Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

11.05.2018

Як підстригти себе самої?

Багато жінок з метою економії коштів і часу практикують домашні стрижки. Але, якщо подивитися з іншого боку, це ще й захоплююче заняття. Щоб розширити Ваші пізнання в світі модних стрижок волосся, пропонуємо вам кілька варіантів простих домашніх стрижок волосся. Приєднуйтесь!

Отже, давайте почнемо з найпростішої стрижки, яка має на увазі стрижку кінчиків волосся.

Стрижка кінчиків волосся

Робити стрижку в домашніх умовах не рекомендується. Однак, якщо ви вже вирішили її зробити або так склалися обставини, слід поставитися до поставленої мети дуже серйозно. Перше, на що слід звернути увагу, так це якість ножиць, які ви використовуєте. Вони повинні бути сталевими і дуже гострими. Чому важливо? Тупі ножиці можуть пошкодити волосся, їх структуру, в результаті чого вони почнуть сіктися. Гострі ножиці, навпаки, чітко зістригають волосся, не травмуючи кінчики волосся.

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Отже, коли ви підготували гострі ножиці, важливо ретельно прочесати волосся, розчесати все вузлики. Тепер зберіть волосся руками, розчешіть гребінцем, нахиліть голову вниз і потягніть пасма волосся так, щоб ви бачили кінчики волосся. Тримайте пасмо волосся щільно руками. Тепер візьміть ножиці і відріжте кінчики волосся так, щоб пасмо була в натягу. Відрізати волосся слід одним рухом, перед пальцями. Таким чином, ми отримуємо дуже просту стрижку кінчиків волосся. Далі волосся слід вимити і нанести бальзам. Стрижка готова, як бачите, створити її дуже просто.

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Стрижка каскад своїми руками

Багато дівчат вважають за краще створювати стрижку каскад своїми руками. Це досить просто, якщо у вас під руками є хороші ножиці. Якщо у вас складна стрижка драбинкою з багаторівневими пасмами волосся, яку ви створювали у фахівця, пам’ятайте, що, швидше за все, в домашніх умовах домогтися подібного результату не вдасться. Однак, ви можете спробувати створити стрижку каскад, яка є базовою зачіскою і виглядає досить непогано, особливо на довгому волоссі.

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Отже, для створення цієї зачіски вам буде потрібно гребінець, гострі ножиці і гумка для волосся. До слова, можна використовувати як спрей для волосся, так і звичайну воду, щоб надати волоссю слухняну текстуру. Тепер, коли ви готові, розчешіть волосся гребінцем, використовуючи воду або спрей, щоб надати волоссю особливу текстуру і зберіть їх руками, перед собою. Для цього нахиліть голову перед собою. Зафіксуйте кінчики волосся за допомогою тонкої гумки. Коли все готово, можна приступати до стрижки волосся. Отже, визначте довжину волосся, закріпіть гумку в бажаному місці стрижки. При цьому пам’ятайте, що лезо ножиць слід тримати під прямим кутом. Тепер відріжте пасмо волосся одним зрізом. Щоб волосся виглядали більш природно, важливо зробити филировку волосся.

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Як профілювати волосся в домашніх умовах?

Філірування волосся є важливим інструментом для досягнення ідеальної форми волосся. Зокрема, перукарі часто застосовують филировку волосся, щоб прорідити кінчики волосся, надати їм форму або зробити асиметричними. Для филировки волосся використовують як звичайні ножиці, так і філіровочние ножиці. Деякі майстри роблять филировку бритвою або гарячими ножицями. Але, якщо говорити про створення филировки в домашніх умовах, тут хорошим варіантом стануть звичайні сталеві ножиці.

Чи є правила для филировки волосся?

Так є. Перш ніж профілювати волосся, слід їх підстригти. Крім цього, перед філіровкою, обов’язково нанесіть на волосся спрей, щоб бачити довжину кінчиків волосся. Далі, використовуйте плоский фіксатор для волосся, який дозволить бачити кінчики волосся.

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Якщо такого немає, тоді зафіксуйте волосся гумкою для волосся і нанесіть на кінчики воду або спрей, щоб волосся стали слухняними. Слідом за цим розплющите волосся руками, щоб вони стали максимально тонкими. Далі, за допомогою ножиць профілюють волосся. Робити це необхідно під прямим кутом, при цьому гребінець тримаємо паралельно ножиць. Зрізати волосся можна і косим зрізом, в такому випадку ви отримаєте косу стрижку волосся. Отже, процес филировки досить простий, ви проріджувати волосся під прямим кутом. Головне, не перестаратися. Чи є протипоказання у филировки волосся?

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Філіровать волосся не рекомендується жінкам з тонкою текстурою волосся. Тонке волосся в процесі филировки стають ще більш тонкими і втрачають свій обсяг. Кучеряве волосся і зовсім можуть сіктися і руйнуватися. Перед проведенням филировки волосся потрібно обов’язково проконсультуватися з фахівцем, так як не кожна текстура волосся може впоратися з подібною стрижкою.

Багаторівнева стрижка в домашніх умовах

Якщо створювати прості стрижки в домашніх умовах ви вже вмієте, спробуйте поекспериментувати з багаторівневими стрижками. Такі стрижки досить складно зробити в домашніх умовах, проте реально. Щоб створити багаторівневу стрижку в домашніх умовах, вам знадобитися гострі сталеві ножиці, спрей для додання слухняною текстури волосся, а також Creaclip (спеціальний затискач для волосся, який дозволяє створювати стрижки).

Як підстригти себе самої HAIR FRESH 4

Останнім часом, косметичні кампанії докладають максимум зусиль, щоб зробити стрижку волосся в домашніх умовах максимально комфортною. Остання розробка — Creaclip — дозволяє щільно фіксувати волосся і стригти їх під кутом. Зокрема, дана розробка дуже зручна для стрижки короткого волосся, її можуть використовувати як чоловіки, так і жінки, це досить зручно. Отже, як створити багаторівневу стрижку в домашніх умовах?

1. Нанесіть спрей на волосся і ретельно прочешіть їх.

2. Зберіть волосся руками і нахиліть голову вниз. Зафіксуйте волосся за допомогою затиску Creaclip.

3. Тепер за допомогою ножиць, відріжте стільки волосся, скільки запланували. Перемістіть затиск трохи вище і профілюють волосся під кутом.

4. Зніміть затискач, розчешіть волосся.

5. Відокремте передню частину волосся, ретельно розчешіть і зафіксуйте затискачем Creaclip.

6. Тепер профілюють кінчики волосся ще раз.

Наша стрижка готова, залишилося вимити волосся і ретельно укласти їх.

Як бачите, створювати зачіску в домашніх умовах досить просто, особливо, якщо мова йде про простий стрижці волосся. Набагато складніше виконувати багаторівневу стрижку. У наступній статті, ми поговоримо про те, як самостійно підстригти чубчик, залишайтеся з нами!

Короткий опис статті: Стрижка в домашніх умовах своїми руками відео, стрижка в домашніх умовах своїми руками відео, як підстригти себе самої

Джерело: Як підстригти себе самої, HAIR FRESH

Також ви можете прочитати