Ідеальний косплей зачіски аніме і їх особливості 6

17.05.2018

Ідеальний косплей: зачіски аніме і їх особливості

Японська культура зараз як ніколи популярна в усьому світі. Люди із задоволенням їдять суші, слухають етнічну музику, медитують на природі і, звичайно ж, дивляться аніме. Цей жанр знайшов відгук у серцях людей не тільки завдяки непередбачуваним сюжетів і щирості зображуваних емоцій, але і завдяки яскравості персонажів як внутрішньої, так і зовнішньої. З самого появи жанру шанувальники намагалися наслідувати своїх улюблених персонажів, і таким чином в Японії з’явилося поняття косплея.

Ідеальний косплей зачіски аніме і їх особливості 6

Хороший косплей передбачає підбір відповідного одягу, максимально схожою на стиль зображуваного персонажа, реалістичний грим, а також зачіску. Різноманіття, яким відрізняються зачіски аніме, часом дозволяє шанувальникам з усього світу не тільки стати схожими на улюбленого героя, але і знайти власний неповторний стиль.

Велика чубчик — головна тенденція зачісок в стилі аніме

Якщо ви хочете бути схожим на такого персонажа, просто відростіть собі довгу чубок! Зачіски в стилі аніме, особливо жіночі, рясніють варіантами оформлення чёлок. Японці обожнюють малювати персонажів з довгим волоссям кислотних кольорів, які закривають півобличчя, цим трюком вони надають героям якийсь флер таємничості, що робить їх ще більш привабливими для косплея. Чубчика можуть бути красиво вимощеними, розгладженими або представляють собою недбало спадаючу на обличчя пасмо волосся — якою б не була чубчик, саме вона стане родзинкою всього образу.

Ідеальний косплей зачіски аніме і їх особливості 6

Як створити ідеальний аніме-образ?

  • Якщо у вас занадто коротке волосся, можна використовувати нарощування, однак зверніться до досвідченого перукаря, який знає, як зробити аніме-зачіску таким чином, щоб вона виглядала природно.
  • Якщо вам не шкода свого волосся, постарайтеся підібрати фарбу якомога яскравіше, щоб максимально відповідати образу персонажа.
  • Зачіски аніме-героїв відрізняються обсягом, причому пасма найчастіше прямі. Якщо вас нагородила природа кучерявими локонами, краще не знущатися і купити перуку, він буде виглядати набагато природніше, ніж насильно випрямлені і обпалені волосся.
  • Оптимальна довжина шевелюри — до середини талії. Більш довге волосся почне випадати і втрачати обсяг, якого не додасть вашому образу привабливості.

Ідеальний косплей зачіски аніме і їх особливості 6

Японські гри і зачіски аніме-героїв

За мотивами найпопулярніших і улюблених шанувальникам аніме творці роблять гри для комп’ютерів, телефонів і X-box. Якісь персонажі залишаються незмінними, але іноді в сюжет додаються нові обличчя і нові зачіски. Деякі з них настільки безглузді, що не піддаються косплею, а в повсякденному житті виглядають просто жахливо, проте більшість з них цілком пристойно виглядає і на реальних людей. В основному, це аніме-зачіски для хлопців, які представляють собою нехитрі стрижки і нескладну укладку.

Жіночі зачіски більш мудрі і вимагають набагато більше зусиль. Більшість героїнь носять довге волосся, так що укладання завдає чимало клопоту. Однак є і нескладні варіанти, які можна легко втілити в життя. Візьмемо, наприклад, двох найпопулярніших героїнь з японської гри: Ріно і Юну. У першій шевелюра середньої довжини, і укладання зроблена шарами. Чубчик закриває частину обличчя, а кінчики волосся підкручені назовні. У Юни ж коротка стрижка, пасма з усіх боків укладені рівномірно і підфарбовані.

Короткий опис статті: анімешні стрижки чоловічі, анімешні стрижки чоловічі, зачіски аніме аніме зачіски для хлопців як зробити аніме зачіску

Джерело: Ідеальний косплей: зачіски аніме і їх особливості

Також ви можете прочитати