Каскад

31.05.2015

Каскад на довге волосся

Якщо пробігтися очима по сторінках модних глянцевих журналів, то можна помітити, що у переважної більшості «зоряних» жінок волосся підстрижене «шарами». Тобто зверху, на маківці, вони більш короткі, а внизу – довше.

Це і є стрижка каскад, настільки популярна зараз, в тому числі і серед простих жінок різних вікових груп. Щоб зробити цю стрижку і наблизитися до досконалості ще на крок, необов’язково мати особистого стиліста.

Немає стиліста? Не біда!

З’явилася стрижка каскад вже близько тридцяти років тому, але буквально недавно остаточно перевершила за популярністю такі стрижки, як каре і боб.

Справа в тому, що, на відміну від останніх, каскад прекрасно підійде навіть хвилястим волоссям, та й взагалі, ця стрижка по праву вважається універсальною. вона може прикрасити волосся будь-якої довжини, товщини і структури.

Жорстких канонів, які визначають техніку виконання каскаду немає, тому грамотний майстер завжди може максимально адаптувати його під конкретну форму і риси обличчя, щоб приховати недоліки і, навпаки, підкреслити достоїнства.

Каскадна стрижка – прекрасний стилістичний хід, важливо лише правильно вибрати майстра. Враховуючи форму обличчя, товщину і структуру волосся, він створить ідеальний образ, з яким не захочеться розлучатися ніколи.

Зачіска легше – простіше життя

Суть каскаду в тому, що загальна довжина волосся може залишитися незмінною, але при цьому зачісці буде додано пишність і легкість за рахунок більш коротких шарів волосся на маківці, які переходять в більш довгі шари внизу.

тобто, простіше кажучи, довжина волосся стає більше по напрямку від маківки до потилиці. Навіть на тонких волоссі така стрижка буде виглядати об’ємно.

Така стрижка не втрачає жіночності за рахунок збереження довжини волосся, але значно спрощує їх власниці життя за рахунок того, що вимагає мінімальних зусиль при укладанні. позбавляє від посічених кінчиків (особливо ефективна з цією метою стрижка гарячими ножицями) і додає зачісці пишності.

Довгі волосся при каскадної стрижки не висять мляво під власною вагою і, відповідно, не так швидко брудняться. Таким чином, каскад – вірний шлях для пошуку свого стилю!


Дізнайтеся на нашому сайті, коли стригти волосся краще всього, згідно з місячним календарем. Не даремно адже жінки здавна намагалися стригтися вдалі місячні дні.

Чарівно виглядає подвійною каскад на середніх волоссі — тут ми розповідаємо про його видах і способах укладання.

Види каскадної стрижки

з упевненістю можна сказати, що каскад може стати ідеальною зачіскою для кожної жінки, не тільки забезпечивши красиву зачіску, але і підкоригувавши зовнішність.

Градуйований (класичний) каскад

«Шари» волосся різної довжини в каскаді створюють більш різкі або більш плавні переходи, тобто градієнт. Тому класичний каскад прийнято називати градуйованим. Це досить повне його визначення.

«Драбинка»

В народі відомо також таке поняття, уживане для опису стрижки, як «драбинка», і багато хто плутає її з класичним каскадом.

У разі «драбинки» довжина волосся збільшується по напрямку зверху вниз лише навколо особи .

Подвійний каскад

Якщо ж мова йде про так званому подвійному каскаді, то тут «шари» мають місце бути не тільки спереду, але і ззаду, тобто на всій площі голови .

Виходить, що красиві різнорівневі прядки не тільки ніжно обрамляє обличчя, підкреслюючи його овал і надаючи образу легкість, але і створюють прекрасний обсяг у формі «шапочки» як на маківці, так і на потилиці.

Подвійний градуйований каскад чудово коригує форму обличчя за рахунок чубчика.

Каскад з чубком і без неї

Бесчелочный каскад підійде лише у випадку ідеального овалу обличчя. що буває дуже рідко.

Також не рекомендується носити чубок власницям занадто жирного волосся: вона буде швидко бруднитися і псувати зовнішній вид стрижки. У всіх інших випадках чубчик буде прекрасним доповненням до каскаду — дивіться фото.

«Рваний» каскад

«Рваний» каскад — це, простіше кажучи, перехід між «шарами», тобто градієнт, в такому каскаді помітний.

Рваний каскад ? фактурний, багатоступінчастий, чому виглядає він досить чуттєво. а при бажанні можна створити навіть дещо зухвалий образ.

Плавний каскад

Для тих, хто не готовий до різких переходах, існує плавний каскад.

Принцип той же, тільки за рахунок филировки або збільшення кількості шарів переходи перестають бути такими помітними. Однак пишність і легкість забезпечені і при плавному каскаді. Зазвичай його вибирають для себе старші жінки, які хочуть залишатися в тренді.

Як вибрати свій ідеальний каскад?

Хороший майстер обов’язково визначить необхідну максимальну і мінімальну довжину волосся виходячи з форми особи.

 • Овальне обличчя створює достатньо велику свободу для творчості, каскад для нього підійде ідеально, як на прямих, так і хвилястих волоссі.

З чубчиком для овального обличчя можна (і потрібно) поекспериментувати. Це може бути як вищезгадана коса чілка, так і густа чубчик «поні».

 • Якщо ж особа не просто овальне, але ще і видовжене. то каскад слід укладати, закручуючи прядки назовні.
 • круглого обличчя підійде коса чілка і пасма, укладені круглою щіткою-брашингом всередину.

Додатково можна робити косий проділ, що виглядає дуже стильно.

