Календар стрижок на квітень 2015 року.

15.06.2015

Місячний календар стрижок волосся у квітні 2015 року.

На цій сторінці ви не просто дізнаєтеся про місячний календар стрижок волосся на квітень 2015 року та травень, але і зрозумієте в які дні треба робити епіляцію, косметичні процедури, операції. Те, що волосся треба стригти в певні дні за місячним календарем (коли зростаюча місяць проходить через певні сузір’я) знали ще стародавні єгиптяни і інки.

до Речі, в основі пропонованого вам календар стрижки лежать уявлення майя і Тибету.

Також не слід забувати, що все в житті, треба робити в сприятливі дні.

Вчасно одружитися, розлучатися, народжувати дітей, стригти волосся, нігті. Щоб волосся після стрижки краще росли (виростали б більш густими, здоровими) їх треба вкорочувати в певні місячним календарем дні.

А які свята у квітні 2015 вимагають нових стрижок ?

Складно вирішувати треба робити нову стрижку до свята «День сміху» або «Дню космонавтики», але з урахуванням жіночих спеціальностей, краще вкоротити волосся в очікуванні свята всіх секретарок.

Найбільше свят у тих, хто працює з Інтернетом, це і свято Рунета і покровителя його — святого Ісидора, день інтелектуальної власності.

Добре б змінити в кращу сторону вигляд і до Дня Здоров’я.

Квітень — початок військового призову, якщо Ваші близькі працюють у військових комісаріатах або у військкоматах, то можете зробити їм приємне, поголившись наголо.

Так, майже забули, що є ще й свято любителів рок-н-ролу і працівників пожежної охорони.

Якщо вас бентежить погода – то жарко, то холодно, радимо його, і навіть початок місяця, провести далеко від Батьківщини. Тим більше, що місячний календар стрижки волосся на ці місяці не залежить від країни, в якій Ви знаходитесь. Чесно кажучи, відгуки наших читачів говорять про те, що чим далі ви поїдете, тим краще будуть рости волосся, ноги (навіть колір обличчя покращитися, не кажучи про настрої).

Як ми вже говорили, досвід наших предків, говорить про те, що не тільки стрижку, але і будь-які косметичні процедури треба робити певні дні, у відповідність з місячним календарем.

Наприклад, після епіляції всі мріють про те, щоб, щоб волосся росли повільно. Але сприятливі дні для епіляції абсолютно не збігаються з вдалими днями для відвідування майстра. Тому, хоча ця сторінка називається «Місячний календар стрижок квітня і травень» — вона не тільки про волосся. Ми також розповімо про сприятливі дні для косметичних процедур – від масажу, масок на обличчя до мезотерапії.

Багато нас запитують — » чи Можу я самостійно визначити вдалі дні…»?

Відповідаємо — звичайно, можете. Тільки треба знати, коли місяць росте, через які сузір’я рухається.

Далі все просто – адже з давніх часів відомо, що при зростанні Місяця активність всіх систем людського організму зростає, досягає максимуму в повний місяць (точніше сказати в останній чверті перед повним місяцем). Тому саме в цей час посилюється розвиток волосся.

Якщо кожен місяць підстригатися при прибуває фазі, то активізується ріст волосся, поліпшується їх якість. У ці дні краще всього фарбуватися.

Навіть якщо Ви збираєтеся просто поліпшити якість своїх кучерів – радимо при зростаючому Місяці підрізати кінці волосся, хоча б на 2-3 мм.

Іноді, дамам, які не бажають частих стрижок, радять відвідувати перукаря при убуваючому Місяці. Звичайно, в цьому випадку Вам гарантовано уповільнений ріст волосся. Але, цього робити не слід, Ви можете не тільки зіпсувати свої кучері – але що набагато гірше — нашкодити своїй життєвій силі.

Як відомо, на Тибеті вважають, що той, хто стрижеться при убуваючому Місяці (а ще гірше в перший день), скорочує собі життя. А знання про те, що існує тісний зв’язок між волоссям людини і його життям — відомо на Тибеті вже кілька тисячоліть.

Якщо орієнтуватися за тибетським календарем – найкращі дні для відвідування майстра — восьму, дев’яту, десяту, одинадцяті, двадцять шості, двадцять сьому місячну добу.

Підкреслимо, цифри говорять не про день місяця, а про номері доби місячного місяця.

Наприклад, 9 червня– це 2 день за місячним календарем.

Місячний календар стрижки і косметичних процедур 2015 року.

Сприятливі дні, Ви можете вибрати з нашого місячного календаря квітні або травень 2015. Ми постійно говоримо– це дні, коли місяць росте. Але при цьому треба враховувати, в якому сузір’ї знаходиться супутник Землі.

Наприклад, якщо знаходиться в Леві і Діви – це сприяє укорочення волосся. А ось, коли знаходиться в сузір’ї Риби, не можна навіть фарбуватися, робити хімічну заливку.

Нижче дві таблиці з сприятливими днями стрижок волосся.

Але якщо говорити коротко, то місячний календар днів квітня 2015. коли слід очікувати вдалих стрижок виглядає так: 1-2, 7-8, 10-11, 15-16, 19-20, 22, 25, 28-30 число.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело: Календар стрижок на квітень 2015 року.

Також ви можете прочитати