Короткі чоловічі стрижки-2014

07.07.2015

короткі Чоловічі стрижки-2014

На відміну від жіночої, чоловіча мода в області стрижок не настільки мінлива. Особливо щодо улюблених чоловіками всіх вікових груп і статусів коротких стрижок. І така любов представників сильної статі до коротким волоссям цілком зрозуміла – вони істоти практичні, тому і стрижки вибирають такі ж.

Але все ж повернемося до моди. Якщо подивитися правді в очі, то придумати щось нове у сфері чоловічих коротких стрижок сьогодні проблематично, оскільки вже все придумано. Тому модні короткі чоловічі стрижки 2014 несуть в собі відгомони минулого століття в обрамленні нових підходів до оформлення та укладання.

«Гітлерюгенд»

Оригінальні чоловічі стрижки на коротке волосся 2014 «Гітлерюгенд» — яскравий і стильний привіт з 80-х. Звана ще «Під фріца», ця стрижка являє собою вистрижені/виголені скроні і потилицю з більш довгими пасмами у верхній частині голови, в тому числі в області чубчика.

Зачісувати таку стрижку можна на бік або назад і носити в прилизанном або недбалому вигляді. Така універсальність робить «Гітлерюгенд» цілком прийнятним варіантом, як для стильних солідних чоловіків, так і для шукаючих себе романтиків.

«Канадка»

Ці модні короткі стрижки 2014 будуть виглядати ідеально на чоловіків будь-якого віку і волоссі будь-якої структури. Така універсальність обумовлена технікою цієї стрижки, де скронева і потилична область «обробляються» коротко, а в зоні лоба і потилиці залишаються волосся довжиною 5-8 см, які можна по-різному укладати. Приміром, зачісувати тому, як у класичному варіанті, або робити бічний проділ у стилі ретро. Молодь віддає перевагу більш креативний спосіб укладання з ефектом легкої розтріпаності.

«Напівбокс»

Короткі чоловічі спортивні стрижки 2014 «напівбокс» вже давно вийшли за межі спорту і пішли «в маси», причому навіть в самі верхні їх шари. По суті, «напівбокс» є прототипом описаної вище «Канадки», і відрізняється лише тим, що перехід між рівнями волосся чіткий.

Його також можна назвати зачіскою без віку і статусу: зачешіть волосся набік або назад – отримаєте офісний варіант, злегка взъерошьте їх або укладіть в кок – і ви готові до вечірці. Подивіться, як в очах стилістів виглядають модні спортивні чоловічі стрижки напівбокс 2014 на фото.

«Бокс»

Такий варіант спочатку спортивної стрижки по техніці відповідає стрижці «напівбокс», тільки довжина волосся у верхній частині голови коротший і становить 3-4 див Ці практичні і одночасно стильні короткі стрижки чоловічі 2014 вибирають чоловіки, які цінують свій час, але при цьому хочуть виглядати елегантно і мужньо.

«Military»

Ультракороткая стрижка в стилі мілітарі– ідеальний вибір для чоловіків, які хочуть додати своєму образу брутальностии впевненості, і мають для цього не тільки бажання. А ще і міцне статура і мужні риси обличчя. Тому такі дуже короткі чоловічі стрижки 2014 субтильним юнакам з романтичною душею категорично протипоказані.

«BuzzCut»

Ще один представник ультракоротких стрижок, який завжди в тренді. В цьому випадку вашу голову підстрижуть «під одну гребінку» в повному сенсі слова, тобто все волосся однієї довжини. Вважається, виконані в стилі пустотливого мінімалізму, або «BuzzCut», стильні короткі стрижки чоловічі 2014 значно освіжають чоловічий образ, надають йому нотки юнацької безпосередності. А що вже говорити про їх практичності.

«Ірокез»

Сучасна чоловіча стрижка 2014 ірокез має більш «цивілізовану» форму і не викликають такого бурхливого ефекту, як це було на зорі її становлення в панківської культурі. Тому цю стрижку сьогодні можна побачити навіть у хлопчиків.

Чубчика

Чубчик – це той інструмент, за допомогою якого будь-яку з перерахованих стрижок можна трансформувати в креативний молодіжний варіант. Перевага стилісти віддають коротких стрижок з прямою короткою чілкою, покладеної нарочито недбало.

Задоринку в образ внесе хвиляста, покладена набік чубчик, а коса довга — чудово доповнить стрижку з модними рваними елементами. Якщо ви не проти такого елемента зачіски, перегляньте фото молодіжних чоловічих стрижок 2014 з чубчиками – і ви обов’язково знайдете серед них свою.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки

Джерело: короткі Чоловічі стрижки-2014

Також ви можете прочитати