• сучасні стрижки

  Класичні і сучасні чоловічі стрижки: види

  19.08.2015

  Класичні та сучасні чоловічі стрижки: види


  Чоловіки так само, як і жінки, хочуть бути красивими і привабливими. Одним із способів досягнення таких висот, є похід в перукарню, адже модна стрижка – важливий атрибут будь-якого сучасного чоловіка. Розглянемо класичні та сучасні чоловічі стрижки, види яких є найпопулярнішими.

  Класичні та сучасні чоловічі стрижки: стрижка наголо

  Повністю збривати волосся люблять багато чоловіків. Швидше за все, таким чином, вони бажають виділити себе з навколишнього середовища. Іноді волосся збриваються не повністю: на голові залишається дуже маленька довжина волосся, всього кілька міліметрів.


  Класична коротка чоловіча стрижка

  Актуальною вона була завжди, навіть тоді, коли у світ намагалися прорватися багато інші види інших модних стрижок. Що може бути простіше! Така стрижка завжди виглядає акуратно і стильно.

  Існує чоловічі стрижки, різноманітність яких знаходять особливу популярність поряд з розвитком інших модних тенденцій.


  Сучасна чоловіча стрижка каре

  При такій стрижці волосся залишаються довгими, а чубчик робиться короткою. При цьому волосся мають різко окреслені риси. Особливо популярним каре було в 90-х роках, набуло поширення у зв’язку з особливим поглядом на життя.

  Сучасна чоловіча стрижка «Гаврош»

  Популярність набула в останні роки, особливо серед людей молодого покоління. Суть такої зачіски в тому, що волосся ззаду залишаються довгими, а на скронях і з боків – короткими. Довжина задніх волосся також може бути різною: у одних вона дуже велика, а в інших – лише злегка відрізняється від загальної довжини всіх волосся.


  Класична чоловіча стрижка «Їжачок»

  Таку стрижку дозволити собі може далеко не кожен чоловік, так як волосся для її створення мають бути прямими і жорсткими. Зовні стрижка чимось нагадує кулю. Відмінною рисою «Їжачка» є плавний перехід від довгої чубчика до інших дуже коротким волоссям.

  Не кожен вид стрижки може підійти конкретному чоловікові. Слід вибирати таку стрижку, яка буде ідеально поєднуватися з формою і рисами обличчя.

  Класична чоловіча стрижка

  Стрижка мала особливу популярність у 50-х роках. Але і в наші дні багато чоловіків, експериментуючи над своїм образом, роблять собі таку стрижку: волосся спереду при такій стрижці зачесываются назад, при цьому їх відхиляють трохи в сторону. Стрижка вимагає особливого догляду, що полягає у постійному підтриманні форми з допомогою різних засобів для укладання.

  Сучасна креативна шапочка

  Ще одна сучасна молодіжна стрижка. Назва говорить сама за себе: стрижка на волоссі мають форму шапочки, при якій нижня частина волосся мають коротку довжину. Стрижка добре вкладається, прекрасно тримається на будь-яких волоссі, а також протягом тривалого часу зберігає свою форму. Необхідною умовою для такої стрижки є наявність густоти волосся.

  Класичні та сучасні чоловічі стрижки на довге волосся

  Так, виявляється, володарями довгого волосся в наш час є не тільки жінки, але і чоловіки. І якщо ще пару років тому на таких осіб дивилися, як на диваків, то сьогодні вже на це ніхто не звертає уваги. Тому зустріти чоловіка з довгим волоссям не складе особливої праці. Звичний образ – волосся зібране у хвостик.

  Ніколи не завадить експериментувати зі своїм волоссям. Адже мода не стоїть на місці, тому і відставати від неї не варто!


  Чоловіча стрижка зубчиками

  Вона підійде, в першу чергу тим, у кого кучеряве волосся. Стрижка «зубчиками» виглядає досить коротко, а сама техніки стрижки дає можливість будь-яким волоссю виглядати густими і об’ємними. Стрижка виглядає дуже природно і акуратно.

  Тут перераховані далеко не всі чоловічі стрижки, види яких часто піддаються перероблення та коригуванню. Дуже часто в одну стрижку об’єднують кілька інших видів. Це ще раз підтверджує той факт, що чоловіки теж люблять експериментувати зі своїм образом.

  © Автор: Ольга Тараскіна

  © Фото: depositphotos.com

  Короткий опис статті: сучасні стрижки

  Джерело: Класичні та сучасні чоловічі стрижки: види

  Також ви можете прочитати