Коли краще стригти волосся? . Сайт рад!

20.02.2017

Коли краще стригти волосся?
Коли краще стригти волосся? . Сайт рад!
Коли краще стригти волосся?

Щоб волосся завжди добре виглядали, їх періодично постригают. Хтось просто видаляє посічені кінці волосся, а хтось роблять нову зачіску. Чоловікам досить постригаться 1 раз в місяць, а жінки часто це роблять частіше, хоча б 2 рази в місяць стрижуться, або самостійно за допомогою ножиць, машинки, або йдуть в перукарню до перукаря.

Ще наші предки, особливо бабусі, знали, у які дні краще стригтися, а в які цього робити не варто. Тобто, вони стриглися в сприятливі дні, і не робили стрижки в несприятливі дні. Багато дівчат і в наш вік вірять в те, що є сприятливі, так і несприятливі дні для стрижок і прагнуть стригтися правильні дні, щоб у них в житті було все добре, і їм постійно супроводжувала удача.

Що означає кожен день тижня для стрижки?

Понеділок – разом з підстриженим волоссям вас покине і весь негатив, який накопичився за останні дні.

Вівторок в цей день роблять стрижку волосся, якщо вас мучить депресія, втома і сірість днів.

Середа – стрижіться у цей день, якщо ви прагнете внести у своє життя багато різноманітності, наприклад, завести багато нових друзів, подорожувати в нові місця, випробувати нові яскраві життєві події.

Четвер – це найбільш сприятливий день для стрижки. Він допоможе вам привернути удачу, стати успішною людиною, змінюватися на краще відносини з близькими і рідними людьми.

П’ятниця – для тих, хто вирішив абсолютно кардинально змінити свій зовнішній вигляд і спосіб життя. Не лише змінити свою зачіску, але свій імідж, образ життя. Якщо ви не плануєте кардинальних змін, то в п’ятницю краще не стригтися.

Субота – стрижка допоможе волоссю омолодитися і оздоровитися, а також з вас зніметься частка кармічних родових гріхів.

Неділя – єдиний день, коли абсолютно не можна стригтися, інакше ви підрізає крила своїй удачі, долю і благополуччя.Хоча якщо у вашому житті і так усе погано, то можете випробувати долю і постригтися в недільний день. Може доля обернеться до вас сприятливою стороною.

Але краще всього слідувати не значенню днів тижня, а стригти волосся за місячним календарем і орієнтуватися по місяцю.

Місячний календар для стрижки волосся

Коли краще стригти волосся? . Сайт рад!
Найкраще дізнаватися, коли стригти волосся – це орієнтуватися за місячним календарем. Так, постригся волосся в певні фази місяця, вони будуть краще рости, а стрижка в інші фази місяця призведе до поганого росту волосся і проблем з волоссям. Кращого стригти волосся в період зростаючого Місяця (особливо в повний місяць) – у цей період волосся будуть краще рости. І не рекомендується стригти волосся в період Місяця, що убуває (особливо – в молодика) – у вас будуть проблеми з волоссям (поява січних кінчиків, випадання і витончення волосся) і до того ж буде спостерігатися повільне зростання волосся. Особливо небезпечно стригтися в новомісяччя, так як в результаті сили і здоров’я вас можуть покинути. Адже, за давніми повір’ями, у волоссі таїться велика енергетична сила, подзаряжающая нас.

Але якщо у вас вже і так ламкі, котрі плутають, нездорові волосся, то можна пройти від протилежного і постригтися в період Місяця, що убуває – і таким чином, можна позбутися проблем з волоссям. Але тут є одна проблема – волосся будуть повільно зростати у період Місяця, що убуває, хоча будуть рости здоровими.

Коли не можна стригти волосся?

Є дні, коли краще відмовитися від стрижки волосся. Це недільний день (якщо вірити календарю по днях тижня), а також дні місячних і сонячних затемнень. За місячним календарем не можна стригти волосся у 9, 15, 23 і 29 добу. У ці дні слабшають захисні сили організму, і, постригся волосся в ці дні, ви втрачаєте і життєву енергію.

Тому, щоб точно знати, коли краще слід стригти волосся – потрібно придбати місячний календар, і перш ніж іти в салон краси, звіритися саме з місячним календарем.

Короткий опис статті: як навчитися стригти чоловіків відео Коли краще стригти волосся? Щоб волосся завжди добре виглядали, їх періодично постригают. Хтось просто видаляє посічені кінці волосся, а хтось роблять нову зачіску. Найкраще дізнаватися, коли стригти волосся – це орієнтуватися за місячним календарем. коли краще стригти волосся, стрижка волосся, постригаться, стригтися, дні тижня, значення, місячний календар, коли не можна стригти волосся,волосся

Джерело: Коли краще стригти волосся? | Сайт рад!

Також ви можете прочитати