Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся 2

11.07.2018

Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся

Тільки власниці кучерявого волосся знають, наскільки складно їх укладати, надавати потрібну форму, яка буде підкреслювати достоїнства особи. Найчастіше хвилясте волосся дуже неслухняні, погано фіксіруютс, і навіть після того, як зачіска створена, через пару годин вона може зовсім втратити свій вигляд. Саме тому багато хто вибирає короткі стрижки на кучеряве волосся. Але і тут не все так просто, їх потрібно вміти укладати, а щоб створити певний образ, необхідно вибрати форму зачіски. Виходить якесь замкнуте коло: стрижка — зачіска — стрижка … Спробуємо розібратися з цим питанням.Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся 2

Короткі стрижки на кучеряве волосся повинне бути простими. Це дозволить швидко і просто укладати їх. Один з найкращих варіантів — градуювання филировки пасом. Краще якщо для такої стрижки буде використана не бритва, а гарячі ножиці. Ця технологія зберігає природний баланс вологості, так як кожен з волосків спаивается.

Слід враховувати, що власницям широких скул слід прикрити їх спадаючими локонами. Вони візуально пом’якшать овал обличчя. Для жінок з круглим обличчям не слід вибирати зачіски довжиною до підборіддя.Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся 2

Підбираючи короткі стрижки на кучеряве волосся, необхідно враховувати і тип локонів. Власницям дрібних кучериків підійде зачіска з довгими пасмами спереду і короткими ззаду. Для трохи хвилястих локонів — драбинка з густою і довгою чубчиком. Дуже оригінально і красиво виглядають кучеряве короткі стрижки з пір’ястим контуром. Вони завжди стильні і дозволяють виділитися з натовпу. Підходить цей варіант всім жінкам, які не бояться перебувати в центрі уваги і ведуть активний спосіб життя.

Для м’яких хвилястого волосся актуальна стрижка каре. Цей варіант можна назвати універсальним, так як він модний і підходить жінкам будь-якого віку. На піку популярності сьогодні багаторівневі короткі стрижки на кучеряве волосся. Однак не слід сильно захоплюватися: оптимальною довжиною в цьому випадку є пасма до підборіддя, не вище.Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся 2

Каскадні стрижки також актуальні сьогодні для короткого волосся з завитками. Не слід забувати і про такий варіант, як зачіска боб. Тут знову ж таки поширюється правило, що довжина пасм повинна бути до підборіддя.

Вузьке і овальне обличчя можна візуально змінити в кращу сторону за допомогою об’ємної стрижки з досить жорсткими завитками. В цьому випадку волосся повинне бути рівно підстрижені по краю на рівні губ, з боків локони досягають скул. Даний варіант також підходить жінкам різного віку.

Найрізноманітнішої може бути коротка стрижка жіноча, кучеряве волосся не обов’язково повинні бути симетричними. Стиль унісекс з пасмами різної довжини актуальний для молодих осіб. За рахунок хвилястих локонів такі образи виглядають більш жваво.

Наостанок хочеться дати ще одну рекомендацію власницям кучерявого волосся, які вирішили коротко підстригтися. Якщо локони жорсткі, то основний обсяг повинен знаходитися на маківці, м’які прядки легше укладаються і краще виглядають з об’ємом ближче до кінців. Це слід враховувати при виборі стрижки для кучерявого волосся.

Короткий опис статті: Стрижки на хвилясте волосся короткі, стрижки на хвилясте волосся короткі, короткі стрижки на кучеряве волосся коротка стрижка жіноча кучеряве волосся кучеряве короткі стрижки

Джерело: Як підбираються короткі стрижки на кучеряве волосся

Також ви можете прочитати