Грумінг коні (12 фото креативних стрижок) Beethoven

29.06.2018
Грумінг коні (12 фото креативних стрижок) Beethoven

Грумінг коні (+12 фото креативних стрижок)

Стрижка (грумінг) коней — вельми необхідний захід для коней, які містяться в осінньо-зимовий період в теплому приміщенні. Під час стрижки, коням видаляють постарілу шерсть, що дозволяє шкірі коня менше пітніти під час тренувань.

Чи достатньо звичайної чистки?

У холодний сезон спортивні коні працюють в опалювальному приміщенні. При активних рухах в теплому манежі, коні потіють, шерсть намокає. Зимова шерсть завжди трохи густіше річної, і тому, намокнув — вона дуже довго не може висохнути. В результаті, багато тварин схильні до застуд.

Є ще одна вагома причина стригти коня: руху в теплому приміщенні під додатковим утепленням зимової шерсті задає зайве навантаження кінського серця.

Існує ще кілька позитивних сторін: значно полегшується чистка стриженої коні; вона виглядає набагато охайніше без довгою і густою зимової «шуби». Це особливо важливо, якщо ви регулярно виступаєте на змаганнях. Залежно від роботи, яку виконує кінь, потрібно підібрати найбільш підходящу стрижку.

Коли починають стригти коней?

Вперше кінь стрижуть, коли у неї починає зростати зимова шерсть, тобто восени. Як правило, кінь стрижуть, коли вона починає інтенсивно потіти при звичайному рівні навантажень.

Останню стрижку роблять до початку весняної линьки, приблизно в кінці лютого — початку березня. Під час линьки кінь не стрижуть. Частота стрижки визначається індивідуально, залежно від інтенсивності росту шерсті у конкретного тваринного. Зазвичай за осінньо-зимовий період роблять 1-3 стрижки.

При будь-стрижці (неважливо, корпусу, хвоста або гриви) ні в якому разі не можна прив’язувати коня! Прив’язь лякає тварина набагато більше самого процесу зіткнення з машиною або ножицями. Найкраще тримати коня за чомбур, і ходити навколо неї, поступово прибираючи шерсть.

Найкраще стригти коня при денному світлі. Осінні і, тим більше, зимові дні короткі, тому розраховуйте заздалегідь час, щоб встигнути до настання темряви. Стрижка може затягнутися на 2-3 години.

Після стрижки варто почистити і протерти кінь вологою ганчіркою, змоченою в теплій воді, щоб видалити з шкіри зістрижену шерсть і мастило від машинки, а потім накрити попоною, щоб уникнути переохолодження.

Тип стрижки вибирається залежно від умов, в яких живе кінь, і від виконуваної нею роботи. За зиму доводиться стригти коня кілька разів, але, як тільки починається весняна линька і починає рости «літня» шерсть, стригти більше не рекомендується.

Короткий опис статті: Стрижки коней фото, стрижки коней фото

Джерело: Грумінг коні (12 фото креативних стрижок), Beethoven

Грумінг коні (12 фото креативних стрижок) Beethoven

Також ви можете прочитати