Класична стрижка чоловіча

27.09.2015

Класична стрижка чоловіча — точна покрокова схема виконання

Кожен майстер повинен пам’ятати, що чоловіча стрижка характеризується насамперед практичністю. Якщо жінки частенько вдаються до укладання, то чоловіки укладають волосся дуже рідко. Тому красу зачіски ми повинні передбачити безпосередньо в стрижці.

Поняття краси чоловічої стрижки включає в себе два фактори — наскільки природно і акуратно лежать волосся, а також ефективність корекції можливих недоліків.


Давайте розглянемо прості прийоми. якими користуються перукарі для досягнення бажаного ефекту.

Коротка чоловіча стрижка завжди знаходиться під впливом індивідуальних даних людини і модних напрямів сезону — може змінюватись довжина волосся з різних ділянок голови, послідовність обробки зон і розподіл волосяного покриву на частини.

Що стосується індивідуальних особливостей. Наприклад, слід почати стрижку з тім’яної зони, якщо в цій області голови волосся трохи. У тому випадку, коли «робота з особою» вимагає більшої уваги, то розумніше починати з скронево-бічних областей, а решта волосся звести до раніше постриженим.

Іншими словами, техніка стрижки вибирається так, як підказують зовнішні обставини.

Класична чоловіча стрижка — деякі ключові моменти

Почнемо з прядки на лобі — вона відрізається на рівні брів (в залежності від конкретної моделі довжина може бути і нижче, і вище брів). Слідом вибирається ще одна пасмо на рівні верхівки. Вибір довжини цієї прядки визначаться бажаної густоти наповненості тім’яної та скроневої зон.

Мета стрижки тім’яної зони — плавно з’єднати ці два пасма. При цьому ми можемо рухатися від обличчя до маківки або, навпаки, у напрямку до чола, уздовж або поперек профілю — це не має значення. Проділи також можуть бути найрізноманітнішими — горизонтальними або вертикальними.

Окантовка всієї стрижки виконується з допомогою градуювання. В результаті під час обробки лицьової частини волосся відбувається точне і плавне зведення першої лобової прядки з іншими волоссям тімені. Та необхідний обсяг виходить як би сам собою.

Бокові сторони зачіски стрижуться по вертикалях, які створюють плавність поверхні стрижки.

В залежності від обраної форми потилицю також стрижеться вертикальними проборами, часто під різними кутами.

Для прикладу розглянемо стрижку простими ножицями
Цей фасон стрижки схематичний і узагальнений, тому може бути виконаний практично будь-якого представника чоловічої статі.

Проста класична стрижка чоловіча легко адаптується до будь-якого типу волосся і різного віку — вона однаково гідно виглядає і на головах чоловіків, і на головах хлопчиків. Технологія стрижки проста .
Виконання класичної чоловічої стрижки

1. Прочешіть усі пасма від верхівки вниз. Потім по колу виконайте окантовку: косий чи прямий скроню (довжину виберіть за бажанням) повинен плавно перейти у пряму лінію нижньої потилиці. Вухо може бути повністю або частково відкрито.

2. Одночасно виконайте окантовку прямий чубчик до брів або вище, яка поступово переходить в лінію виска.

3. Після окантовки проведіть розділ від вуха до вуха і два скроневих проділу до перетину з першим.


4. Виконайте стрижку тім’яної частини голови прийомом пасмо за пасмом. Відокремте треба лобом першу прядку, отчешите її на обличчя і визначте довжину чубчика. Її довжина визначить контрольну пасмо k п1, орієнтуючись на яку, ми будемо стригти тім’яну зону.

5. Всі залишилися тімені волосся розділіть горизонтальними паралельними проборами. Відстань між лініями — 1-1,5 см. Контрольну пасмо відтягніть вертикально вгору під кутом в 90 градусів до поверхні голови. Першу прядку вычешите разом з контрольною і підстрижіть на її рівні. Другу пасмо з’єднайте з першої і стрижіть з орієнтиром на неї.

6. Так попрядно стрижіть всю тім’яну зону. Не забувайте про кут відтяжки — він повинен бути перпендикулярний голові. В нашому випадку КП буде рухомий — вона як би пересувається по тім’яній зоні. Ми стрижемо і кожен раз орієнтуємося на попередню пасмо.


Підказка

Зручніше простригать тім’яну зону по доріжках, ширина яких дорівнює довжині ваших пальців, тоді вам зручно буде захоплювати волосся.

7. Скроневу зону стрижіть вертикальними проборами з орієнтиром на тімені волосся і довжину окантовки. Робимо так — виділяємо першу пасмо у особи, відтягаємо її під кутом в 90 градусів, захоплюючи зверху трохи волосся чілки, і робимо плавне зведення до окантовці. Далі працюємо так само, як у тім’яній зоні — прийомом «пасмо за пасмом».

8. Для потиличної зони також використовується операція пасмо за пасмом, орієнтиром при цьому служать крайні підстрижені пасма тім’яної та скроневої зон, а також лінія окантовки. Причому все волосся простригаются приблизно на одну довжину, тільки ближче до окантовці довжина плавно сходить нанівець. Всі переходи в стрижці повинні бути плавними.

Така чоловіча стрижка може носитися по-різному: зачесывая волосся назад, на бік або вперед, а також утворюючи чубок.

Але в яку б сторону ми не зачесали волосся, якісно виконана стрижка зберігає пластику поверхні (гладкість). Навіть якщо волосся вітер скуйовдив, пасма в своєму русі не повинні виходити за якийсь єдиний контур, який, до речі, створюється з допомогою окантовки.

Удачі вам!

Ще про коротких чоловічих і жіночих стрижках:

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Класична чоловіча стрижка. Розглянемо прості прийоми, якими користуються перукарі для її отримання. чоловіча стрижка

Джерело: Класична стрижка чоловіча — точна покрокова схема виконання — Стрижки — Перукар — Каталог статей — Зачіски і стрижки покроково

Також ви можете прочитати