Hair Pro

21.08.2015

Hair Pro 2012d

Програма Hair Pro призначена в першу чергу для представниць прекрасної статі, які стежать за своєю зовнішністю. Справа в тому, що цей додаток дозволяє змоделювати зачіску і подивитися, як вона буде виглядати саме на вас. У Hair Pro міститься велика кількість вже готових зачісок, але ви можете також створити нову самостійно. Для того, щоб почати роботу з програмою, вам необхідно буде додати власну фотографію. Бажано щоб знімок був зроблений фронтально і на контрастному світлому фоні. Після того, як ви підберете підходящий фото, скористайтеся менеджером фотографій або просто перетягніть знімок на відповідне поле.

Далі вам треба буде перейти на другу вкладку на панелі керування, яка відповідає за вибір шаблону зачіски. При виборі варто враховувати форму вашої голови, так як деякі зачіски можуть негармонійно виглядати, наприклад, на жінок з високим чолом. Для того, щоб «приліпити» зачіску, можна буде скористатися спеціальним редактором, який дозволить змінити її розташування і розмір. Після того, як ви підберете підходящий шаблон, можна буде йти в третю вкладку, де вам буде запропоновано вибрати товщину і колір волосся.

Всі готові фотографії з підібраними зачісками можна зберегти у форматах JPG та PNG. Завдяки Hair Pro, ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно. Додаток також буде дуже корисно для салонів краси.

Короткий опис статті: підбір стрижки Hair Pro — це унікальна у своєму роді програма, яка дозволяє займатися моделюванням зачісок і стрижок прямо на вашому комп’ютері, без будь-яких особливих знань. Hair Pro , завантажити, опис, установка, файли, завантажити

Джерело: Hair Pro — завантажити безкоштовно програми для підбору зачіски

Також ви можете прочитати