Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2

16.05.2018

Undercut &# 8212; класика сучасного чоловічого стилю

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2

У шістдесятих роках минулого століття в Англії на вулицях почали з’являтися чоловіки з новою зачіскою — потилицю і віскі на їх головах були виголені, а зверху на лоб падала досить таки довга чубчик. Звичайно, подібні стрижки існували і раніше, але цю відрізняла відсутність плавного переходу між довгими і короткими волоссям. Undercut — так назвали зачіску перукарі, що в перекладі з англійської буквально означає «зрізаний верх». Зачіска моментально стала популярною серед чоловічого населення британських островів і швидко рушила завойовувати інший світ. Ще б пак, вона ж ідеально підходила під будь-який одяг. Її можна було носити як з діловим костюмом, так і з пляжними шортами.

Кому вона підходить

Найбільш затятими шанувальниками моди завжди була молодь. Вона завжди готова до експерименту по зміні зовнішності, іміджу. Тому не дивно, що першими володарями даної стрижки стали молоді люди до 35 років. Та й зараз дана вікова група становить основну частину шанувальників стрижки Undercut. Хоча чоловіки і більш старших вікових груп з успіхом носять цю стрижку.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2зачіска Undercut

Тільки от не всі чоловіки можуть стати володарями короткої зачіски андеркат. Для цього необхідно щоб ваше волосся були рівними і гладкими. А ось тим, у кого волосся від природи кучеряве, їм доведеться, трохи помучиться, щоб надати їм трохи слухняності і гладкості. Та й з жорстким волоссям не всі пройде все гладко, їх доведеться весь час випрямляти, щоб зачіска завжди мала стійку форму.

Навіть якщо ви є володарями рівних і гладких волосся середньої довжини (в ідеалі), вам доведеться витратити якийсь час на укладку. Щоб ваше волосся прийняли стійку форму.

Для тих, хто бажає виділятися з натовпу, зачіска андеркат стане тим самим акцентом, яке допоможе їм у цьому. Наприклад, використовувати відмітний різницю даної зачіски — різкий перехід між довжиною волосся. Досить пофарбувати волосся в різні кольори. Зазвичай верхня частина забарвлюється в більш світлий відтінок. Рекомендується використовувати натуральні відтінки. Інакше вашу оригінальність можуть порахувати екстравагантністю фріка.

Різниця відтінків дозволити стати вашій зачісці ще більш вишуканою. У мережі завжди можна знайти фотографії з різними варіантами фарбування волосся. І при бажанні завжди можна знайти той варіант, який вас влаштує.

Технологія створення стрижки андеркат

Якщо вірити статистиці, цю стрижку може виконати тільки майстер перукарського мистецтва як мінімум середнього рівня. Той, хто володіє мінімальним базовим рівнем створення зачісок, навряд чи зможе впоратися зі створенням даної зачіски.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2процес створення стрижки

  1. В області верхівки волосся необхідно відокремити і зафіксувати гумкою або ще чимось подібним. Фіксацію необхідно провести таким чином, щоб волосся не падали вниз.
  2. На решті частини голови волосся необхідно обстригти. Для цього використовуємо машинку для стрижки і насадку одиничку.
  3. Деякі клієнти на стриженої частини бажають оформити графічні контури. Для цього можна використовувати бритву.
  4. Після того як скронева і потилична частина голови буде обстрижена, починається обробка залишилася верхній частині. Для роботи з нею матера використовує зазвичай філіровочние ножиці. Довжина пасом на маківці залежить від бажання клієнта.
  5. Найкраще волосся стригти в різних напрямках. Тоді згодом на цій стрижці можна буде зробити різні укладання. Таким чином, одна і та ж основа дозволить ходити з різними укладаннями.

Для того щоб сформувати якийсь нестандартний спосіб на отриманої основі, можна використовувати модні напрями фарбування. Наприклад, мелірування або колорування.

Як вже говорилося вище, зазвичай низ залишається темним, а верх забарвлюється в більш світлі кольори. Ті, хто вважає за краще шокувати публіку, використовують для фарбування яскраві трендові кольори — синій, рожевий, зелений, червоний або блакитний.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2Стрижка з яскравим фарбуванням

Частенько зачіска прикрашається кольоровими прядками (пір’їнками). Це коли окреме пасмо фарбують в інший колір, ніж решта зачіска. Наприклад, низ темний, верх світлий і одна пасмо червоного або зеленого кольору. Таким чином, за допомогою цієї стрижки чоловік здатний виділиться з навколишнього натовпу. Розкрити, скажімо, так, свій характер оточуючим.

