Градуйовані каре з подовженням фото

01.06.2018

Подовжене градуйовані каре — стрижка для всіх

Градуйовані каре — одна з варіацій знаменитої стрижки Клеопатри, яка виконується на середні волосся з подовженням. З німецької мови слово «градуювання» перекладається як «щабель, крок». Це означає, що якщо класичне каре вистригає рівним зрізом, то градуйований варіант являє собою багатоступеневу зачіску. Техніка його виконання передбачає обробку пасом ножицями під певним кутом, шарами. Завдяки цьому стрижка набуває родзинку: навіть тонкі і рідке волосся виглядають пишними і об’ємними.

Каре для всіх

Подовжене градуйовані каре (як на фото нижче) гармонує з будь-якою формою обличчя, підходить для всіх типів волосся і не має вікових лімітів. Однаково ефектно виглядає як з чубчиком, так і без неї, з центральним або бічним проділом. Градуювання може бути інтенсивної або слабо вираженою, а зачіска мати різноманітну довжину — від лінії підборіддя до плечей. Стрижка пом’якшує неідеальні пропорції квадратного особи, візуально подовжує кругле і удосконалює риси трикутного. А варіант на ніжці маскує неідеальну лінію шиї і підборіддя. Стрижка здатна привнести свіжість в образ своєї власниці, значно омолодив її.

Градуйовані каре з подовженням фото

Розглянемо, які види подовженого градуированного каре рекомендовані для конкретних типів зовнішності.

Для круглого обличчя

Каре з подовженими передніми пасмами, що обрамляють обличчя, візуально подовжить його, максимально наблизивши до овалу. При цьому стрижка може мати такі елементи, як:

  • подовжені бічні пасма;
  • рвана або асиметрична чубчик;
  • неоднакова структура стрижки.

Градуйовані каре з подовженням фото

Для квадратного особи

Подовжене градуйовані каре з косою чубчиком і рваними кінчиками (як на фото нижче) допоможе пом’якшити недосконалі лінії квадратного обличчя і приховати широкі вилиці. А профільовані кінці додадуть волоссю об’єму і легкості, компенсуючи різкі риси. Для квадратного типу рекомендуються такі особливості стрижки:

  • косий чубчик середньої довжини;
  • профільовані кінчики;
  • піднятий потилицю.

Для створення довершеного образу можна спробувати градуйоване боб-каре з елементами асиметрії.

Градуйовані каре з подовженням фото

Для овального особи

Градуйовані каре з подовженням — ідеальний варіант для овальної форми. Стрижку можна доповнити асиметричною або скуйовдженою чубчиком, а також профільованими пасмами нижньої лінії волосся.

Градуйовані каре з подовженням фото

Для трикутного особи

Для даного типу зовнішності відмінно підійде варіант з асиметрією (як на фото нижче), коли пасма на одній стороні довше, ніж на інший. Красиво доповнить стрижку рвана чубчик. Можна також поекспериментувати з кінчиками волосся, зробивши їх рваними на тлі деяких пасом, залишених довгими. Трикутній особі підійдуть такі елементи каре, як:

  • модна асиметрія;
  • багатошаровість або драбинка;
  • коса, скуйовджена або асиметрична чубчик.

Градуйовані каре з подовженням фото

Подовжене градуйовані каре укласти досить просто, для процедури вам знадобляться укладальні кошти (спрей, мус, лак) і кругла щітка. На вологе волосся нанесіть пінку або мус, а потім висушіть його феном, нахиливши голову вниз і направляючи струмінь теплого повітря від кінчиків до коренів. У вас вийде розкішний обсяг. Пасма також можна витягнути праскою, зробивши зачіску ідеально гладкою і глянсовою. Не менш чудово виглядатиме і ефект мокрого волосся або легка завивка.

Градуйовані каре з подовженням не має протипоказань і обмежень, стрижка доречна в будь-якій життєвій ситуації і віці. Її багатогранність і універсальність по праву оцінені тисячами стильних жінок по всій планеті.

Короткий опис статті: Стрижка градуйовані каре з подовженням, стрижка градуйовані каре з подовженням, градуйовані каре з подовженням подовжене фото

Джерело: Градуйовані каре з подовженням фото

Також ви можете прочитати