Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

31.05.2018

Яке воно градуйовані каре? Коротке, довге або з подовженням

Ну хто не знає стрижку каре?! Напевно кожен може сказати хоч кілька слів про цю стрижку. Вона давно стала класикою і знайома багатьом. Щоб надати старому, але відомому образу, нових фарб, доводиться шукати цікаві елементи і змішувати стилі. Так народжуються неймовірно красиві варіанти стрижок — каре на ніжці, каре з подовженням, а також сміливе градуйовані каре.

Воно об’єднало в собі безліч сучасних ідей і тенденцій, і дає прекрасну можливість створити свій неповторний і індивідуальний вигляд.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Градуйовані каре: переваги і недоліки

градуювання (В основі терміна лежить латинське слово gradus — крок, ступінь, ступінь) — це зріз волосся під певним кутом. У звичайного класичного каре зріз рівний, а відтяжка пасом йде до підлоги (зазвичай вона нульова), а у градуированного — відтяжка може бути і вертикальної, і перпендикулярної до голови, і взагалі мати різний кут і нахил. Через такого розмаїття варіантів відтягнення виходить таке ж велика кількість варіантів стрижки.

До речі, каскад, рапсодія, дебют — це все варіанти градуювальних стрижок.

Градуйовані каре може бути частково багатоступеневим з сильною або слабкою градуировкой.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

для даної стрижки найкраще будуть підходити пряме волосся (або хвилясті), кучері виглядають не так ефектно і зачіски за ними зовсім не видно;

верх зазвичай виглядає як класичне каре, а ось внизу якраз все відмінності від класики і присутні: филировка, багатошаровість;

легка градуювання прибирає незграбність і чіткість класичного каре, пом’якшує образ.

  • за рахунок варіативності градуйовані каре підходить дамам з будь-якими параметрами особи і для будь-якого віку;
  • для коригування овалу (якщо потрібно) форма зачіски може змінюватися: в потрібних місцях додавати або, навпаки, знімати обсяг (це можуть бути зони скул або скронь, потилична область.);
  • легка укладка;
  • підходить для приборкання неслухняної шевелюри;
  • підходить для реалізації багатьох стилів і напрямків: наприклад, ретро зачіски або стиль гранж;
  • різні варіанти довжини: від короткої (до підборіддя), до довгої (нижче плечей).

  • техніка стрижки досить складна, тому не кожен перукар її зможе зробити грамотно, так що вибирайте досвідченого фахівця;
  • потрібно догляд за волоссям і формою;
  • потрібно періодично оновлювати (коригувати) зачіску.

Градуйовані каре короткої довжини

Легке, невимушене, трохи химерне — ось що можна сказати про короткому градуйованому каре. Воно ідеально підходить трохи вітряним натурам і тендітним дівчатам. Лінію зрізу можна частково залишити рівною (наприклад, попереду), а потилицю зробити багатоступеневим.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Короткі стрижки часто припускають відкриту шию і велику частину обличчя — враховуйте це при виборі.

Градуйовані каре середньої довжини

Середня довжина це універсальна довжина: і не коротко, і не дуже довго — можна легко втілити будь-яку укладку. Так цілком здійснимо і художній безлад, і частково випрямлені пасма, і ефект мокрого волосся, і легкі хвилі в стилі ретро.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Часто при створенні чергового новомодного варіанти стрижки стилісти не вигадували нову техніку або ж якось по-особливому починають створювати контур зачіски. Ні. Часто достатньо просто цікаво, незвичайно, а може навіть авангардно і сміливо, пофарбувати шевелюру. Підкреслити іншим тоном гостроту кінчиків або многоступенчатость зрізу. Ефектно виділити мелірування або Блондування всю текстуру зачіски. Колірний контраст зробить образ трохи футуристичний і неймовірно сучасним.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Градуйовані каре з подовженням

Подовжені спереду пасма і більш короткий потилицю — ефектний контраст і сучасний тренд. Дуже добре виглядає як на прямих, так і на хвилястих пасмах.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Не менш модний силует можна отримати з більш коротких передніх пасом і об’ємної потиличної області, трохи подовженою. Такий варіант прикрасить тонке волосся і дасть їм багато додаткового обсягу.

Градуйовані каре довге

Таке каре не потребує трудомісткої укладанні, а також невибагливо у догляді. За своєю суттю воно досить самодостатньо. Найпростіше що можна зробити з такою шевелюрою — це залишити волосся просто розпущеним. Класичний силует каре добре поєднується з будь-яким типом особи, а градуйований зріз доповнює класику сучасними штрихами.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2

Чубчик в будь-якому з видів каре безсумнівно дуже важливий елемент. У сучасному виконанні каре може бути з будь-якої чубчиком, правда при виборі зовсім екстравагантних варіантів (неймовірно довга, багатошарова і асиметрична,.) Сама стрижка може втратити свою самобутність і обриси, і вже буде схожа на щось інше, ніж каре.

При виборі чубчика дотримуйтесь наступної рекомендації:

Градуйовані каре ззаду коротке — тоді чубчик може бути довгою і незвичайною;

Каре ззаду довге — чубчик можлива в короткому і простому виконанні.

Градуйовані каре яке воно і варіанти виконання 2Градуйовані каре: яке воно ззаду і спереду

Короткий опис статті: Стрижка градуйовані каре з подовженням, стрижка градуйовані каре з подовженням

Джерело: Градуйовані каре: яке воно і варіанти виконання

Також ви можете прочитати