 • Для корекції форми квадратного особи або особи у формі сердечка з широкими вилицями можна порекомендувати каскад на довге волосся з рваною чубчиком.

Довга коса чілка дійного каскаду також чудово підійде для такої особи. Вона може переходити в основну стрижку, так і бути самостійною.

 • Косий проділ подвійного каскаду також чудово скоректує трикутне обличчя .

Можливостей у каскаду маса, але варто врахувати один момент. В термінології, що стосується тонкощів перукарської справи, існують деякі відмінності між стандартним розумінням питання і професійним.

Тому важливо пояснити майстру, що саме ви очікуєте отримати в результаті. а не обмежуватися лише назвами: «подвійний», «потрійний» і так далі.

Подивіться відео про те, як роблять каскад майстра.

Відео: професійний каскад
Етапи каскадної стрижки

Густе волосся не є протипоказанням для виконання каскадної стрижки: філіровка чудово «полегшує» зачіску. Однак каскад з кучерявого волосся не вийде, точніше, це буде не каскад, а щось незрозуміле.

У всіх інших випадках каскад стрижеться приблизно однаково, з дотриманням ключових моментів технології:

 • Етап № 1. Вимите вологе волосся ретельно розчісується.
 • Етап № 2. В тім’яній частині відокремлюється одна пасмо, яка буде задавати довжину найкоротших шарів у каскаді; ця пасмо зрізається на потрібну довжину.
 • Етап № 3. Волосся поділяються на горизонтальні проділи: для зручності можна заколоти їх шпильками.
 • Етап № 4. Волосся з проділів різних рівнів підтягуються до контрольної пасма і обрізаються по її довжині.
 • Етап № 5. Робиться окантовка для більш чіткого контуру рівнів.
 • Етап № 6. Пасма филируются для надання додаткового обсягу, зм’якшення країв і створення єдиного стилю.

Це основні етапи виконання каскадної стрижки, але, як правило, досвідчений майстер цілком може привнести в цю технологію щось нове, придатне для певної клієнтки, і це буде здорово.

Швидкого створення красивих локонів сприяють автоматичні плойки — тут про них. Якщо хочете надати каскаду ще більшої жіночності, скористайтесь цією машинкою.

lokoni.com/strizhki-pricheski/dlinnie/kudri-na-dlinnie-volosi.html. де ми, окрім іншого, даємо хороші поради, як це зробити.

Якщо б всіх стригли однаково, то тоді цю стрижку вже не можна б було назвати універсальною. Кожному своє, як кажуть.

Укладка: як оформити каскад

Запорука краси зачіски – чисті і свіжі волосся. Деколи і цього достатньо, щоб каскад виглядав чудово навіть на тонких волоссі, які набувають після стрижки блиск і обсяг.

Але, оскільки в різних ситуаціях ми прагнемо і виглядати по-різному, розглянемо варіанти різних укладок каскаду:

Варіант 1. Стильним варіантом молодіжної укладання «рваного» каскаду вважається додаткове підкреслення окремих пасом різної довжини воском.

Варіант 2. Трохи менш пишно і трохи більш строго буде виглядати каскад, покладений праскою для волосся. Це прекрасний варіант для вечора в ресторані або ділової зустрічі.

Варіант 3. В інших випадках стрижка забезпечує підйом волосся біля коріння, і зачіска виглядає більш невимушено.

Варіант 4. Добре виглядає укладання «гофре»: в залежності від наявності додаткових аксесуарів і прикрас для волосся вона може бути як романтичною, так і більш серйозною.

Варіант 5. Якщо волосся мінімальної довжини в каскаді доходять до підборіддя, то добре буде виглядати пучок на верхівці з вилізлими прядками, які додатково можна підкрутити.

Варіант 6. Використання щипців або плойки для завивки довгого каскаду – індивідуально, але взагалі довге хвилясте волосся, укладене трохи недбало, вважаються еталоном жіночності.

Варіант 7. В ідеалі каскад навіть не вимагає укладання: достатньо надати волоссю потрібну форму при сушінні, а потім зробити невеликий начісування для додаткового обсягу. Це хороший повсякденний варіант.

Варіант 8. Стильно і незвично на довгому волоссі виглядає такий варіант укладання каскаду, при якому потиличні пасма завиваються назовні, а обрамляють обличчя – всередину.

Нижче дивіться відео-інструкцію про укладання каскаду — ще один цікавий варіант.

Відео: укладання зачіски для стрижки каскад

Короткий опис статті: стрижка каскад Для того, щоб довге волосся довго не втрачали обсяг, їх можна підстригти каскадом. Він вирішує проблему догляду та укладки, а волосся починають жити новим життям. каскад на довге волосся, стрижка каскад на довге волосся, каскад на довге волосся фото, зачіска каскад на довге волосся, каскад з чубчиком на довге волосся, рваний каскад на довге волосся, каскад на довге волосся відео, укладання каскаду на довге волосся, каскад на дуже довге волосся, види каскаду на довге волосся, каскад на довгі прямі волосся, плавний каскад на довге волосся, подовжений каскад на довге волосся, каскад на довгі кучеряве волосся, об’ємний каскад на довге волосся, багатоступінчастий каскад на довге волосся, каскад шапочкою на довге волосся, подвійний каскад на довге волосся, картинки каскад на довге волосся, класичний каскад на довге волосся, потрійний каскад на довге волосся, градуйований каскад на довге волосся

Джерело: Каскад — варіанти стрижки та способи його укладання на довгому волоссі

Також ви можете прочитати