Гоління небезпечною бритвою в подарунок Київ, подарунковий сертифікат

06.06.2016

Подаруй гоління небезпечною бритвою!

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Стильний «лук» для чоловіка — можливість збрити бороду повністю або надати форму бороді. Традиційний сеанс гоління проведуть з використанням небезпечної бритви. Цей інструмент має відкрите лезо і аж до ХХ століття був головним помічником будь-якого галантного джентльмена. Іншого способу прибрати щетину просто не існувало, а тому чоловіки зверталися за допомогою до цирульника. Сам візит до майстра нагадував відвідування клубу за інтересами — знатні чоловіки коротали час за обговоренням останніх новин і спорами. Сучасний барбершоп, який пропонує послуги гоління небезпечною бритвою, теж нагадує клуб. А цей подарунок — відмінний шанс його відвідати.

Як все проходить?

Щасливчик опиниться в стінах однієї з 2-х чоловічих перукарень мережі Gentelmen's Club на вибір. Перша зручно розташувалася в центрі міста, неподалік від ботанічного саду ім. Фоміна, а друга знаходиться близько м. Арсенальна. Інтер’єр оформлений в стилі лофт, а на дерев’яних полицях розмістилися всі головні атрибути чоловіків у стилі ретро: арт-журнали, краватки-метелики, радіоприймачі тощо Майстер запропонує своєму гостю зайняти місце перед дзеркалом і приступить до процедури гоління. Вона проходить так: спочатку наноситься спеціальна піна, потім її знімають за допомогою теплого рушника, завдяки чому шкіра розпарюється на обличчі. Після майстер наносить піну для гоління і усуває щетину бритвою з відкритим лезом. А закінчується сеанс зволоженням шкіри спеціальним лосьйоном, який втирають масажними рухами, і прикладанням холодного рушники. Додатково майстер зможе поправити і окантовку стрижки.

Традиційної чоловічої ритуал гоління

Завдяки появі верстатів з закритими лезами процес гоління для чоловіків значно спростився, а електронні аналоги подібних бритв взагалі провернули цілу революцію. Тим не менш, традиційний ритуал зберіг безперечні переваги. Тільки він пропонує тривалий і ретельний догляд за «бородою» у стінах колоритного чоловічого «Gentelmen's Club».

Гоління або надання форми

Клинковая бритва з відкритим лезом складна в роботі. Майстер вправно використовувати цей заточений інструмент, щоб видалити щетину або навпаки надати бороді правильні контури. За бажанням клієнта, він також зможе поправити окантовку його зачіски — бакенбарди, зону біля скронь, лінію стрижки на шиї.

Американська косметика — Barbasol

Всі засоби по догляду, які використовуються до, під час і після гоління, американського виробництва — бренд Barbasol. Це найпрестижніша косметика для чоловіків, яка дуже ретельно доглядає за шкірою і не допускає появи роздратування.

Короткий опис статті: машинка для гоління Придбати подарунковий сертифікат на гоління небезпечною бритвою в Києві! Гоління небезпечною бритвою в подарунок — 3 відкликання, Фото і Відео-огляди. Доставимо Сьогодні!

Джерело: Гоління небезпечною бритвою в подарунок — Київ, подарунковий сертифікат на гоління небезпечною бритвою — bodo

Також ви можете прочитати