлює обличчя, злегка повнить його. Довгий верх у бобрик, навпаки, змушує круглі м’які риси виглядати більш жорстко.

Висунутий квадратний підборіддя передбачає піднесену укладання (у неї добре компонуються майже будь-які модні стрижки). Чоловічі короткі волосся піднімають від чола і закріплюються за допомогою сильної фіксації. У цьому випадку погляд фокусується на верхній частині особи.

короткі Чоловічі стрижки з чубчиком гармонують з видовженим овалом особи. Пасма можна укладати рівномірно або направляти в різні сторони. Другий варіант незамінний для випадків, коли потрібно зробити погляд більш відкритим.

загалом, забудьте про стереотипи — головне, щоб ваш майстер розумів чоловічі стрижки. Короткі волосся, фото яких ви могли бачити вище, гармоніюють і з відвертим мачо-стилем і діловим костюмом.

Ніж укладати зачіску?

Короткі чоловічі стрижки, фото яких фігурують у статті, багатьом зобов’язані правильному укладанні. У вашому арсеналі завжди мають бути засоби для закріплення текстури (наприклад, American Crew Light Hold Texture Lotion), які наносять на суху чисту голову. Справа в тому, що ефект шевелюри, тільки що висушеної рушником, зазвичай тримається недовго – після кількох годин пасма починають «сідати» (особливо, якщо мова йде про жирних або комбінованих волоссі). Щоб зачіска трималася, і потрібен фіксатор.

Стильні короткі чоловічі стрижки можна укладати в стилі американських п’ятдесятих. Для цього добре мати під рукою віск або фіксатор з кремовою текстурою (Grooming Cream). Ці кошти не тільки допоможуть гладко укласти навіть неслухняне волосся, але і подарують здоровий блиск.

Короткі чоловічі стрижки (фото 2015) мають разючу відмінність від того ж 2014: вони орієнтовані на природність. Тому, якщо у вас кучеряве волосся, не здумайте вирівнювати їх. Навпаки, можна підкреслити завиток за допомогою мусу. Якщо ж ви втомилися від неслухняних кучерів, тоді зверніться до стиліста запропонувати вам більш короткі стрижки. Чоловічі майстри знають толк в приборканні завитків.

Наостанок

Хочеться вірити, що ви переконалися – бобрик (або теніс) більш цікавий, ніж здається на перший погляд. Просто потрібно правильно підібрати довжину до свого овалу обличчя.

І ще. Короткі чоловічі стрижки 2015, фото яких ілюструють статтю, це лише велика частина варіантів. Не забувайте експерименту ть, і ви обов’язково знайдете для себе щось нове.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки В ті моменти, коли потрібно добре виглядати при мінімумі зусиль, у стрижки бобрик просто

Джерело: Короткі чоловічі стрижки 2015: бобрик | Style Notes

Також ви можете прочитати