варіанти зачіски

Популярність зачіски пояснюється ще й тим, що її досить легко можна урізноманітнити. Для цього необхідним є дотримання зробити відповідно до вибраного стилю.

  • класичний андеркат. В цьому випадку зачіска додає зовнішності чоловіки впевненість. Шевелюра на голові виглядає дуже екстравагантно — контраст між пишними пасмами на маківці і виголених потилиці і скронь. Найчастіше таку зачіску вибирають креативні чоловіки молодого віку;

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2класика

  • стиль денді. Як показує статистика, шанувальниками цього варіанту андерката найчастіше є працівники офісів і представники ділових кіл. Класично стиль не відповідає їхньому життєвому стилю. Тому даний варіант відрізняється від вищеописаного тим, що потилицю і віскі НЕ виголюють під нуль, а стрижуться максимально коротко за допомогою ножиць. На верху все також — пасма подовжені і прямі;
  • андеркат з градієнтом. Відмінною характеристикою даного варіанту те, що у неї контури дещо пом’якшені. Що приміряє зі стрижкою тих, хто не любить хаосу на голові. А з градієнтом на маківці зачіску цілком можуть носити і цілком звичайні чоловіки. Які не хочуть виділятися, але при цьому не відставати від віянь моди.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2Варіант з градієнтом

Як показує практика, при виборі будь-якого варіанту чоловік все одно повинен буде регулярно підтримувати її форму. Адже експресивність зачіски вимагає щоденної її укладання.

Традиційна модель укладання передбачає, що волосся на верху будуть зачісувати назад. Це особливо вдалий варіант для круглого особи. А якщо доповнити зачіску одноденної щетиною, то образ брутального мачо вам забезпечений.

Для стилю Денді пропонується укладати чубок на бік, тоді ваш вигляд можна визнати ідеальним для ділового чоловіка. Особливо якщо все це поєднувати з одягом класичного стилю.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2Укладання в стилі Денді

Для «бунтарів» стилісти рекомендують волосся на маківці укласти у вигляді «ірокеза». Увага оточуючих вам забезпечено.

Для зустрічі в неформальній обстановці рекомендується віддати перевагу укладку «їжачок». Для його отримання досить сухі і чисті волосся обробити невеликою кількістю гелю для укладання.

Невеликі тонкощі при створенні стрижки

Перш ніж зробити на своїй голові андеркат, заздалегідь визначте тип вашого волосся і форму особи. Вирішіть, яку довжину волосся хочете мати на маківці, і як буде стригти потилицю і віскі.

Для створення стильної короткої чоловічої стрижки стилісти рекомендують використовувати ножиці або ж насадки на машинку &# 8212; №№ 2 або 3 (значення номера відповідає такій величині в мм.). Довжина волосся в цьому випадку залежить тільки від вашого бажання.

Для полегшення укладання прядки можна зробити різної довжини. Знайте, чим довше волосся, тим легше їх укласти. І тим ефектніше виглядатиме андеркат на вашій голові.

Перед тим як піти в салон, знайдіть фото тієї стрижки, яку ви хочете бачити на своїй голові. Тоді не потрібно буде витрачати час, пояснюючи перукаря, що ви хочете бачити на своїй голові.

Правила укладання

Перед тим як відвідати салон запасіться засобами для укладання чоловічого стрижки. Наприклад, для вузького особи буде оптимальним гладко зачесати волосся назад. Зробити це можна за допомогою мусу або пінки.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2Укладання з зачесаним назад волоссям

При повному обличчі для його корекції підійде об’ємна чубчик. Взагалі дана стрижка передбачає, що чубчик можна укладати по-різному і в будь-яку сторону.

Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку 2Зачіска шапочка на довге волосся: технологія створення та укладання

Більше деталей про завивку волосся на бігуді читайте тут

Наочний приклад створення стрижки андеркат дивіться на відео

висновок

На закінчення скажемо, що стрижка Undercut вважається приналежністю світу стильних людей. Нестачею жіночої уваги такі чоловіки не страждають. А якщо не наважуєтеся зробити стрижку на своїй голові, то можете поки поспостерігати за тими, хто вже носить її. Може їх приклад переконає вас.

Короткий опис статті: Стрижка андеркат технологія, стрижка андеркат технологія

Джерело: Коротка стильна чоловіча undercut стрижка під машинку

Також ви можете прочитати