Градуйована стрижка фото схеми технології Методи стрижки Стрижки Каталог …

14.09.2018

Градуйована стрижка — фото майстер-клас

Якщо ви хочете створити гармонійну форму зачіски, необхідно освоїти найважливіші етапи і особливості процесу стрижки.

Наприклад, різноманітні поєднання кутів підйому волосся і напрямків пасом в стрижці дозволяють отримувати зачіски, різні за обсягом.

Стрижка з різними кутами підйому волосся

Якщо в процесі роботи волосся піднімають під певним кутом над поверхнею голови, то таку операцію називають градуюванням.

Стрижки, мають неоднорідну довжину (Ступінчасті або шаруваті), виходять саме з допомогою різноманітних кутів підйому. Інакше — ліфтингу. У стрижках однієї довжини підйом пасом становить 0 градусів і градуювання немає.

Розуміючи принципи ліфтингу, можна змоделювати стрижку будь-якої форми.

Градуйована стрижка фото схеми технології Методи стрижки Стрижки Каталог ...

Як робити градуювання волосся

 • Щоб візуально збільшити густоту шевелюри, волосся при виконанні стрижки піднімаються на кут менш 90 градусів;

 • Якщо вибирається кут підйому більше 90 градусів, то обсяг стрижки зменшується, а волосся в зачісці розшаровуються;

 • Для отримання високої градуювання пасмо повинна бути відтягнута паралельно підлозі. В результаті виходить обсяг у верхній і середній потиличної зонах;

 • При виконанні низької та середньої градуювання пасмо відтягується під кутом в 45 градусів. Підсумок — обсяг в середній і нижній потиличній зоні;

 • Положення руки, що затискає пасмо, також має дуже важливе значення. Якщо пальці розташовуються під кутом в 45 градусів до основи пасма, градуювання буде виражена слабо. При розташуванні руки перпендикулярно підлозі градуювання виходить різкою. Оптимальний кут — 60 градусів.

 • На підсумковий результат роботи впливає також довжина і якість волосся. Вага волосся в довгій стрижці робить її візуально густіше і однорідніше. Кучеряві локони висихаючи коротшають, тому слід використовувати менший кут підйому в порівнянні з прямим волоссям.

 • Напрямні можуть бути стаціонарними (нерухомими) або рухливими (переміщаються). Стаціонарна напрямна фіксується в певному стані, а решта волосся подчесиваются до неї і стрижуться на її рівні.

 • Якщо застосовується рухлива напрямна, захоплюється невелика частина пострижених раніше волосся і з’єднується з наступною пасмом, утворюючи нову напрямну. Тобто рухлива напрямна змінюється в процесі стрижки. Градуйовані стрижки виконуються із застосуванням саме переміщаються напрямних.

Градуювання на середні і короткі волосся. приклади

Зачесиванія волосся в в напрямку, протилежному природному росту волосся, називають зміною напрямку волосся. Воно використовується для моделювання зачісок типу "драбинка", А також для збільшення довжини пасма на певній ділянці стрижки.

 • На малюнку показана стрижка однієї довжини без ліфтингу з прямою лінією зрізу і стаціонарної направляючої.

 • На наступному малюнку використовувався кут відтяжки в 90 градусів, лінія зрізу — вертикальна, напрямна — рухома.

 • Наступна форма отримана за допомогою кута підйому пасом потиличної зони, рівного 45 градусам (приблизно). Напрямна — рухома. Прикладом такої стрижки може бути "боб-каре".

Техніка градуювання на відео:

Ще про градуювання, рекомендую:

Хочете бути в курсі новин? Отримувати нові майстер-класи? Цікаві, корисні статті на e-mail? Підпишіться на безкоштовну розсилку. Для підписки зареєструйтеся на сайті.

Короткий опис статті: Стрижка 90 градусів, стрижка 90 градусів, градуйована стрижка фото

Джерело: Градуйована стрижка — фото, схеми, технології — Методи стрижки — Стрижки — Каталог статей — Стрижки і зачіски своїми руками

Також ви можете прочитати