градуйована стрижка

14.09.2018

градуйована стрижка

Градуйована стрижка має найбільшу кількість варіантів з усіх базових. Волосся мають перехід від коротких пасом в потиличній зоні, до більш довгим на маківці. В градуйованою стрижці поєднання активної та пасивної текстур.

градуйована стрижкаградуйована стрижка

технологія

Ділимо волосся центральним і сагітальній проділами. Потиличну зону ділимо від вуха до вуха, через потиличні горби, на нижню та верхню потиличні зони.

Починаємо стрижку з нижньої потиличної зони. Вертикальним проділом в центрі нижньої потиличної зони виділяємо пасмо, товщиною 0,7-1 см., Відтягує перпендикулярно голові, отчесиваем горизонтально і стрижемо під кутом до шиї. Максимальний обсяг дає кут 45. Кут, який ми вибрали для першого пасма повинен залишатися постійним під час всієї стрижки.

Вертикальними проділами стрижемо спочатку одну сторону від центру потилиці до вуха, потім іншу. Кут відтяжки 90, отчесого по горизонталі.

Верхню потиличну зону стрижемо радіальними проділами орієнтуючись на раніше підстрижену нижню потиличну зону. Кут відтяжки залишається 90 градусів, отчесого горизонтальний.

Приступаємо до стрижки скроневої і фронтальної зони. Ділимо (праву) горизонтальним проділом на дві частини. Починаємо з скроневої зони. Виділяємо пасмо на стику скроневої і потиличної зон (остання пасмо потиличної зони буде контрольної для скроневої зони). Кут відтяжки 90 градусів, отчесого горизонтальний, стрижемо просуваючись до лиця, зберігаємо обраний кут.

Фронтальну зону стрижемо аналогічно.

Таким же чином стрижемо ліву сторону.

Для перевірки на маківці горизонтальним проділом виділяємо пасмо, відтягує по дотичній до голови, вирівнюємо, орієнтуючись на волосся верхньої потиличної зони. Так виділяючи горизонтальні пасма, відтягує їх перпендикулярно голові і прибираємо кут, який утворився під час стрижки, при цьому обов’язково орієнтуємося на раніше підстрижені пасма.

Окантовку виконуємо починаючи від центру фронтальної зони (всі волосся розчісували вперед) до скронь, спочатку в одну, потім в іншу сторону. Навколо завушної раковини розчісували волосся так, як вони будуть лежати (за вухом під кутом 45). Окантовку виконуємо плавно з’єднуючи волосся фронтальної зони і потиличної. Окантовка на шиї залежить від природного росту волосся.

Схема градуйованою стрижки.

Максимальний обсяг по горизонталі дає кут 45 градусів.

градуйована стрижка

Силует градуйованою стрижки характеризується обсягом по горизонталі, розташованому на середньому рівні стрижки.

Структура може бути як активною, так і пасивною.

Виконати градуированную стрижку з урахуванням індивідуальних особливостей моделі (для круглого, квадратного, трикутного осіб).

Виконати градуированную стрижку з низькою градуировкой.

Виконати градуированную стрижку з високою градуировкой.

Короткий опис статті: Стрижка 90 градусів, стрижка 90 градусів

Джерело: градуйована стрижка

Також ви можете прочитати