Інтимна стрижка WomanWiki

03.05.2015

Матеріал з WomanWiki — жіноча енциклопедія
Зміст
[ред.] З історії

Інтимна стрижка – це зовсім не данина моді. Відомо, що вона була популярна ще в давнину.

Наприклад, в Римі інтимні стрижки робили раби, які застосовували для цього спеціальні щипці і навіть вдавалися до природних барвників. А Стародавньої Індії та Єгипті. а також ще в деяких азіатських країнах інтимні стрижки також були досить поширеним явищем. Єгипетські жінки вже тоді для видалення зайвого волосся на тілі користувалися кульками з воску. Їх катали рукою по тілу, і волоски віддалялися. Ця процедура проводилася в гігієнічних цілях. Знатні єгиптянки навіть підфарбовували волосся інтимних зон хною, іноді нею ж робили орнамент. Як правило, цим займалися не вони самі, а їх служниці, яких цього навчали.

А ось в Європі інтимна зачіска розповсюдилася лише в середині XX століття. Насамперед, така необхідність виникла у зв’язку з появою відкритих купальників .

[ред.] Інтимна стрижка в домашніх умовах

Для того щоб зробити інтимну стрижку самостійно, вам знадобляться:

  • гребінець;
  • дзеркальце;
  • ножиці;
  • чорний олівець для брів ;
  • бритва (або віск);
  • пінцет.

Якщо ви беретеся за це вперше, то краще не використовувати машинку для інтимної стрижки. З часом, коли у вас вже буде досвід у цій справі, можна буде скористатися такою машинкою.

Робити стрижку потрібно, суворо дотримуючись етапи:

  • перед тим, як ви приступите до цієї делікатної процедурі, прийміть теплу ванну: шкіра стане більш податливою, що знизить больові відчуття;
  • все волосся повинні бути однієї довжини (приблизно 3-5 мм). Олівцем нанесіть малюнок, який ви збираєтеся выстригать (можна малювати від руки, а можна обвести контур спеціального трафарету);
  • після цього видаліть всі зайві волосся. Видалення робіть звичним для вас способом: воском, бритвою, кремом. Якщо ви робите це вперше, то від воску краще відмовитися;
  • якщо після депіляції форма вийшла не зовсім акуратною, то ви можете підправити її пінцетом. Якщо використовували бритву, то слід нанести на шкіру лосьйон або крем після гоління. щоб зменшити роздратування.

[ред.] Фарбування волосся інтимної зони

Бікіні-дизайн – це не тільки інтимна стрижка. Дуже часто сьогодні волосся на лобку фарбують. Потрібно вибирати такі фарби, які не завдадуть шкоди навіть при попаданні всередину. Як правило, в якості барвника вибирають хну. Вона тримається тривалий час, нешкідлива. З її допомогою можна отримати різноманітні натуральні відтінки: від світло — до темно-коричневого.

Аэротат – ще одна фарба, що застосовується в цих же цілях. Тільки вибір кольорів тут різноманітніше. Як правило, при застосуванні цієї фарби для малюнка використовується трафарет.

Крім фарбування, в якості декору застосовують ще намистини, стрази.

[ред.] Види інтимних стрижок

Дизайн інтимної стрижки потрібно вибирати, виходячи з довжини і густоти волосся. Крім цього, потрібно ще враховувати і статура. Наприклад, жінкам з широкими стегнами фахівці радять робити візерунки, що розширюються догори. А тим, у кого стегна вузькі, навпаки – горизонтальні стрижки або звужуються малюнки. Жінкам зі стандартними стегнами повна свобода у виборі.

найпопулярніші види стрижок:

Короткий опис статті: стрижка Інтимна стрижка,Єгипет,Індія,Інтимна гігієна,Купальник,Скраб,Кошти після депіляції,Стрес,Брови,Менструація

Джерело: Інтимна стрижка — WomanWiki — жіноча енциклопедія

Також ви можете прочитати