Каре

26.07.2015

Жіноча стрижка «каре»

каре з кутом

Стрижка «каре» — це завжди актуальне рішення для стильної дівчини. Дана зачіска унікальна, але в той же час універсальна.Завдяки всіляких варіацій, вона підійде для будь-якого типу особи й структури волось.

Історія зачіски

Першою, хто носив стрижку «каре», стала велика Клеопатра. Зачіска, яку вона воліла, отримала назву «класичне каре». Воно відрізняється акуратними строгими лініями, рівним контуром, довжиною до середини шиї і наявністю густої прямої чубчика.

У Стародавньому Єгипті «каре» носили майже всі, незалежно від статусу, віку та статі.

Першими назва зачісці дали французи. Вони звернули увагу на її форму і назвали «carre», що в перекладі означає «квадрат».

До нас дійшли багато модні стрижки 20-х років, серед яких і стрижка «карі». Саме у 20-х роках 20 сторіччя вона була особливо популярною.

Минуло майже сто років, а стрижка «карі» не втрачає своєї слави. Сьогодні вона створюється самостійно або використовується як базова основа під будь-яку креативну зачіску.

Види зачіски

Стрижки, які набувають статус «модні», автоматично з’являються у безлічі варіацій. Їх хочуть носити все, тому стилісти винаходять нові види, відповідні різним структурам волосся і типів особи.

види стрижки каре

Існують такі види «каре»:

1) Класичне. Довжина до рівня підборіддя або трохи нижче, контур нагадує квадрат, пряма чубчик і густа;

2) На ніжці. Спереду зачіска може бути будь-якою. Ззаду ж необхідно вистригти «ніжка» — трикутник волосся. Стрижка «карі». повністю розкриває шию;

3) Видовжене. Починаючи від потилиці, волосся збільшуються, досягаючи рівня плечей. Може мати різні кути нахилу, від яких залежить зовнішній вигляд зачіски;

4) З овальним контуром. М’які лінії, пасма півколом лягають на плечі;

5) Асиметричне. Не має кордонів і певної довжини. В основному, асиметрично один одному стрижуться передні пасма;

6) Розпатлане. Коротка або середня стрижка з филированными локонами. Красиво і незвично виглядає на володаркою кучерявій шевелюри;

7) Ступінчасте. Використовується для довгого волосся. Локони зістригати не під кутом, а сходинками з нахилом. Трохи нагадує «каскад».

Особливості зачіски

стрижка боб каре

Кутастим особам з масивною щелепою підійде стрижка «карі» з овальним контуром. Воно приховає кути і наблизить особа до ідеальної форми.

Стрижка «карі» з видовженими пасмами спереду візуально подовжить особа, приховає повноту і додасть йому таємничу елегантність.

«Каре на ніжці» виграшно виглядає на темному волоссі. Воно підійде дівчатам з красивою шиєю, адже максимально її відкриває.

Дамам з витягнутою формою обличчя варто створювати «каре» довжиною трохи нижче рівня підборіддя і густу довгу чубок. Така стрижка візуально «вкоротити» обличчя.

Круглолицим дівчатам буде вдало виконати градуированное ступеневу «каре» з косою чубчиком.

Укладання зачіски

Укладання стрижки «каре» – заняття приємне і різноманітне.

каре з укладанням

Щоденне укладання передбачає застосування будь-якого засобу для укладання, яке розподіляється по всій довжині вологих волосся. Потім потрібно висушити волосся феном.

Романтичний образ. Круглої гребінцем завийте пасма у напрямку до обличчя. Вмочіть пальці в мус для укладання і обробіть кінці волосся.

Вихід у світ. Завийте щипцями кожне пасмо окремо, трохи взъерошьте шевелюру руками, а потім зафіксуйте лаком отриманий «прекрасний хаос».

Ретро-стиль. За допомогою праски «пропрасуйте» пасма, щоб вийшли ідеально рівними. Прикрасьте зачіску стильним обідком. В довершення образу можете прикріпити під обідок квітка.

висновок

каре з фарбуванням

Не забувайте про модні нині фарбування. Кожний колір має свою «родзинку», завдяки якій можна підкоригувати недоліки обличчя і фігури. «Каре» — найвигідніша стрижка для колорування, адже всі пасма різної довжини.

Короткий опис статті: стрижка каре «Карі» — це виграшний варіант стрижки для будь-якої дівчини. Незважаючи на те, що раніше вона була чоловічий, вона надає особі ніжності й оригінальності. Вона легка і каре стрижка каре стрижка стрижки каре укладання модні

Джерело: «Карі» — популярна зачіска, гідна цариці | goldvolos

Також ви можете прочитати