http:..zhenskiestrizhki.ru

21.06.2015

Стильні стрижки 2015. Фото стрижок.

завантаження.

В майбутньому 2015 році будуть дуже популярні короткі стрижки з чіткими асиметричними лініями, а також об’ємні стрижки. З модними тенденціями зачісок 2015 року ми вас і познайомимо в цій статті.

У 2015 році буде спостерігатися різноманітність стиль вих жіночих стрижок і зачісок, особливо ця торкнеться коротких стрижок.

Основними тенденціями сезону 2015 будуть асиметричні і чіткі лінії, поєднані у одній укладанні. У моді так само буде обсяг — можна накрутити волосся на бігуді або зробити начісування.

Стильні стрижки 2015 це насамперед набирає популярність знамените «розшарування» з пасмами волосся, градуйованими сходинками, і різні рвані стрижки, це добре видно на нашій добірці фото.

Тренд стрижки 2015 року

Це природність і недбалість. У моді натуральний колір волосся. Взагалі, треба сказати, в моду входить усе більше і більше натурального, природного, здорового, якісного. Так що в 2015 році можете дати відпочити і набратися сил своїм волоссю і не потрібно думати, що ваша стрижка дуже проста, не переживайте ви будете в тренді.

Стрижки для волосся середньої довжини відмінно підійдуть великі локони, що створюють ефект волосся, кучерявого від природи. Можна зібрати їх в пучок, залишивши кілька пасом вільними. Така укладання робиться просто і швидко, за допомогою сучасних стилістичних плойок.

Стильні короткі стрижки 2015

Справжнім хітом стане стрижка «піксі» з дуже короткою обробкою волосся — до 5 див. Вона відмінно підійде власницям м’яких рис обличчя. «Піксі» дозволяє створити ефект «скуйовдженою укладання».

Стрижки «карі» і короткий «боб» також залишаються в тренді. Модні класичне каре з кінчиками волосся, загнутими всередину; «помилкове каре» — кінці волосся загинаються назовні; «подвійне каре» з двома рівнями стрижки. І без сумніву залишиться стильною і актуальною стрижка косе каре з чубчиком і просто коса стрижка каре .

Однією з найбільш модних коротких стрижок буде стрижка паж. доповнена довгою чубчиком, з прямим волоссям, а також стрижка в стилі те-бій з рваною довгою чубчиком на основі короткого асиметричного боба.

Очікується також тріумфальне повернення стрижки «гарсон».

Стильні стрижки зима 2015.

Боб. Самий стильний варіант зачіски зимового сезону.

Коротке каре – ще один супер-модний тренд. Текстуроване каре з рваними пасмами або з локонами, Каре на ніжці — будь-який варіант додасть жіночність і елегантність вашого образу.

Пікс. Цей варіант стрижки гарний і для зовсім юних дівчат, і для дорослих жінок. Стрижка має яскраво виражений омолоджуючий ефект — тут навіть ліфтинг не потрібен!

Гарсон. Особливо розкішно ця зачіска виглядає на густих і прямих волоссі.

В тренді чубчик — в цьому сезоні довга і густа чубчик, що закінчується нижче рівня брів. Така чубчик робить очі більш виразними.

Стильні стрижки весна 2015

Весняні модні стрижки 2015 будуть відрізнятися вишуканістю і простотою.

В тренді також колорування волосся, особливо в такі незвичайні кольори: рожевий, сірий і смарагдовий. Останній стане головним трендом сезону. Фарбування ж кінчиків волосся в яскраві кольори вже не так актуально.

На піку моди тримається пікс, не здають позицій боб-каре, боб і короткий боб з подовженою чубчиком. Слід також зазначити незвичайні зачіски з поголеними скронями — з одним або з обома — які все частіше можна спостерігати на червоній килимовій доріжці.

В моду увійде також стрижка стилю «Ельф»з короткою довжиною волосся і подовженою чубчиком.

Стильні стрижки літо 2015

Серед найбільш популярних коротких стрижок: короткий боб. паж. ельф і зачіска з поголеними скронями. Всі дані стрижки модно поєднувати з короткою чілкою, а також з оригінальним кольором волосся.

Так, фарбування омбре відходить на другий план, дизайнери тепер увага створенню колорування та мелірування волосся.

Дуже популярні також зачіски з хвостами і черепашками, а також косами. Вони можуть доповнюватися укладеними набік або косими чубчиками. У моді також об’ємні зачіски з начосом і локонами. У літньому сезоні дуже популярною знову стане завивка «гофре».

Стильні стрижки осінь 2015

Гладкі волосся втрачають популярність, в моді ефект легкої скуйовдженості і недбалості. Будь-які зачіски передбачають наявність чубчика в будь варіації — гладка рівна чолка, і асиметрична, і з филировкой, а також зачіски з частковим колорированием. В цілому ж модні тенденції стильних стрижок збережуться.

Короткий опис статті: стильні стрижки Сайт про жіночі стрижки жіночі стрижки каре, боб, пікс, короткі стрижки, середні стрижки, довгі стрижки, асиметричні стрижки, фото стрижок

Джерело: http://zhenskiestrizhki.uk

Також ви можете прочитати