Каскадна стрижка (драбинка)

10.09.2015

Каскадна стрижка (драбинка)

Стрижка каскад стала популярною у світі моди з кінця 80х рр. З тих пір вона стала класичним видом стрижки, крім того вона виконується в безлічі варіацій і йде жінкам з будь-яким типом особи.

Стрижка каскад візуально коригує форму особи, а також додає об’єм волоссю. Крім того, вона може щодня виглядати по-різному в залежності від варіанту укладання.

Каскадну стрижку ще називають драбинкою, тому що основа зачіски полягає в ступінчастому переході від коротких волосся на маківці до більш довгим на потилиці. Каскад можна виконати як по всій довжині волосся, так і тільки на їх кінчиках.

Родзинка даної стрижки є те, що вона не вимагає багато часу на укладку.

Кому йде стрижка каскад

Стрижка каскад чудово підходить при всіх типах волосся — рівних, хвилястого або кучерявого. Завдяки цій зачісці, волосся виглядають більш об’ємними, легкими, повітряними. Якщо у вас дуже густе волосся, стрижка каскад допоможе вам позбутися зайвих волосся, при цьому не скорочуючи довжину зачіски. Завдяки каскаду, вам буде легше вкласти ваші густе волосся.

Стрижка каскад чудово і стильно виглядає при будь-якій довжині волосся, а також дуже жваво вона виглядає на волоссі з мелірування.

За допомогою каскадної стрижки ви можете скорегувати форму вашого обличчя. Якщо у вас трикутне обличчя і маленьке підборіддя, вам підійде короткий каскад на основі каре.

Якщо у вас витягнуте обличчя, пишний каскад на середню довжину візуально розширить ваше обличчя.

Якщо ж у вас кругле обличчя, то вам ідеально підійде зачіска з довгим каскадом без чубчика.

Стрижка каскад добре поєднується з чубчиком, але потрібно врахувати, що сама зачіска підходить для будь-якого типу обличчя.

Як укладати стрижку каскад

Каскадна стрижка не вимагає особливої укладання. Достатньо злегка зволожити кінчики волосся будь-яким засобом стайлінгу (пінкою, живильної сироваткою, воском), нагнути голову вниз і висушити феном. В кінці укладку можна збризнути лаком.

Крім того каскад можна випрямити за допомогою праски, при цьому сходинки каскаду будуть добре і красиво виділятися.
Короткий опис статті: стрижка каскад Навчимо як укладати каскадну стрижку. Кому підходить стрижка каскад (драбинка) каскадна стрижка, стрижка каскад, стрижка драбинка, градуированая стрижка, оесенка, каскад, каскадна

Джерело: Каскадна стрижка (драбинка) — Спільнота перукарів

Також ви можете прочитати